reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Zielona-cudnie :D czekałysmy na CIebie wszystkie :) ciesze sie ze podroz mineła bez wiekszych problemow.. ciesz sie radoscia rodzinki i odpoczywaj :)
 
hej dziewczynki jestem na moment dopóki moja maruda śpi, chyba kolejne zęby idą absorbująca jest strasznie i do tego ma katarek ehhh biedulka moja kochana nie daje mi w nocy spać więc w pracy jestem nieprzytomna a po pracy padam na cycki zachodze do domu a tu sajgon bo pan tato jest na urlopie tacierzyńskim i oprócz zrobienia obiadu i bałaganu oraz obejrzenia kilku filmów na kinomaniaku.pl nic go nie interesuje chyba wolę jak chodzi do pracy a małą zajmuje się babcia wtedy w domu jest tak idealnie czysto ;-)

zielona super że jesteś! mówiłam ci że dziadkowie zakochają się na zabój we wnusi :-) aż mi się ciepło na serduchu zrobiło

buziaki dla wszystkich i przepraszam że nie odpisałam wszystkim
 
Zielona Zielona Zielona super, ż podróż ok teraz się klimatyzujcie, a Ty odpoczywaj hahah niech się dziadkowie wykażą a jak już będziecie miały siły na gości to dawajcie znać :) Buziaki dla was :)
 
zielona a jednak sie mylilam.Szybko sie odezwalas.No ale w koncu przeciez musialas do nas napisac.
Super ze podroz byla taka znosna i ze Kostusia byla grzeczna.Juz sobie wyobrazam ta radosc dziadkow i sasiadow i brata i w ogole wszystkich.
 
Zielona aż mi się łezka u oku zakręciła jak przeczytałam o pierwszym spotkaniu Konstancji z dziadkami :) Udanego pobytu w Polszy!

Mamusia spokojnych nocek wam życzę, oby ząbki się szybko przebiły i katarek przeszedł!

Ja się objadłam zapiekanymi naleśnikami z szpinakiem z przepisu Elvie i nie mam siły się ruszyć!
 
Przecuuuudne są te czapeczki, tylko na którą się zdecydować? Za duży wybór mi dałaś :) Gratuluję umiejętności!
 
Zielona- super że dotarłyście bez problemów a Kostulka taka grzeczna.... Gratuluje Ci dzielnej córeczki, no i dziadkom dzielnej wnusi...juz sobie wyobrażam jak ześwirowali na jej punkcie....Zatem Welcome home zielona...miłego urlopowania i duuuużo śniegu ( a niech strace, chociaż nie nawidze tego białego qwna)
 
Ostatnia edycja:
Zielona - super, że już jesteście w PL:-)

madziunka - super te czapeczki!! Gratuluję talentu!!

Moja dzidzia dzisiaj była spokojniejsza niż wczoraj, ale kurcze jakiś katar jej się zaczyna, więc zakropiliśmy nosek po kąpieli (z wielkim rykiem), żeby nic poważniejszego się z tego nie wykluło.. Jutro mamy jechać do Rio, ale zastanawiam się, czy przy tym katarku młodą brać, czy nie lepiej zostać z Nią tutaj a M. niech sam jedzie i szybko wraca..
 
reklama
Do góry