reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Ja dziś nie wyspana ale nie z powodu dzieci tylko kataru mam tak nos zapchany że oddychać nie mogę .. masakra jakaś .
 
melduje sie i ja. od wczorej robilam porzadki w ubrankach Mlodego, tych na teraz, tych za malych i tych jeszcze za duzych, bo Mlody obkupiony jest na najblizsze 4-5 lat. Jejku, tylu ubrac to my z Sz nie mamy. Ba, nawet polowy tego nie mamy! teraz czesc sie wietrzy coby na swierzosci nie stracily. Potem te za male spakuje dla nastepcy i w marcu pewnie wywioze - troche miejsca w szafie zyskam, bo jest tego juz teraz ze 4 pudla, a bedzie jeszcze wiecej:)
 
Witam!
Starsza jutro idzie do żłobka, młodsza od kilku nocy śpi rewelacyjnie, więc żyć nie umierać. Gdyby mnie jeszcze katar się skończył to byłaby rewela. Swoją drogą ileż może to trwać? Chyba 3 tydzień się ciągnie.
Zielona dziadkowie widzę spisują się rewelacyjnie. I dobrze! Życzę zatem odpoczynku.
Aniam, niech Ci przejdzie szybciej niż mnie
Aga, ja mam przekrój ubranek od 0 do 6 lat, dla obu dziewczyn, więc co tylko mogę wydaje następnym ;-)
 
Cześć :)

Mała dziś koszmarna..w sumie od wczoraj...nie wime co jej znowu sie stało...ehhh...
Nie mam weny na pisanie...sorry..zla jestem- musze odpocząć...:/

Niemniej Wam miłego popołudnia życzę :)

ps.wieczorem mam fryzjera-przytnę troszkę szopę na głowie-moze humor mi sie poprawi ;)
 
Hej jestesmy i my

U nas porzadki od 2 dni, matke potyrpalo porzadnie, i nawet przed swietami takiej generalki nie robilam. Za to teraz z cif za pan brat, i kuchnia w coraz wiekszym blasku.
Biceps i triceps od machania mi juz wysiada........


Polina szaleje, nie usiedzi na tylku minut, no chyba ze dam jej do zabawy garnuszek klocuszek... to jest mega hicior, i wtedy dziecka nie ma.
Wczoraj ojciec wraca z pracy, ja ze szmatami w reku, Pola obok mnie w krzeselku zajeta przekladaniem do i z pudelka plastikowego... prezerwatyw.
Nooo, juz na wykonczeniu byly pomysly czym to moje dziecko moze sie bawic, a one lezaly pod reka hehehe.



Zielona, relaksuj sie ile wejdzie...
Az mi sie lezka w oku zakrecila jak napisalas o powitaniu Was na lotnisku... Moi tak samo na nas czekaja, wiec wiem doskonale jak to wygladalo :-)
Udanego pobytu!!!!!!!


Zdrowka wszystkim chorym Maluszkom. I Mamuskom rowniez. No i Panu Kwiatuszkowi, bo chyba reszta tatusiow zdrowa hehe ;-)
 
Hej jestesmy i my

U nas porzadki od 2 dni, matke potyrpalo porzadnie, i nawet przed swietami takiej generalki nie robilam. Za to teraz z cif za pan brat, i kuchnia w coraz wiekszym blasku.
Biceps i triceps od machania mi juz wysiada........


Polina szaleje, nie usiedzi na tylku minut, no chyba ze dam jej do zabawy garnuszek klocuszek... to jest mega hicior, i wtedy dziecka nie ma.
Wczoraj ojciec wraca z pracy, ja ze szmatami w reku, Pola obok mnie w krzeselku zajeta przekladaniem do i z pudelka plastikowego... prezerwatyw.
Nooo, juz na wykonczeniu byly pomysly czym to moje dziecko moze sie bawic, a one lezaly pod reka hehehe.



Zielona, relaksuj sie ile wejdzie...
Az mi sie lezka w oku zakrecila jak napisalas o powitaniu Was na lotnisku... Moi tak samo na nas czekaja, wiec wiem doskonale jak to wygladalo :-)
Udanego pobytu!!!!!!!


Zdrowka wszystkim chorym Maluszkom. I Mamuskom rowniez. No i Panu Kwiatuszkowi, bo chyba reszta tatusiow zdrowa hehe ;-)

Leże i kwicze :-D tego jeszcze u nas nie było! I chyba nie będzie :-p
 
Witamy i my :)

Byliśmy dzisiaj na spacerze w podwójnej wersji formuły czyt. dwie mamy i dwa wózki tylko jedna z mam to troszkę mniejszą dzidzie bo 2 miesięczną niespełna ma i potem wstąpiłyśmy na herbatkę i moja Antonina próbowała zabrać małą, a jak już skumała, że się nie da to chociaż rączkę musiała podotykać słodkie ta moja mała córeńka :)

Katik padłam :-D z zabawki Twojego dziecka hahaha, a w ogóle to mam mylne wrażenie czy coraz mniej się tu do nas odzywasz ??

Ella mi fryzjer zawsze pomaga na chandrę i wszelkie złości i nie złości także będzie lepiej :-) Szkoda, że nie ujrzę tej zmiany tak samo jak żałuję, że nie zobaczę zmiany Agnieszki bo z tego co pamiętam też coś ostatnio zmieniała.

Dziewczyny nie znacie nicku tej dziewczyny co te czapeczki robiła bo widzę, że jej post usunięty został?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam i ja wypompowana na maxa.Nie wiem co sie dzieje z Ami ale tak mi dala popalic ze glowa boli.Caly dzien wyje nie placze tylko wyje.Probowalam ja uspic od 15 i dopiero przed chwila zasnela mi na rekach wyjac.
Nie wiem moze zeby moze choroba nie kumam.Caly dzien na rekach jak tylko ja odloze gdzies to patrzy tymi smutnymi oczami,ktore prosza mamo wez mnie na rece.
A tu tak daleko do 12,bo o tej godzinie szczur niedobry chodzi spac.
 
Do góry