reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
dziewczyny-musze pochwalic moje dziecko-Olka pospala do 8.20!!!! :szok::szok::szok::szok:
az sama nie moglam w to uwierzyc...pierwsze co zrobilam jak sie obudzila to pobieglam po termometr sprawdzic czy przypadkiem temperatury nie ma, ale wszystk ok.
czyli poprzednie kiepskie noce to efekt wyrzynajacego sie zabka, jak tylko wyszedl Olcia spi o niebo lepiej:)

teraz zmykam szykowac sie na Olsztyn:)
milego dnia!!!:)
 
reklama
Dziewczyny, kurcze teraz to ja czuje sie jak na wakacjach. Dziadkowie szaleja za Konstancja i ciagle sie z nia bawia, a ja w wannie moge sie wylezec, spokojnie przy kompie usiasc, ksiazke nawet poczytac... Normalnie luks malina. Tesknie juz za moim chlopem, ale jakos to bedzie. Teraz przez jakis tydzien albo dwa beda najazdy rodzinne tudziez wizytacje u rodziny, a pozniej moze wreszcie wezme sie za swoje sprawy i moze wreszcie bede mogla poudzielac sie towarzysko i pojsc do kina - pierwszy raz od ponad roku... ech...

No i dziekujemy za powitanie :-D
 
Do góry