reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Z dobrych wieści:

" (...) Święta będą białe

W ciągu kolejnych dni temperatura będzie spadać o kilka stopni, w środku tygodnia może być nawet do -10 stopni Celsjusza. We wtorek w całym kraju spodziewane są także przelotne opady śniegu. Pod koniec tygodnia czeka nas ocieplenie, ale nie potrwa ono długo.

Według meteorologów, nie ma się co obawiać że czekają nas brzydkie i szare święta Bożego Narodzenia. Śnieg ma sypać bowiem już na kilka dni przed Gwiazdką, a także w czasie samych świąt. (...)

Oby tym razem trafili :-)
 
reklama
heloł:-)

p.s.
mam serniczek, moge sie podzielic:-)

oj kusisz...

Czesc i czołem:tak:

Ja tylko sie witam i jeszcze sobie wskocze pod kolderke a co:sorry:. Byłam zaprowadzic córcię do przedszkola i przechodzilam obok cukierni no i moja pierwsza myśl....a może by tak pączusia do kawusi....hhhmmm.......:zawstydzona/y::-D, ale nie..... rozsądek wygrał:tak: nie dałam się skusic...hehe:-D:-D

Kurcze martwie się co z Iloną....sprawdzam codziennie nk i cisza, mam nadzieje ze wszystko ok.

też się biorę za trenowanie silnej woli, do świąt detox od słodyczy:-)
mam nadzieje że Ilonka po prostu nie ma dla nas czasu!!\

a ja nie wyspana strasznie jestem, Jerz sie na mnie uwziął, stwierdził ze nie pójdzie spać i usypiałam go od 19:45, a zasnął 00:15, normalnie myślałam że mnie trafi...

jutro zabieramy się za jego pokoik, a ja uciekam przed smrodem malowania do mamuśki, więc będę chwilkę od neta odcięta i nie będę do Was zaglądać:-( mam nadzieje ze jakoś to przeżyję...
 
" (...) Święta będą białe"

Oby tym razem trafili :-)

jakoś nie chce mi się wierzyć, zerkniesz na inna prognoze a sie dowiesz o 20 st. upałach... to już sobie wolę na tę okolcznosć kostką rzucić albo coś, przynajmniej z załozenia wiem że to bzdury:) ale dobrze by było, sanki nam się kurzą w piwnicy, a już w tym roku będziemy brykać na polku mam nadzieję:-)

Aga trzymam kciuki za obronę i wieczorne usg:)
 
Czesc i czołem:tak:

Ja tylko sie witam i jeszcze sobie wskocze pod kolderke a co:sorry:. Byłam zaprowadzic córcię do przedszkola i przechodzilam obok cukierni no i moja pierwsza myśl....a może by tak pączusia do kawusi....hhhmmm.......:zawstydzona/y::-D, ale nie..... rozsądek wygrał:tak: nie dałam się skusic...hehe:-D:-D

Kurcze martwie się co z Iloną....sprawdzam codziennie nk i cisza, mam nadzieje ze wszystko ok.

daj znać jak tylko coś napisze
 
w 2 gram nad trójką się zastanawiam czy kupowac w ogóle ale pewnie ciekawosc bedzie silniejsza niż rozsądek :zawstydzona/y:
rany kobieto to Ty masz wszystkie te dodatki?ja nie mam ani jednego:eek::-(

I znów o nastoletnich mamach...a mi się przykro zawsze robi jak ludzie tak podchodzą do tego... ja sama mam za miesiac 20 urodziny , ale staram się jak moge zeby zapewnic mojemu dziecku wszystko co najlepsze i chce byc dobra mamą i wychowac Zosie na porządną mądrą dziewczynkę...:sorry:
I boję się własnie takiej reakcji jak tu na forum, że wyjde z dzieckiem na spacer i ludzie będą mnie wytykac palcami że taka gówniara i z dzieckiem:-:)-:)-(
kurde chyba hormony we mnie buzuja bo głupia się popłakałam :crazy:

katik uważaj na siebie i się nie denerwuj wszystko będzie dobrze

paula --kochana to nie było o tobie , bo sama urodziła Młodego w wieku 19.5 lat. I pisałam już ,że fajnie i,ść z synem pod rękę wyglądając na jego koleżankę:-D:-D a co będzie jak będzie miał 18 i fajnych kolegów :cool2::cool2::cool2: mam tylko nadzieję ,że będę się dobrze trzymać i konserwować :-D:-D

Ja pisałam o 17 czy 16-latkach ,które tam pisza o dziecku jak o lalce , która fajnie jest ubrać , pokazać się itd.A dziecko pomino wszystkich takich fajnych rzeczy to przede wszytskim odpowiedzialność , bycie na każde zawołanie , rozsądek i pewność ,że relacje z innymi nie będą oddziaływać na takiego szkraba.
Mnie wtedy wydawało się jaka to ja jestem odpowiedzialna , dzielna i ze wszystkim sobie poradze a wiem jedno ,że gdyby nie Szanowny to popłynęła bym z "prądem". Kiedy w wieku miesiąca postanowił sobie ,że w dzień śpi a w nocy będzie dawał koncerty mogłam liczyć ,że Szanowny wstanie w nicy a ja będę mogła pospać ,żeby jakoś funkcjonować. Kiedy trzeba było wezwać lekarza do domu nie musiałam martwić się ,czy stać mnie na to , bo on pracował. I dopiero kiedy byłam pewna ,ze mamy juz ustabilizowane życie na tyle aby mieć drugie i zapewnić mu wszystko to co będziemy mogli ,zdecydowałam sie na drugiego trola.
Nie piszę tylko o kasie ale o wszystkich szczegółach ,życia rodzinnego i dlatego nie bierz tego do siebie , bo czytam twoje posty i nie widzę ,żebyś była puściutką laleczką ,która zrobiła sobie laleczkę do zabawy :tak: I naprawdę zdarzają się babki w wieku 30-tki , które są mniej odpowiedzialne od 20-tki
 
Miałam dziś koszmarna noc w dosłownym słowa znaczeniu :-( Śniło mi się ,że :-(urodziłam malego ale nie żył :szok:.A wszystko ,ze wczoraj nie ruszał się wieczorem i dziś też siedzi spokojnie. Potem nie mogłam już zasnąć bo tak się o niego bałam.
Teraz stwierdziłam ,że wypiję kawę a jak to nie zadziała zamierzam podłączyć słuchawki do brzucha i puścić mu muzykę. Może się obudzi królewicz:-(
 
aga na szczęście to był tylko sen... niestety takie sny to normalka w ciąży, bo ciągle się czymś martwimy :eek:

na społecznościowym wrzuciłam swoją fotkę z wczoraj, chciałam się pochwalić sweterkiem od mojego B. :-)
 
No ja dopiero teraz sie dopisuje jako ze jestem "nowa", widze ze dyskusje ida cala para i sprobuje choc troche to ogarnac, moj termin to 16 kwiecien 2010, tak bardzo nie moge sie juz doczekac mojej ukochanej coreczki. Pozdrawiam pozostale kwietniowki! :-)

ps. pisze bez polskich znakow ale moja "obcojezyczna" klawiatura tylko na tyle mi pozwala :sorry: :-)
 
No ja dopiero teraz sie dopisuje jako ze jestem "nowa", widze ze dyskusje ida cala para i sprobuje choc troche to ogarnac, moj termin to 16 kwiecien 2010, tak bardzo nie moge sie juz doczekac mojej ukochanej coreczki. Pozdrawiam pozostale kwietniowki! :-)

ps. pisze bez polskich znakow ale moja "obcojezyczna" klawiatura tylko na tyle mi pozwala :sorry: :-)


czesc:-)

napisz cos wiecej o sobie bośmy zadne wiedzy:-D

i potwierdzilas statystykę, ze baby góra:tak:
 
reklama
Wronka jeszcze raz gratuluje dużego, zdrowego bombla:tak:

Elma hahahaha niech zasieki stawia:-D:-D:-D:-D:-D

Ewka84 ja mam wspaniałą teściową -jest daleko i Ty jak będziesz się trzymała odległości też będziesz miała cudowną synową:-D

Aniam141
bo teściu to równy gość;-)

Martyna33 trafiłaś już do nas "po dotarciu":-) więc teraz już tylko z górki i w spokojnej atmosferze:-D

Magda ciosek noooo oby nie trafiła kosa na kamień:-) nikt nie powiedział ze synowa to będzie szara, cicha mysza;-)

Paulka90
termin terminem a kiedy malutkeij sie w brzuchu znudzi to Ona tylko wie. Po 36tc ciąża już zalicza sie do donoszonej a to przecież cały miesiąc:szok: więc ja w lutym się ze wszystkim będę uwijała. Jeśli chodzi o mnie nie chodzi tyle o wiek co o ułożone życie. Jeśli chodzę do liceum, mam chłopaka od 3 miesięcy i marzę o dziecku -to sorry coś nie tak...

Kamisia1101 a po co ktoś ma udawać ze jest w ciąży??? bo zalatuje mi tu "modą na sukces" moze jakieś streszczenie:tak: albo odcinek pilotarzpwy chociaż:-)

Toska
witaj!!! dopisz się na listę i zapraszamy do nas:tak:

Ella1
lubię Twój suwaczek bo jest tydzień do przodu przed moim i podczytuję co mnie czeka w niedalekiej przyszłości:-D

Dagsila
ja się zastanawiam dlaczego się nie blokuje takich dziwnych ludzi:confused2:

Aga002 jak to??? skąd taki spadek formy:eek: u Ciebie??? no way:confused2: no lanie za takie sny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Katik oj nie denerwuj się więcej i nie przemęczaj -my to już nie tylko o siebie dbamy więc kochana -luz a maż dojdzie do siebie -oby lekarz pomógł choć to strasznie długo trwa:-(

Dżizas Kwiatuszku a urodzic w simsach też można i do reala przenieść -jak tak to zaraz kupuję:-D

Kici69
jakaś stabilizacja w zyciu -szkoła, partner -cokolwiek -a nie 16 lat... ja wtedy myślałam jakby tu już 18 mieć i piwa się napić;-)

Zielona Ty do mnie o pesos to tak jakbyś mi mówiła ile to wielbłądów kosztuje:eek::eek::eek::eek::eek:

Elvie3 a ja jeszcze mogę:-D:-D:-D:-D:-D:-D a tak się martwiłaś ze brzuszka nie ma:-D:-D:-D:-D czekam na fotkę mieszkanka dzidzi na zamkniętym:tak:

Aniez uwielbiam słowo kretynka:-D użyłaś go w którymś poście -niby takie nieszkodliwe a tyle znaczy;-) dla kogo wieści dobre to dobre:-( ja mam do zrobienia w święta ponad 1000km
Forget me not dzięki za przypomnienie -kciuki zaciśnięte PANI MAGISTER

Paola
witaj:tak::tak::tak:

No to lista kwietniówek się powiększa:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry