reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

trochę mnie tu nie będzie dziewczyny,
mój małżon ma urlop i jutro wybywamy do teściów aż do przyszłej niedzieli, a oni bez neta :(
tak wiec nie martwcie się jak się przez ten tydzień nie odezwę
potem wracam na sesję fryzjersko-kosmetyczną w pon, na drugi dzień gin i miejmy nadzieję owocne w wiedzę na temat płci dzidzi USG i jestem gotowa na święta,
a więc wypad do moich rodziców az do 6 stycznia, ale tam już jest net na szczęście :)

kwiatuszek przyjemnej wyprawy :tak: i odpoczynek od monitora podobno dobrze robi :-D:-D
 
reklama
czesc:-)

napisz cos wiecej o sobie bośmy zadne wiedzy:-D

i potwierdzilas statystykę, ze baby góra:tak:


Hehe w koncu kobietki rzadza na tym swiecie :-)
No to ja tak pokrotce o sobie: Paula_ 20 lat, aktualnie mieszkam w UK i jak to na obczyznie bywa nie ma sie do kogo odezwac, bo tu gdzie przebywam polakow na palcach policzyc, tak wiec buszowalam po tym forum juz od dawna i co jak co ale to skarbnica wiedzy dzieki waszym radom i pogaduszkom wszystkiego sie mozna dowiedziec :tak:. No. A wiadomo, ze przy pierwszej ciazy praktycznie nie ma sie zadnego doswiadczenia, tak wiec ja tu jak ten maniak siedze i czytam wszystko ojj juz nie jeden moj problem sie tu rozwiazal. ;-)
Dziekuje za przywitanie :happy2:
 
informuję ,że kamień spadł mi serca bo królu-lulu się obudził i kopię mnie po pęcherzu :cool2::cool2::cool2:

To ekstra:tak: niech kopie i za te Twoje głupie sny się wyżyje -zestresowałaś dziecko.

Matko ale ja dziś jestem głodna... już puszka fasolki i kukurydzy wciągnięta -a teraz mizerię chyba sobie zrobie -dziś warzywny dzień:eek:
 
13x13 narobiłaś mi ochoty na fasolę ale w sosie pomidorowym , idę zaraz odgrzać , bo mam jedną w puszce.
Dziewczyny mam pytanie , od początku ciąży jestem wrażliwsza na zapach ale od 3-4 dni przybrało to ostro na sile i teraz jest problem bo ciągle coś czuję i chodzę jak mój pies z nosem prawie , przy podłodze :szok::szok: U was tez w pewnym momencie to też przybrało na sile ???
 
A mnie tak ssssstrrrrraaaasznie rozbolała głowa! :no::no::no: Masakra! Nawt apap nie pomógł :szok::-( może jeszcze zadziała...albo zwariuję :confused2::confused2::confused2:
 
no nie... troche sie pokrecilam , popakowałam rzeczy i brzuchol mi stwardniał...:-(
chyba juz nic dziś więcej nie zrobie, położyłam się i leże plackiem , bo na ostatniej wizycie pani dr kazała się nie przemeczac i nie "tłuc" zabardzo, bo malutka jest ciągle głowa w dól i to podobno na tyle nisko że dr się dziwiła że mnie szyjka nie boli bo mała ciągle puka w nią głowką...ale podobno to nic strasznego i jedyne zalecenie to wiecej lezenia niz chodzenia... ech.. no to leże...
a Wy ciągle o tym jedzeniu tu, co nie wejde to któras coś podjada i tylko smaka robi :-D

ja jednego dnia mogłabym posprzątać swój dom i domy sąsiadów np wotorek na zakupach od 9.30 do 17 a później jescze porządki zrobiłam a są takie dni ,że nawet z łózka ledwo schodzę. A w niedzielę pierwszy raz musiałam wziąć nospę bo brzuch był jak kamień:-(
 
Mojemu doktorowi się troszkę brzuszek nie podobał,że jak na jego gust nieco za twardy,kazał się nie przemęczać, nie stresować i brać magnez. Oczywiście się zdenerwowałam i cały wtorek i środę macałam po brzuch, bo twardniał co chwilę. Ale chyba ten magnez pomaga, bo już jest lepiej. Cieszę się,że nie tylko mnie się to zdarza, oczywiście życzę nam wszystkim jak najlepiej, ale miło wiedzieć,że nie mam jakichś egzotycznych objawów;-)
Kurczę,niech mnie ktoś stąd wykopnie, bo ja właściwie pracę magisterską piszę, a na chwilę obecną, posty tutaj piszą się dwa razy szybciej niż kolejne podrozdziały :hmm:
 
Ostatnia edycja:
reklama
jak mój pies z nosem prawie

Ja nie wiem skąd czuje czarną porzeczkę:confused2::confused2::confused2::confused2: mi przeszły te zapachy -choć nie znosze smrodu gotowanych ziemniaków:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

no nie... troche sie pokrecilam , popakowałam rzeczy i brzuchol mi stwardniał...:-(

to odpocznij i weź no spę -powinno pomóc:tak:

A mnie tak ssssstrrrrraaaasznie rozbolała głowa!

Na szczęście nie mam migren ale jak mnie coś łapie to nieśmiertelny amol pomaga...

Moja córeczka śpi... jak zwykle kiedy taty nie ma w pobliżu -wróci, zacznie paplać i mała znowu będzie biegała jak chomik w kółku:-p kurcze muszę się psychicznie przygotować do detronizacji w kwietniu bo nie wiem jak to zniosę:eek:
 
Do góry