reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Kot-kot witamy :-) :-) :-) dawaj przepis na dziewczynki, bo jakby co, to na mnie tez będą się patrzeć z politowaniem, tylko u nas szansa na 3 chłopaków :-D Chciaż mąż idzie w zapare i nie chcie słyszeć o dzieciach, bo się boi, że będzie kolejny do musztrowania :-D:-D:-D
 
reklama
Czesc kot-kocie :-)


Siedze przy kompie i szukam jakiegos tanszego lokum. Kurde, wszystko co w przystepnej cenie takie norowate jest i w dodatku nawet mebli w kuchni nie ma... Jestem na najlepszej drodze do znienawidzenia meksyku.

Konstancja ma 3 z kolei dzien upierdliwca. Chce jej sie spac, ale zeby matce w kosc dac, nie chce zasnac.
 
kot kot - Ty to masz babiniec w domu :)
A jeszcze jakiegoś chłopaka planujecie , czy czwartą córe ?

Aniez - ja mam taka kolezankę na wrześniu ma trzech muszkieterów . Najstarszy ma 8 , potem w wieku Szymka i Najmłodszy niecały rok . środkowy miał być dzieczynką ( pojechała rodzić dziewczynkę ) ale okazło się że chłopak . Ona miała przeczucie że bedzie chłopak i niz rózowego poza pościelą nie kupiła
 
aniez - te dziewczynki to chyba przez niecierpliwość bo jak "postanowiliśmy", że chcemy kolejne dziecko to jakoś trudno było wytrzymać a przed owulacją to ponoć dziewczynki (o czym tu niedawno była mowa) no i u nas to się sprawdziło. Pierwszą chciałam córkę, drugą chciałam córkę (bo ja mam dwóch braci i brakowało mi zawsze siostry) trzecie dziecko do 20 tygodnia w moich myślach było chłopcem a i tak wyszła córcia.
 
hejka
szybko sie witam i spadam
poczytalam tylko ten watek i widze ze w miare wszystko ok u was
judysiu zdrowka!! mamusia87 tez!!
i tez duzo zdrowka dla kwietniowych malych chorowitkow!!
trzynacha super ze sie zameldowalas!
co do spania to ja spie gora 6 godzin i mi to wystarcza, wyspana jestem i mam sily jak kon...hehe
aniam mi tez doba to za malo...
w polszy super, znowu nabiore pare kilogramow, nawet nie chce pisac co dzis zjadlam bo bylby to najdluzszy z dzisiejszych postow hehe...
alijka z dziadkami oswojona a je w polszy za dwoch... ja mowie: nie ma to jak polski klimat, od razu widac ze moje dziecko to polak maly...
jutro bujam sie na sklepy i wykupie wszystko!!
to na tyle, spijcie dobrze
nie watpie, nie watpie hehe


Chorowitkom zdrowka - i tym malym i duzym.

Monia- zyjemy, zyjemy :-D
 
Hahahahaha- u nas właśnie ta metoda się nie sprawdziła :-) i mamy 'przedowulacyjnych' 2 chłopaków :-D

Aniez, to ja już rozumiem, skąd u mnie obie córki - moi "owulacyjni" chłopcy trafili do Ciebie ;-) Co prawda starszy nieco za wcześnie, ale co tam :-D

Witam,
u nas nuda. Sprzątać mi się nie chce, bo co posprzątam to zaraz i tak brudno, a na święta wyjeżdżamy. Szyłam dziś fartuszek dla Mani, bo ona jest "kucharz mały" (w odróżnieniu od Taty, który robi za "kucharza dużego" - tak, Cbeebies u nas króluje) i dostanie pod choinkę, jeśli uda mi się skończyć. Nelcia ostatnio łaskawie dla mnie budzi się w nocy 1 raz (czasem jeszcze drugi na podanie smoczka). Dziś byłam z wynikami u lekarza, starsza trafi pod opiekę urologa dziecięcego bo już ma w jednej nerce 2mm złóg.
I to tyle, tylko ducha świąt mi brak...

Katik, spóźnione ale szczere - wszystkiego dobrego
Judysia, kuruj się - dla mnie Tabcin to tabletki Bonda, działają przy przeziębieniu b. szybko. I buziaki dla Dzielnej Zosieńki
Mamusia, Tobie też zdrówka
Maonka, Agnieszka zdrówka dla dzieciaczków
13, najłatwiej to opiekę nad dziećmi na zwykłą działalność - jako klub malucha czy inne takie - bez nazywania żłóbek czy przedszkole. Póki co to pierwsze to strasznie trudno założyć bo podchodzi pod służbę zdrowia i musi mieć np. osobne pomieszczenie a brudne pieluchy. Przedszkole - nadzór gminy (ale i kaska z gminy). Klub malucha - żadnych nadzorów - dla właściciela lepiej, dla rodziców - różnie.
kot-kot, franekkimono witamy
 
Kot-kot witaj. Niezły babiniec u ciebie ;-)
Kot-kot witamy :-) :-) :-) dawaj przepis na dziewczynki, bo jakby co, to na mnie tez będą się patrzeć z politowaniem, tylko u nas szansa na 3 chłopaków :-D Chciaż mąż idzie w zapare i nie chcie słyszeć o dzieciach, bo się boi, że będzie kolejny do musztrowania :-D:-D:-D

Ja to się śmieje że już nie ze mną te numery ;-) przynajmniej nie teraz... mam dość dwójkę ;-) może za 10 lat... teraz mam dość. Ale znając nasze szczęście będzie 3 chłopak choć przyznaje szczerze że ani razu nie próbowaliśmy z tymi medotadmi na córkę/syna...ot poprosu zachciało nam się dziecka i tyle...
Nie śpimy już (znaczy ja i M.) od godziny bo dziadek był zastrzyk młodemu zrobić i juz nie zasnął...dobrze że to już przedostatni bo widać że już go to bardzo boli.
Monia masz rację jeśli chodzi o chorowanie M. Zaczęło się po powrocie znad morza...
Dzisiaj w planie mam umyć okna (a przynajmniej przetrzeć szyby ;-)) i podłogi...a co jeszcze zrobie to sie okarze...
Dobra ide do młodego bo stoi przy sofie i obgryza bezzębnymi dziąsłami pasek do spodni tatusia ;-) ;-D
 
My też nie śpimy :-) starszy w przedszkolu, młodszy się bawi w pokoiku :-) ale coś marudka, więc zaraz idzie w kimę!
U nas przeziębienia Bartqa to 'promocja' od braciszka, ale już katar nie robi na mnie wrażenia... na Bartku zresztą też... on pociągający jest i tyle.

Jeśli idzie o robotę, to w planie nie mam nic :-) co się zrobi to będzie, a co nie to nie ot i tyle.
 
reklama
Witam dziewczynki dzisiaj już trochę lepiej ze mną, dam radę poruszać się po domu o własnych siłach. Cały wczorajszy dzień i dzisiejszą noc moim przyjacielem byłą poduszka elektryczna cudowny wynalazek :-D

franekkimono, kot-kot witajcie dziewczynki

judysiu zdrowiej szybciutko

ulanka zdrówka dla Mani bo nerki to okropne cholerstwo wiem coś o tym bo od 10 rż jestem bywalcem poradni urologicznej już od 5 lat miałam spokój a tu znowu to *****. Mam wadę nerki tzn zwężenie ujścia nerki i wystarczy że usiądę na czymś zimnym albo mnie powieje i jest bonanza

ooo widzę że tu się szykuje wysyp biznesłumen;-) super dziewczyny oby wasze firmy przynosiły duże zyski no i szukajcie wszelakich dofinansowań żeby jak najmniej kosztów ponieść
 
Do góry