reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Witam dziewczynki:)
po wczorajszym usg.

SYNUŚ

dokładne usg połówkowe za 3 tyg.no i z córą przegrałyśmy.
Dziś wyjazd do teściów na weekend troszkę odpocznę.Buziole brzuszki

GRATULACJE

hahaha do mnie do pracy wczoraj babcia przyjechała z torbą pierogów :rofl2:
więc wczoraj na obiadek były. do tego przywiozła mi dwa słoiki smalcu :p wiem że to nie zdrowe i takie tam ale mam to gdzieś :cool2:
uwielbiam babciny smalec

Ty to masz dobrze :tak::tak: a tak w ogóle narobiłaś mi smaka nawet nie na te pierogi ale na ten smalec ....ze skwarkami


Myślałam ,że to ja nie będę mogła sie doczekać kiedy poznam pleć a tu wczoraj Szanowny M. pytał czy nie poszlibyśmy do polskiej przychodni na USG żeby dowiedzieć się kto tam mieszka :-D a to niecierpliwiec :cool2:. Jak odpowiedziałam ,że czekamy do 27 a jak nic nie pokażę to zrobimy sobie prezent na Mikołaja i dopiero wtedy pójdziemy, to widziałam po minie ,że zachwycony nie jest. Ja sie porostu boje ,że 16 tydzień da mało odpowiedzi a wywalanie teraz 100 euro jest bezsensu lepiej poczekać i zrobić to później. Ale wam się szczerze przyznam ,że też chciałabym mieć pewność kto wierci się w moim brzuchu ;-)
 
Witam dziewczynki:)
po wczorajszym usg.

SYNUŚ

dokładne usg połówkowe za 3 tyg.no i z córą przegrałyśmy.
Dziś wyjazd do teściów na weekend troszkę odpocznę.Buziole brzuszki
Ogromniaste gratulacje!!!!!!!:-D:tak:

ja za bardzo nie zdziwalam na poczatku karmienia, tylko z takim mocno smazonym uwazalam, a tak to sie nowalijkami nie przejmowalam, czekolade na kopy i truskawy bo akurat byl czerwiec i sezon, ale jak juz pisalam ja mam pancerne dziecko i nic mu nie bylo:)
Ja podobnie, też za bardzo nie uważałam na to co jem i małej nic nie było na szczęście:tak::-D.

hahaha do mnie do pracy wczoraj babcia przyjechała z torbą pierogów :rofl2:
więc wczoraj na obiadek były. do tego przywiozła mi dwa słoiki smalcu :p wiem że to nie zdrowe i takie tam ale mam to gdzieś :cool2:
uwielbiam babciny smalec
O rety ale bym zjadła pierogi:-) a jak pomyśle o takim swojskim smalcu koniecznie ze skwareczkami to aż mi ślinka cieknie:-D:-):tak:.

A ja niestety się dzisiaj nie wyspałam i nic totalnie mi się niechce, mała zrobiła nam pobudkę przed 6 :szok:. Koszmar:sorry:. Maleństwo w brzuszku ma za to jakiś dobry dzień:tak:, bryka sobie ile wlezie:-D.
 
kwiatuszek.pregnet mam synka Jakub 8 lat w maju do komunii i córcię Julię 5 lat a teraz synuś:)ale powiem wam że Kuba od początku grzeczniejszy:)co do jedzenia to od początku kwaśne i ostre zero słodyczy jakoś nie mam ochoty,za to pożeram kilogramy ogórków konserwowych,kiełbasy i jajek a do tego ketchup pomieszany z majonezem pychotka i jakoś miałam przeczucie że będą jajeczka:)gorąco pozdrawiam:)
a teraz naszła mnie ochota na maślankę...
 
no właśnie dostałam taki smalec z duuuuużą ilością skwarek i cebulką... mniam... palce lizać normalnie... jeden słoik mam w pracy, więc się współpracownicy cieszą :-D
 
aga jak masz tyle placic to rzeczywiscie sie wstrzymaj,
w 17 tygodniu bardzo rzadko mozna okreslic plec
kwiatuszek u nas było niby widać bo zrobiła mi usg dowcipne i akurat mała była tak ułożona że nic między nóżkami nie wisiało ale może tez udało nam się zobaczyć bo mała jest starsza o tydzień z usg.
Kochane dziewczynki najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa a co będzie to będziemy kochały całym serduszkiem:-):-).
 
witam jestem majowka 2010 chcialabym sie zapytac czy moze jest tu jakas osoba z bialegostoku ktora zna dobrego lekarza od USg,chodzi mi o plec:-) dziekuje i zycze zdrowka wam
 
reklama
Karola tak jak piszesz, co bedzie to bedziemy kochaly:) jak samopoczucie?? dalej Cie mecza te uplawy??

Aga tez bym nie dala tyle kasy w 16tc bo nie ma pewnosci ze zobaczysz co i jak, tzn nigdy nie ma pewnosci ze sie uda podgladnac, ale tak kolo polowy ciazy szanse sa juz calkiem spore:) tez mi ciezko wytrzymac, ale jakos musimy dac rade:)

a mnie nachodzi i na ostre (papryczka jalapeno mniam) i na slodkie (dzien bez czekolady dniem straconym) wiec ciezko cos z tego wywnioskowac
moje kochanie robi taki smalec co jakis czas bo nie wyobrazam sobie pierogow bez... a ja nie mam sily tego wszystkiego kroic...
 
Do góry