reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Lenka
ja tez sie usmialam z Twojego zamilowania do murzynków :)
Agnieszka
wytrwalosci dla MAreczka
u ans 3 czworki sie pokazaly a czwarta nie moze sie przebic :oo:
Love
jak moja Hania byla w szpitalu to pielegniarka naklejala woreczek i polala brzuszek odrobina zimnej wody i siusiu bylo od razu
mam nadzieje ze wyniki beda dobre i wszystko sie uda

Judysiu i Marku
ja również pamiętam i sercem jestem z Wami
[*]
 
reklama
Nawet niebo żegna Cię tu na ziemi nasza maleńka iskierko, która zgasłaś tak wcześnie...Zawsze będziemy pamiętać Twoje jasne światło, które swym blaskiem zjednoczyło tyle osób...śpij maleńka Kiki
[*]


Judytko, Marku- jestem z Wami myślami i całym sercem w tym ciężkim i pełnym bólu dniu...


Love-mam nadzieję, że udało się złapać siuśki.. czekamy na wieści!

Wronka-zdrowia dla naszego przystojniaka- niech goraczka szybko idzie precz!

U nas noc spokojna, wiec chociaż tyle...
 
[*] Zosiu - we Wrocławiu tez niebo wciąż za Tobą płacze.. Wierzę, że tam gdzie jesteś jest Ci dobrze.. Opiekuj się nami z góry, proszę.. Zawsze będziemy o Tobie pamiętać!


Judytko, Marku - myślami i modlitwą jesteśmy dzisiaj z Wami najbliżej jak się da.. Niech Wasza miłość da Wam siłę, by przetrwać ten tak smutny dzień.. Przytulam mocno!


Zdrówka dla chorowitków! Oby z gorączki nie wykluło się nic więcej.

Love - udało się?;-) Daj znać, jak wyniki..

Ella - u nas też spokój dzisiejszej nocy.. Nie zapeszając - Lenka ostatni wyjątkowo dobrze sypia.

Wstałam dziś bardzo wcześnie, bo przyjeżdża do mnie koleżanka, korzystając z tego, że Jej małż ma tu szkolenie. Będzie o 11.00 i razem pójdziemy zapalić światełko dla Zosi..
 
dzien dobry z małym na kolanach

Judysiu, Marku sercem jestem z Wami, duzo siły dla WAS.

Zdrowia dla waszystkich chorujacych.

musialam wybyc na 2 dni z domu by troche sie oderwac myslami od ostatnich dni.
jesynie co dobre mały od 3 nocy lepiej spi tzn czasem z raz sie przebudzi, a wdzien to tylko raz spi ok 2,5 h
 
Ostatnia edycja:
Spoczywaj w spokoju malutka
[*]W sercu naszym już na zawsze...
Zosiu- nie mówie żegnaj....mówie DO WIDZENIA .
Judytko, Marku....będziemy się modlić za siłę dla Was w tym najtrudnieszym czasie....
 
Niebo placze łzami dziecka... taki drobniusieńki deszczyk...

Zosiu[*] Gwiazdko ty nasza, Iskierko...


Judysiu, Marku jestesmy z wami w modlitwie i milczeniu
 
reklama
Do góry