reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Elma hahahaha niech zasieki stawia:-D:-D:-D:-D:-D


Jest myśliwym więc pewnie będzie demonstracyjnie broń czyścił :-D:-D:-D:tak:
A ja będe dziewczyny oknem wypuszczać! Jak ja miałam szlaban to Mama po kryjomu zanosiła mi wyjściowe ciuchy do stajni i odwracała uwagę Taty a ja smyk i do znajomych:tak::tak::-p A Mama oczywiście ściemniała że nie ma pojęcia kiedy zwiałam hehe. Kochana moja Mamuśka!
 
reklama
Jest myśliwym więc pewnie będzie demonstracyjnie broń czyścił :-D:-D:-D:tak:

Pewnie
-dżizas już im współczuję:szok::szok: mój tato też :-( i wiesz co mi zrobił jak narzeczonego -mojego obecnego męża przyprowadziłam do domu:szok::szok::szok::szok:

SIARĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma taką ścianie z trofeami i jedno jedyne od wieków puste miejsce na niej -a On do mojego S (wcześniej się nie znali)

-zobacz tu jest wolne miejsce -więc uważaj żeby moja córka się nie skarżyła -bo będzie tu wisiało TO -na co skarżyć się będzie najczęściej:szok::szok::szok::szok:

Może dlatego mój S taki jurny jest:-D:-D:-D:-D:-D:-D już woli głowę stracić niż główkę:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Pewnie -dżizas już im współczuję:szok::szok: mój tato też :-( i wiesz co mi zrobił jak narzeczonego -mojego obecnego męża przyprowadziłam do domu:szok::szok::szok::szok:

SIARĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma taką ścianie z trofeami i jedno jedyne od wieków puste miejsce na niej -a On do mojego S (wcześniej się nie znali)

-zobacz tu jest wolne miejsce -więc uważaj żeby moja córka się nie skarżyła -bo będzie tu wisiało TO -na co skarżyć się będzie najczęściej:szok::szok::szok::szok:

Może dlatego mój S taki jurny jest:-D:-D:-D:-D:-D:-D już woli głowę stracić niż główkę:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


o matko.............

no ale moj ojciec tez polujacy i przy kazdej wizycie demonstracja bronii.... cale szczescie, ze wizyty koncza sie wyprawka mieska dla zieciusia:-D
 
wizyty koncza sie wyprawka mieska dla zieciusia:-D

Taaaaaa to trzeba było zobaczyć jak wzięliśmy z domu dziczyznę -no niewiele czasu minęło i pach ciąża-to mój ojciec powiedział że w końcu jak się S najadł dzikiego mięsa to się w nim natura obudziła:confused2::confused2::confused2: i że musi mu to mięso dawkować bo niedługo komplet zastawy na 12 osób będziemy musieli zakupić....

bosze mój tato powinien mieć zakaz odzywania się jeszcze żeby to po kielichu było -ale On na trzeźwo takie rzeczy gada:eek:
 
Taaaaaa to trzeba było zobaczyć jak wzięliśmy z domu dziczyznę -no niewiele czasu minęło i pach ciąża-to mój ojciec powiedział że w końcu jak się S najadł dzikiego mięsa to się w nim natura obudziła:confused2::confused2::confused2: i że musi mu to mięso dawkować bo niedługo komplet zastawy na 12 osób będziemy musieli zakupić....

bosze mój tato powinien mieć zakaz odzywania się jeszcze żeby to po kielichu było -ale On na trzeźwo takie rzeczy gada:eek:


to ja juz wiem po co on to mieso tak wciskał.....

wnuków im sie chciało.... podstepne bestje...

no ale to mieso chyba cos w sobie ma, jak tak sie przyczynia do prokreacji;-)

hehe stare mysliwskie sposoby rozrodu:-D
 

Ma taką ścianie z trofeami i jedno jedyne od wieków puste miejsce na niej -a On do mojego S (wcześniej się nie znali)

-zobacz tu jest wolne miejsce -więc uważaj żeby moja córka się nie skarżyła -bo będzie tu wisiało TO -na co skarżyć się będzie najczęściej:szok::szok::szok::szok:

Może dlatego mój S taki jurny jest:-D:-D:-D:-D:-D:-D już woli głowę stracić niż główkę:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


jak dla mnie rewelacja, tylko pogratulować tatusia:) pozostaje Ci tylko mieć nadzieje ze S też tak bedzie dbał o Waszą księżniczkę:-)
 
jak dla mnie rewelacja, tylko pogratulować tatusia:) pozostaje Ci tylko mieć nadzieje ze S też tak bedzie dbał o Waszą księżniczkę:-)

Co do tego nie mam wątpliwości:confused2::confused2::confused2::confused2:
Po usg przeżywał ze ktoś mu kiedyś jego małą córeczkę będzie chciał zabrać:szok: jakiś wredny napalony zięć:sorry: a to taka malutka kruszynka przecież (chyba zakłada że nie dorośnie) -to mu powiedziałam żeby się cieszył że teść mu d**y nie odstrzelił jak wparował do domu z wiadomością że od 26 lipca zabiera sobie mnie:-p
No teraz mogą sobie ręce podać i pogadać o córkach:tak:

Swoją drogą mężczyźni są zabawni prawda:eek:
 
Cześc Dziewczyny
Ja tylko na chwlkę, bo muszę pakowac wszysko , bo się przeprowadzamy... ech żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...
co do tego tematu o nastoletnich matkach to za bardzo to wzięłam do siebie..., przepraszam jakis dzień taki "lewy" miałam, rozumiem o co Wam chodziło:tak:
a i prosze mi u nic nie pisac o żadnych pysznosciach !!!!bo któraś tu pisała o serniku i teraz wytrzymac nie moge taka mnie ochota naszła:no::-D
śniło mi się dziś że rodziłam i taki poród ja sobie zamawiam. wchodze do szpitala, a tam wszystko na rózowo baloniki i te sprawy, wszyscy z uśmiecham na ustach witaja a ja jak aka dama kłade się na łóżku dają mi kroplówke ja słucham mp3 i za 5 minut mam już dziecko w rękach :szok::-D hmm to w którym szpitalu tak się rodzi to ja poprosze :-D
widze po naszej kwietniowej pięknej liście że kobietki góra :-D


uprzejmie informuje, ze pingwiny z lodówki zjadły sernik:-)


uciekam sie zrobic na czlowieka i do gin na kontrole. do zobaczenia pozniej:-)
 
dziołchy wróciłam właśnie od mojej gin... wiedziałam, że jak pójdę świeżo po lunchu to się załamię jak na tą wagę wejdę... :eek: muszę się opanować!!! do tego mam anemię... poza tym białko w moczu... no więc dostałam żelazo i urosept... heh... ale to już jest na wątek o lekarzach :-)
 
reklama
trochę mnie tu nie będzie dziewczyny,
mój małżon ma urlop i jutro wybywamy do teściów aż do przyszłej niedzieli, a oni bez neta :(
tak wiec nie martwcie się jak się przez ten tydzień nie odezwę
potem wracam na sesję fryzjersko-kosmetyczną w pon, na drugi dzień gin i miejmy nadzieję owocne w wiedzę na temat płci dzidzi USG i jestem gotowa na święta,
a więc wypad do moich rodziców az do 6 stycznia, ale tam już jest net na szczęście :)
 
Do góry