reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

mycha gratuluje synusia :-)!!!!
to patrz akie wyciszone dziecię będziesz miała :-D:-D:-D:-D....

a ja od paru dni mam krwotoki z nosa, ale tylko z jednej dziurki, czyli zylka tam jakas se peka..... wiecej wit. C, co nie?? :-):-):-)

no właśnie ja od kliku tyg przy smarkaniu mam krew... raz z jednej dziurki raz z drugiej...
 
reklama
oj dziewczyny mam nadzieje ze juz Wam nie beda dzidziusie dokuczac a kopniaczki beda takie delikatne i przyjemne:)

jestesaniolkiem
ciasto z galaretka kazdemu poprawi humor, nie dziw sie ze dzidzia wytrzumac juz nie moze i sama chce do sklepu pobiec:)

ja zadnych krwawien z nosa etc nie mam, ale z tego co wiem to w ciazy norma
 
mycha30 - gratuluje synusia!

aniolek - mi tez wlasnie nieraz leci krew z nosa, tak malutko, ale wczesniej nigdy tego nie mialam

dziewczyny moi rodzice przyjechali do nas na odwiedziny i zgadnijcie co dzis na obiad??? - PIEROGI :-):-):-)
 
13x13: no to niezłego masz bąbelka, może chce być cyrkowcem i ćwiczy akrobacje :-D Hania też tak broiła w brzuszku, ale troszkę póżniej. Cóż? cieszmy się tymi chwilami, bo szybko przeminą i potem będziemy tylko wspominać, nawet jak czasem zaboli, to i tak mamy do czynienia z wielkim cuuuuuudem :tak:
miło, że odjęłaś mi trochę latek :zawstydzona/y: i to prawie 10 :szok:, bo mam ich poki co 27, jak urodzę to 28 :cool2: a Ty?

jestesaniołkiem:
  • :))))
  • maszynkę do mięsa zelmera wraz z tą szatkwonicą mozna kupić za ok. 280zł, w sklepie dla idiotów była ostatnio jakaś promocja, że bez vatu i chodizy po 180 zł, ja mialam maszynkę bez tej szatkownicy i dokupiłam ją za 80 zł w necie
  • a co diety matki karmiącej 13x13 ma rację, cie sie aniołku teraz wszystkimi pokarmami, tak naprawde to czego my nei mozemy? sera pelsniowego? nie przesadzac z kawa i pasztetem? to pryszcz,
  • jak sie karmi, to szczególnie na poczatku trzeba bardzo uwazac: żadnych nowalijek (a to bedzie wiosna, szczególnei ogórasa zielonego sie wystrzegac, bona mur beton dzidzia nocy nei przespi), zadnych bigosików, grzybków, smazonych mies,w ogole na poczatku jechalam na filetach z gotowanymi warzywami i ryzem, a iz mlekiem trzeba ostroznie ale Ty akurat nei lubisz, ja lubie i cierpialam :-(
Ilonka: a Ty nadal w Szczecinie? ja meiszkam koło Galaxy jakby co :-)

mycha-30: gratulacje!!! tojak sie u Was teraz siły rozkładają, masz już córeczkę, będzie synek, a trzeci dzieciaczek jakiej jest płci?

megam: moja znajoma robi sobei codzień zastrzyk w brzuch zapobegawczo na żylaki, ale tego raczej nie polecam :no:

krew z nosa tak samo jak z dziąseł to normalka, zmniejsza sie przepustowośc naczy krwionosnych
 
ja za bardzo nie zdziwalam na poczatku karmienia, tylko z takim mocno smazonym uwazalam, a tak to sie nowalijkami nie przejmowalam, czekolade na kopy i truskawy bo akurat byl czerwiec i sezon, ale jak juz pisalam ja mam pancerne dziecko i nic mu nie bylo:)
 
Witam się dziewczyny w piatek -jak miło że zaczyna się weekend:-)
Jutro wybieramy się do kina na 2012 -była któraś? warto zobaczyć? ja widziałam i polecam "dystrykt 9" -bardzo zaskakujący i ciekawy film... bardzo mi się podobała fabuła i ma dużo podtekstów... za to "surogaci \" to taka lipa trochę i nie bardzo wiedziałabym jak to opowiedzieć:confused2:
piatek - weekendu poczatek - tez lubie ten dzien, choc akurat i tak mam wolne... ja bylam akurat wczoraj na 2012 i w sumie rozczarowalam sie musze powiedziec, pol filmu wogole nie ma zadnej akcji i nudny, potem sie dopiero cos zaczyna dziac...ale mozna zobaczyc, dystrykt9 - byl zdecydowanie lepszy, co mi sie ostatnio bardzo podobal w kinie to all inclusive - komedia, ale nie wiem czy w polsce leci, fajny i wesoly
 
Ja będę też dopiero pewnie znała płeć ( jak zechce się pokazać) za 2 tygodnie mam połówkowe 27.11 ale nie obstawiam żadnej opcji bo raz wydaje mi się że będzie dziewczyna a za chwile że chłopak. Rodzinka chciałaby chłopca a ja nie wiem co chcę.
Co do L4 to wreszcie idę na zwolnienie od 30.11 czyli za 2 tygodnie i już się doczekać nie mogę. Od poniedziałku do piątku siedzę po 8 godz. w pracy i mam już dość bo po dłuższym siedzeniu boli mnie brzuch i zazwyczaj twardnieje - co mi się nie podoba:no:

Małe cały czas się wierci ale dla mnie na szczęście nie jest to jeszcze bolesne tylko strasznie łaskocze i w efekcie cały czas chodzę i się drapię po brzuchu:laugh2:

Mycha gratuluję chłopaka !!!
 
mycha30 - gratuluje synusia!

aniolek - mi tez wlasnie nieraz leci krew z nosa, tak malutko, ale wczesniej nigdy tego nie mialam

dziewczyny moi rodzice przyjechali do nas na odwiedziny i zgadnijcie co dzis na obiad??? - PIEROGI :-):-):-)

hahaha do mnie do pracy wczoraj babcia przyjechała z torbą pierogów :rofl2:
więc wczoraj na obiadek były. do tego przywiozła mi dwa słoiki smalcu :p wiem że to nie zdrowe i takie tam ale mam to gdzieś :cool2:
uwielbiam babciny smalec
 
naszło mnie na owoce... dobrze, że obok pracy mam sklep ze zdrową żywnością... jem własnie przepyszną sałatke owocową... mniaaaaaaaaaaam
 
reklama
Do góry