reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Katik, dbaj o siebie, wysyłam mnóstwo pozytywnych myśli!!

U mnie dzisiaj biurowo i przeprowadzki C.D.
Poza tym nowe biuro się już maluje na biel i alpejską łąkę:happy: Jutro do Ikei jedziemy po szklane witrynki oraz do firmy po banery reklamowe - jak już się urządzę to fotki zamieszczę, aby się pochwalić;-) Będzie pięknie:tak:

Moja Niunia daje mamie pracować i wyjątkowo grzeczna jest, choć spać na brzuszku to ja już nie mogę.
Jutro odbieramy wyniki te glukozowe i inne - mam nadzieję, że będą dobre:tak:
Trzymajcie się cieplutko i proszę pogłaskać Brzuszki od ciotki;-)
Dobranoc!!
 
reklama
Melduję się jako druga
Jestem mocno niedpospana, Ola znowu kaszle, pół nocy się dusiła i ogólnie wszystko jest do d...:-(. Maluszek chyba też nie mógł spać, bo cały czas kopniaczki czułam.
A w pracy mamy dziś ćwiczenia przeciwpożarowe i próbną ewakuację. Może być śmiesznie
 
KATIK: nie chcę cie martwić , ale skurcze też tak bolą jak okres, tylko nei st to jeden ciągły ból, a powtarzające się co jakiś czas, no jak to skurcz
kiedy Ty masz wizytę, może jak będziecie z mężem się wybierać na kontrolę to i Ty sie umów do gina, strzeżonego Pan Bóg strzeże, na szczęście już się czujesz dobrze, ale uważaj na siebie

w 2 gram nad trójką się zastanawiam czy kupowac w ogóle ale pewnie ciekawosc bedzie silniejsza niż rozsądek :zawstydzona/y:
rany kobieto to Ty masz wszystkie te dodatki?ja nie mam ani jednego:eek::-(

I znów o nastoletnich mamach...a mi się przykro zawsze robi jak ludzie tak podchodzą do tego... ja sama mam za miesiac 20 urodziny , ale staram się jak moge zeby zapewnic mojemu dziecku wszystko co najlepsze i chce byc dobra mamą i wychowac Zosie na porządną mądrą dziewczynkę...:sorry:
I boję się własnie takiej reakcji jak tu na forum, że wyjde z dzieckiem na spacer i ludzie będą mnie wytykac palcami że taka gówniara i z dzieckiem:-:)-:)-(
kurde chyba hormony we mnie buzuja bo głupia się popłakałam :crazy:

Paula Ty się tak nie przejmuj, przecież nie ma co uogólniać, bywają matki po 30, które mają siano w głowie...
Dyskusja była akurat o nastolatkach, które chcą mieć dziecko, bo myślą, że to taka fajna zabawka, a nie mają warunków psychicznych i finansowych by tej zachciance sprostać, nie podłączaj sie pod to, przecież widzimy po postach, że jesteś inna
 
Niestety po 5 latniej pracy w kilku centrach handlowych powiem Ci ze ten film to szczera prawda .. przykre:-(

Przykre, ale prawdziwe...

Ale pociesz się ,że bedziesz miała dwoch zięciów i żadnej synowej:tak:. Ja sie do tej pory cieszyłam..:-D:-D:-D:-D, teraz jedna synowa mnie czeka....jak ja to przezyje:szok::szok::szok::-D:-D:-D

Niech Cię pocieszy, że u mnie jest potencjał na dwie synowe ;-)

Ciekawe co te synowy będą mówiły o was .. o matko znowu ta zgredliwa wtrącajaca się we wszystko teściowa:-D
Bo jakoś na tescia się nigdy nie gada , zawsze tesciowa najgorsza .. no ale mnie czeka to samo he he

Aniam- przypominam, że ty też masz szansę wygrać konkurs na teściową roku :-D

Dzięki za ciepłe przyjęcie, prawie z owacjami:-):-) jejku jak miło...
dajcie mi trochę czasu na rozkręcenie, jest to mój pierwszy forumowy RAZ:-)
Ogólnie jestem bardzo rozgadana, tu mi na razie średnio to wychodzi :-):-) ale bardzo się cieszę, że tu do Was trafiłam. O sobie skrobnę parę słów w wątku "Poznajmy się".

Pisz... rozgadasz się za chwileczkę, bo z babami tutaj inaczej się nie da :-D No niemożliwe są :-D:-D:-D

Witam,

chciałabym się do Was w końcu dopisać.
"W końcu" - bo zabieram się do tego od sierpnia :-D, cały czas Was podczytuję, ale siły i weny brak na pisanie.

Termin mam na 23 kwietnia i dzisiaj dowiedziałam się na usg połówkowym, że będzie drugi synek :-) - tak przeczuwałam:cool2:

mam nadzieję, że przyjmiecie jeszcze jedną kwietniówkę, a obiecuję nie bawić się więcej w wielkiego brata tylko aktywnie uczestniczyć w forum:tak::-D

Witam!

w 2 gram nad trójką się zastanawiam czy kupowac w ogóle ale pewnie ciekawosc bedzie silniejsza niż rozsądek :zawstydzona/y:
rany kobieto to Ty masz wszystkie te dodatki?ja nie mam ani jednego:eek::-(

I znów o nastoletnich mamach...a mi się przykro zawsze robi jak ludzie tak podchodzą do tego... ja sama mam za miesiac 20 urodziny , ale staram się jak moge zeby zapewnic mojemu dziecku wszystko co najlepsze i chce byc dobra mamą i wychowac Zosie na porządną mądrą dziewczynkę...:sorry:
I boję się własnie takiej reakcji jak tu na forum, że wyjde z dzieckiem na spacer i ludzie będą mnie wytykac palcami że taka gówniara i z dzieckiem:-:)-:)-(
kurde chyba hormony we mnie buzuja bo głupia się popłakałam :crazy:

katik uważaj na siebie i się nie denerwuj wszystko będzie dobrze

Paulka, a co Ty się przejmujesz... Ja znam 30-40 latki, które są wyjątkowymi kretynkami, nieodpowiedzialnymi do tego. Niektóre laski nigdy nie dojżeją. A to, że statystyczna 20 latka raczej nie jest gotowa na bobo, nie znaczy, że Ty zaliczasz się do tej grupy. Dla Ciebie dziecko jest ważne i to świadczy o dojrzałości!

Zielona maupo
- witam z powrotem. Przejścia miałaś niezłe. Będzie co wspominać :-D

Katik
- Ty może teraz wypocznij pożądnie. Nie przemęczaj się, bo nie ma co szaleć!!!
 
Czesc i czołem:tak:

Ja tylko sie witam i jeszcze sobie wskocze pod kolderke a co:sorry:. Byłam zaprowadzic córcię do przedszkola i przechodzilam obok cukierni no i moja pierwsza myśl....a może by tak pączusia do kawusi....hhhmmm.......:zawstydzona/y::-D, ale nie..... rozsądek wygrał:tak: nie dałam się skusic...hehe:-D:-D

Kurcze martwie się co z Iloną....sprawdzam codziennie nk i cisza, mam nadzieje ze wszystko ok.
 
w 2 gram nad trójką się zastanawiam czy kupowac w ogóle ale pewnie ciekawosc bedzie silniejsza niż rozsądek :zawstydzona/y:
rany kobieto to Ty masz wszystkie te dodatki?ja nie mam ani jednego:eek::-(

I znów o nastoletnich mamach...a mi się przykro zawsze robi jak ludzie tak podchodzą do tego... ja sama mam za miesiac 20 urodziny , ale staram się jak moge zeby zapewnic mojemu dziecku wszystko co najlepsze i chce byc dobra mamą i wychowac Zosie na porządną mądrą dziewczynkę...:sorry:
I boję się własnie takiej reakcji jak tu na forum, że wyjde z dzieckiem na spacer i ludzie będą mnie wytykac palcami że taka gówniara i z dzieckiem:-:)-:)-(
kurde chyba hormony we mnie buzuja bo głupia się popłakałam :crazy:

katik uważaj na siebie i się nie denerwuj wszystko będzie dobrze

Paulka, aly my mówimy o takich nieodpowiedzialnych siksach w wieku 16-18 które często uważają, że dziecko to taki fajny gadżet, a nie żywa istota, za którą trzeba będzie być odpowiedzialnym... Ty jesteś przykładem tego, że młoda kobieta która dopiero wkroczyła w dorosły świat może być odpowiedzialna i patrzeć trzeźwo na to co ją czeka. Uśmiech proszę :-)
 
reklama
Do góry