reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Hej:-)

My nie spimy od 7.00 (tzn Borys i tata, bo mama jeszcze do 7.30pospala), co prawda synus obudzil się przed 5 i znowu był problem z uśnięciem, ale w koncu wzięlismy go do siebie i kimnął ufff. Wczoraj niestety się nie dalo i T od 4.30 na nogach był, zresztą ja też bo co z tego ,że się polożylam jak spac nie mogłam;-(. Chyba nam górne zęby idą i dlatego znowu te problemy:tak: Starsza w przedszkolu, cała zadowolona bo Mikołaj przyniosl im wczoraj pełno gier i juz przeżywała ,że może grac:-)

Mój T. ma w końcu urlop, także sporadycznie już bede tu zaglądac, świąteczne porządki czas zacząc:-). Dzisiaj mam w planie okna, szafki i pranie pościeli:-)

kot-kot...witaj mamo trzech księżniczek. Swoją drogą, proszę ile Nam tu Nowych kwietniówek przed Świętami doszło:-)...super...tylko pisac laseczki, pisac:-)
 
reklama
Witam:-)
Nocka u nas o.k.
Pospałyśmy tak jak Wronka - do 7.30:-) Teraz Lenka znowu kima, a ja się zamierzam doprowadzać do łądu i biec na małe zakupy.
Chorowitym dużym i małym - zdrówka!
Justa - udanego szoppingu;-)
kot-kot - witam:-) Ale masz fajną różnicę wiekową między dzieciaczkami. Chciałabym miec podobną. Napisz, jak się takie dzieciaczki chowają?

Kurcze sprzatać mi się nie chce, w ogóle jakaś do doopy jestem. Świąt nie czuję i wciąż mi się wydaje, że jeszcze dużo czasu do nich a to raptem kilka dni..
 
obiecałam poprawe i zagladać co dzień i co i doopka blada. zajrzeć to jeszcze zajrze ale cos nabazgrać to czasem weny brak albo czasu. Luśka chce wstawać i muszę biegać za nią bo już kilka razy tak fikla, że placzu było na pół osiedla. poza tym chyba dolne dwóji idą więc znowu się marudek pewnie zacznie bo ślinotok to już jest od kilku dni, ze nie wyrabiam ze zmianą śliniaków.

witam wszystkie nowe mamusie kwietniowe.

a ja mam lenia i tyle.
spać mi sie chce bo w nocy pobudki częste były i od 6.30 na nogach.
 
Dzieńdoberek.Chyba nam zima ucieka nie wiem jak u was ale u mnie słoneczko od rana i wszystko sie topi...Pospałam do 8 Lencik do 8.40 i teraz właśnie poszła spać.Więc mamuśka kawke i oczywiście na bb,taki mój poranny rytuał:-)Później rytuał mniej lubiany mycie kuchni i nieszczęsna łazienka która nadal na mnie czeka...oj.No ale wczoraj zrobiłyśmy z mamą pierogi i uszka.Ja mam dziś zamiar upiec ciasteczka maślane.A na obiad nie mam zupełnie pomysłu...Jak macie jakiś pomysł na coś szybkiego i łatwego to się podzielcie:tak:

kot-kot witam też jestem tu od niedawna,fajny taki babiniec mieć,mój K. wcześniej chciał synka a teraz jak ma córeczke to mówi że drugie dzidzi też chce dziewczynke:-D
akaata moja mała też non stop na nogach a teraz zaczęła przechodzić między meblami to już wogóle cyrk
elvie łączę się z tobą w niechęci to porządków
wronka tylko pozazdrościć męża w domu zawsze to dodatkowa para rąk,mój w sumie po 3 też zawsze w domu ale ja jakoś wene do sprzątania mam rano więc jak on wraca to już wszystko zrobione:dry:
mamusia87 życzę zdrówka i niech ci te nerki dadzą spokój
judysia zdrówka dla was i sił na walkę!
justa witaj w naszej pięknej i kochanej ojczyźnie:tak: zostaw coś dla nas w sklepach
 
Cześć dziewczyny

Codziennie czytam, oczywiście w pracy, jak mnie wytropią to będzie:szok:
Ostatnio mam straszny młyn, tylko po lekarzach biegam, z tym, że z Igorem. On od około 1,5 roku ma kłopoty z uszami i teraz ja uważam, że jest poprawa, już od 2 miesięcy cisa na froncie uszy, a lekarze chcą mu trzeci migdał wycinać i dreny do uszu zakładać. Fakt Młody troszkę niedosłyszy na jedno uszko, ale podobno jak przestanie chorować na uszka, to może się cofnąć. Jestem do jakiejś super lekarki (ponoć) umówiona, ale dopiero na połowę lutego i to prywatnie, bo na nfz wrzesień:szok::szok:. Miałam w planach do tego czasu się wstrzymać z decyzją, a tutaj wczoraj audiolog na zabieg namawia. A ja tak się boję, i przeczucie mi mówi, żeby tego nie robić (jakiś czas temu jak Igorowi zdrowy wyrostek wycieli, obiecałam sobie zawsze przeczucia słuchać), ale mam już taki mętlik.
No to się wygadałam.

Katiku dużo, dużo takich rocznic Wam życzę, może kolejne w jeszcze większym gronie;-)

Judysiu mam nadzieje, że już się dobrze czujesz, jak tam Zosieńka??

Kot-kot fajna taka rodzinka, też sobie myślę, że może za kilka lat, tylko B na razie "okoniem staje"

Mamusia zdrówka życzę.

I już więcej nie pamiętam, więc sprawnych porządków życzę.
 
część dziewczyny

ja z pracy tak na chwilkę wpadłam przepraszam że nie odpisuję choć wszystko na tym wątku przeczytane to jednak nie pamiętam co której odpisać jak to mówi mój mąż ostatnio mam super pamięć ale bardzo krótką:-D ale z tego co pamiętam (o innych wątkach nawet nie wspomnę bo jestem daleko w lesie )

Judysiu kochana trzymaj sie ciepło i szybko zdrowiej abyś mogła być z córcią

Justa witamy w polszy

katik jak tam teściowa - mam nadzieję że jeszcze obie żyjecie:cool2:

witam też nasze nowe kwietnióweczki franekkimono i kot-kot

a wszystkim chorowitkom tym dużym i małym DUŻO ZDRÓWKA !!!

aniam dla mnie doba to też za krótko

ja niedługo zaczne podpierać oczy na zapałki ze zmęczenia od kąd zaczeły się te mrozy moje dziecie stwierdziło że jedno karmienie w nocy to stanowczo za mało lepsze sa 4 do 5 tak co 2,5 godz. najlepiej a ja chcę tylko SPAĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ !!!!!!!!


Czy wasze dzieci też tak mają mój mały zaczął się ostatnio bać odkurzania nie da się też włączyć przy nim miksera odrazu płacze nie wiem o co chodzi?

Poza tym mały zaczyna powoli wstawać na nóżki no i niestety odkrył już że szuflady da się otworzyć:-p

Co do Świąt to nic nie szykuję bo jedziemy na gotowe do moich rodziców:-)

Pozdrowionka dla wszystkich dużych i całuski dla tych małych
 
Ostatnia edycja:
hej laski
nie bywalam tu z 2 dni, bo mam urwanie glowy i z malym i z obowiazkami i sama z soba.
maly moj ma chore gardlo i krtan, to chyba z tego jego krzykow, bo reszta ok zadnych objawow przezib. no i ma antybiotyk.

ja znow dostalam tego paskudstwa na oku. i do tego jeszcze jedne gowno zw z ciaza i stanem poporodowym.w sumie dieta tez ma do tego duzo ale juz nie wyrabiam.. jutro jade z tym do lekarza bo boli jak cholera.wstydliwy problem.
ostatnio wszystko mnie sieczepia-Boze co jeszcze?
pozdrawiam i nadrobie przy okazji
 
Witamy się i my. U nas dzień jak codzień. Wstaliśmy standardowo o 8, mała śpi a mama się obibokuje tzn robi obiad :)

Jestesaniolkie gdzie ty się podziewałaś kobietoo :)

I witam nowe mamusie :)
 
kot- kot witaj! Gratuluję córeczek! Prawdziwy babiniec macie w domu. Pełen szacun dla Was ja mam jednego ananasa w domu i roboty pełno a co dopiero trójeczka. Choć zawsze chcieliśmy mieć więcej dzieci..
Mamusia87 wspólczuję bólu, ja też mam takie problemy i wiem, że to nie są żarty. Także zdrówka dla Ciebie!!!
wszystkim schorowanym mamusiom i dzieciaczkom życzę zdrówka...
 
reklama
Witam i ja.Moja dama w nocy nie chce spac.Budzi sie co chwile i chce cyca.Dzis probowalam ja zatkac butelka ale takiego krzyku narobila ze sasiadow napewno obudzila.Ja twarda sobie mysle nie dostaniesz.Wzielam na rece i z ta butelka laze po pokoju ale po pieciominutowym krzyku skapitulowalam i dalam cycka.Pociagnela z dziesiec razy i poszla w kime.I tak co godzine poltorej.Jak mala kimnie po poludniu to ja ide razem z nia.A co.Nie mam nic innego do roboty.
Na obiad moj m zrobil hamburgery cos go naszlo wiec ja mam wolne.

Witamy nowe forumowiczki.
zielona jesli moge wiedziec ile tam u was kosztuje wynajemka w miare ladnego lokum?
mamusiu a Ty leczysz ten piasek???Moja mama miala kamienie i sie kobieta nacierpiala.Wiem to nie to samo ale chyba od piasku robia sie kamienie nie?
filonka moze juz Cie pech opusci i nic sie nie przyplata wiecej.Zdrowka
basia moja uwielbia odkurzacz i inne glosne sprzety chociaz byl czas ze tez plakala i nie mozna bylo przy niej nic zrobic.
annaoj kce nawet nie zartuj ze wycieli dziecku zdrowy wyrostek.Jestem w szoku.
 
Do góry