reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam wieczorową porą. Jestem taka wypluta i nabuzowana jednocześnie, że jak jutro gdzieś nie wyjdę np. do kina a choćby na zwykły samotny spacer to chyba eksploduję z tych nerwów. Wszystko mnie wkurza, chyba z niewyspania bo mała robi mi co chwilę pobudki w nocy. Jak się obudzi to od razu wrzask i wstaje w łóżeczku i się sama nie położy tylko muszę wstać, dać smoczka, położyć i śpi. No i jeszcze muszę chwilkę poczekać żeby ją przykryć bo jak tylko poczuje, że ją przykrywam to cała procedura od nowa.


Filoka – z dietą Kacperka pewnie wszystko ok. A czemu tak wszystko obgryza to pewnie każda z nas miałaby inną teorię. Może to dla niego fajna zabawa tak gryźć nie mam pojęcia.

Ella – a dołączyłaś do dukanek czy inna dieta. Boję się tam zaglądać na ten wątek bo ja to się tak zbieram na razie w myślach do podjęcia tej decyzji ale tak z dnia na dzień przekładam. Tobie gratuluję podjęcia decyzji.

Włosów siwych też parę znalazłam ale tak jak Filonka to głównie łysieję. Wypadają mi garściami i nic nie pomaga ale to chyba też przez nerwy bo ostatnio trudny czas dla mnie nastał i niestety trwa i nic nie zapowiada że minie (a w ciąży były takie piękne i nic nie wypadały).

Aniam – zdrówka. Też sprzedaj komuś ten katar albo oddaj za darmo - tylko nikomu z rodziny co by wasze mury opuścił.

Aniez – no widzisz jaki mały przekorny – potrafi raczkować i wszystko rozumie.

Maonka – wszystkiego naj najlepszego dla Alicji na 10 miesięcy.

Gosiek – toż to prawdziwa forteca nie do pokonania. Ja to łażę za Zosią po pokojach a raczek pokoikach tak jak Maonka za Alicją bo Z też lubi zwiedzać a najlepiej jej u sióstr w pokoju tylko tam to często dużo drobiazgów na ziemi bo Edytka rozkłada się ze swoimi lalkami Poli i całym zestawem maleńkich ubranek no i mam stracha a nie mogę ciągle bronić Edysi by chowała zabawki bo przecież też musi się bawić. No ale to problemy tych którzy mają starsze dzieci.

Annaoj – zdrówka dla Igorka no i Ciebie oczywiście.

Ziolona – no to super, że tak dobrze minęła Wam podróż. A i wyobrażam sobie jaka musiała być radość dziadków jak zobaczyli wnusię no i córkę.

A wczoraj u Edytki był bal w przedszkolu no i za co przebrała się moja córcia – no nie mogło to być nic innego jak kot. W tamtym roku była białym kotem a w tym roku dla odmiany różowym kotem i już zapowiedziała, że na następny bal też będzie kotem tylko czarnym. Teraz już jej to trochę przechodzi ale jak była mniejsza to nawet myślała, że jest kotem i zamiast mówić to nam odpowiadała na wszystko miau, miau. Skąd jej się to wzięło to nie wiem bo my nie mamy kotka w domu. Ale jest urocza z tymi kotami – zbiera pluszaki, ulubione ubrania to te z kotami i hello kity i wszystko gdzie jest kotek to jest super.

Wszystkie mamusie pozdrawiam i życzę spokojnej nocki.
 
reklama
kot - moze z Twojego nicka heh e . mojego meża chrześnica miała taka faze na konie i delfiny . wszystko było w konie i delfimy jedyny plus że nigdy nie było problemu z prezentem dla niej
 
Wpadłam powiedzieć dzobranoc- jakis zwis mam dziś wieczorem ;)

Dziecię jakos zasypia a ja po necie laze a zaraz lulu...

Kot-kot- Nie ja nie dukanka, predzej montignaczka, ale jescz enie teraz. Poki co MZ (wczoraj 600 dzis 1000kcal) i do teg cwiczenia na brzuch od wczoraj i basen od przyszlego tyg :) tez sie balam tam zagladać bo jakoś niemoglam sie wziać znowu do tego ale nagle mnie natchneło i zaczelam wreeeeszcie ;D

dobranoc :)
 
z tym odpowiadaniem miau miau to musialo byc dobre:)

ja dzis znowu zaszalalam...w wojciku tak mnie urzekla nowa wiosenna kolekcja Calineczka ze Olka dostala bluzke, dwie pary legginsow, spodniczke i chusteczke na glowke... psrzedawczyni widzac mnie w ich sklepie po raz kolejny w ciagu tygodnia przy placeniu sama z siebie dala mi karte stalego klietna :D mowila ze na pocieszenie bo /olka u nich zawsze placze i to tak porzadnie :D wcale nie protestowalam hehe. kurteczka dla Oli strasznie mi sie spodobala ale 130zl jakos zal mi na nia wydac...

poza tym Ola dzis w miare grzeczna byla, cwiczyla obroty na brzuszek, moze ze trzy razy jej sie udalo:) no i nauczyla sie mowic "nie", jeszcze raczej nieswiadomie, ale czesto to powtarza jak cos do niej mowie. no i coraz czesciej lapie sobie sama butelke jak daje jej picku:) oczko dzis wogole malej nie ropialo, nawet mniej je pocierala wiec mam nadzieje ze poki co skonczylo sie na jednodniowym strachu. Olka teraz juz spi i mam nadzieje ze przespi noc tak jak poprzednia... Oby

jutro znowu na cwiczenia jedziemy, dobrze ze tym razem na mloda godzine wiec nie bede tak padnieta jak zwykle...

uciekam poczytac inne watki

dobranoc:)

PS Agnieszka widze ze zabek sie u Mareczka pojawil:) super:)

aaaaa no i Zielona-witaj w kraju:)
 
marta - gratuluję udanych zakupów! lenka ma futerko firmy Wójcik, wylicytowałam na allegro za 100zł z hakiem, a w sklepie ponad 300 takie:szok: Lubię jak się aukcje po północy kończą:-D
 
marta - gratuluję udanych zakupów! lenka ma futerko firmy Wójcik, wylicytowałam na allegro za 100zł z hakiem, a w sklepie ponad 300 takie:szok: Lubię jak się aukcje po północy kończą:-D


a ja po północy lubie już słodko spać....nie wiem sama co ja tu robie bo od 20 minut powinnam już spać :)hehe...najchętniej bym szła spać razem z Antkiem. Chyba znalazłam sposób na jego samodzielne zasypianie. Daje mu reszte niedopitej butli i odkłądam do łóżeczka i waruje pod drzwiami....kilka minut i zasypia- nawet w dzień nie kręcił afery. Wyduldał butle, włożył sobie smoka, ułożył się na boczku i usnał....
Marta- super zakupy...ja jakos w tym roku omijam sklepy szerokim łukiem żeby nie kusiło :)Olcia w takim zestawie będzie wyglądała jak laleczka zapewne ....
 
Marta- super zakupy...ja jakos w tym roku omijam sklepy szerokim łukiem żeby nie kusiło :)Olcia w takim zestawie będzie wyglądała jak laleczka zapewne ....

tez mialam taki zamiar ale zaliczam sie do tych ze slaba silna wola hehe:) dobrze ze jeszcze lumpki sa, znalazlam dzis jeszcze calkiem przypadkiem piekna koszule w krateczke z h&m, tuniczke z hello kitty z h&m i fajne spodenki disneya.

W niedziele musze siostre zaprosic to zrobi malej sesje na 10miesiecy:)
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: napisałam i wszytsko mi wcięło...

odpisze następnym razem bo padam...

Zielona, odpoczywaj teraz i relaksuj się, bo w końcu jest kto zajać się Kostką:tak:

Mamusia, skąd ja to znam... na szczęście tacierzyński chyba długo nie trwa to jakoś przeżyjesz... dobrze, ze A już pracuje, bo byłoby źle, na szczęście jak chorował w poprzednim tygodniu przyjeżdżała teściowa:tak:

Zdrówka dla chorowitków małych i dużych i wszystkiego najlepszego dla Alicji i Samuela(zdążyłam)
 
reklama
witam porannie i odrazu zabieram się do pracy bo nie wiem kiedy ja to wszystko ogarnę ehhh :-(
na pocieszenie powiem że Natalka obudziła się w nocy tylko raz.

kot-kot nie jesteś sama ja również jestem jakaś poddenerwowana i wszystko mnie drażni
 
Do góry