reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

a drugi sen, to że urodziłam dzidzię i miała taki dziwnie szeroki nos i zaraz pomyślałam ze to przez o picie alkoholu zanim wiedziałam :eek: wiem że to głupi sen i poruszanie zakazanego tematu :cool: ale musiałam to opisać, bo podobno wtedy się nie sprawdzi :-)
wiesz co, wybacz, bo pewnie jak sie obudzilas to Ci do smiechu nie bylo,
ale jak napisalas, ze to pewnie od alkoholu, tak parsknelam smiechem :-D:-D:-D
Wszystko bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!

katik - kurcze mnie jak glowa boli to mi pol paracetamolu nie pomoze, wzielam caly (ale na dwa razy tak co godzine) a i tak mnie glowa jeszcze bolala, tylko po tej kawie mi przeszlo, dzwonilam dzis do mojej gin i powiedziala mi ze jestesm niskocisnieniowiec (to zreszta wiem) i powinnam kawke pic codziennie i wogole duzo pic - a ja rzeczywiscie za malo pije...
ja tez niskocisnieniowiec... z 3 kaw dziennie jeszcze pol roku temu doszlam do jednej, slabiutkiej... moze to tez dlatego ta glowa tak czesto mnie lupie?....

Katik a Ty podstępny ludku:-p tak to sobie wykombinowałaś -ładnie:-)

nie poskutkowalo, nie wyszedl z pokoju do wieczora... chyba przegielam z tym czepianiem sie go :-:)-:)-(

Aniez a nie możesz prowokacji zastosować? do szuflady -najlepiej górnej włożyć jakieś rzeczy z sex szopu -pejcz, wibrator, skórzanego coś itp i ja uchylić jeszcze na dodatek:-p albo gazetki jakieś pikantne -no chociaż zdjecia z netu podrukuj zbereźne hahaha jak jej oczy dęba staną to uwierz mi bedzie się bała koejną szufladę otworzyć:-D:-D:-D:-D wyobraź ją sobie z tymi zdjęciami w rękach :rofl2::rofl2::rofl2:


hahaha, ale sie usmialam :-D

Na fali obiecałam wczoraj synkowi, że ja sobie niedługo spiszę, czego mam jako przyszła niedoszła teściowa nie robić. I dam mu tę listę w prezencie ślubnym, z adnotacją, że jak się rozpędzę, to ma mi ją odczytać :-D
Noooo.... pomysl chyba zgapie. Bo jakbym miala (odpukac) upodobnic sie do mojej tesciowej to.........


Dziewczyny, ile Wy już przytyłyście? Wiem, ze już pytałam, ale przeszło bez odpowiedzi.Ja jakieś 30-40 deko
30-40 deko? Matko, nie doluj... ja juz mam +3 :szok:


moje drogie bardzo mi miło dołączyć do grona Kwietniówek - maluszek jest spodziewany na 16.04.2010
już się nie możemy doczekać
pozdrawiam ciepło
Witaj Evcik !!!!!

Witajcie dziewczyny! Czy moge sie przylaczyc? Termin mam na 1 kwietnia:)
Czesc Alcazar !!!!


Czuję motylki !!!!!!!!:-D:tak::happy:

Ruchy to raczej jeszcze nie są, ale wspaniale znowu czuć to uczucie!!!!
ja wczoraj poczułam motylko, któy mialam wrażenie że zaczął frunąć z boku brzusia a skończył na środku :-D:-D:-D jejku ale byłam szczęśliwa
dziś ciasza.....może go później posmyram, żeby się poruszał :-):-):-)

ja tez chce, ja tez chce :-p:-p:-p
 
reklama
Witajcie kochane ja dzisiaj mam jakiś smutny dzionek nie wiem czy tak pogoda na mnie działa czy taki akurat mam dzień nic mnie nie cieszy siedzę w domu już prawie 3 miesiące teraz chociaż troszkę mogę wstawać ale zastrzyki dalej biorę.
Witam nowe koleżanki:-):-).
A ja mam jakieś schizy dzisiaj zastanawiam się czy z dzidzią wszystko dobrze wizytę mam dopiero 12 października ale musi być teraz dobrze i nie ma innej opcji:-):-).
Ach my kobiety czasami same sobie jazdy robimy niepotrzebnie musze się ogarnąć:-):-).
KOCHANE A ODNOŚNIE WAGI TO SCHUDŁAM NA RAZIE 4 KG I NIC DO PRZODU TROCHĘ SIĘ TYM MARTWIĘ:-(
 
Ostatnia edycja:
witam nowe Kwietnióweczki!

dzisiejszy dzień jest jakiś okropny!! rozpłakałam się bez powodu i wyłam chyba z pół godziny nie wiem co ze mną się dzieje jakiś dół mnie dopadł te hormony są jakieś szalone. ktoś zboku by popatrzył na mnie i powiedział że jakaś wariatka beczy nie wiadomo dlaczego ehhh ale widzę dziewczyny że nie tylko ja mam dzisiaj gorszy dzień:crazy:
 
dzisiejszy dzień jest jakiś okropny!! rozpłakałam się bez powodu i wyłam chyba z pół godziny nie wiem co ze mną się dzieje jakiś dół mnie dopadł te hormony są jakieś szalone. ktoś zboku by popatrzył na mnie i powiedział że jakaś wariatka beczy nie wiadomo dlaczego ehhh ale widzę dziewczyny że nie tylko ja mam dzisiaj gorszy dzień:crazy:
buuu... nie martw sie, jutro juz bedzie lepiej :)



Ja pojedzona, pozmywana, z praniem w pralce. Teraz robie sobie herbatke z malinkami i spalaszuje potezny kawal sernika. A co, wolno mi :tak:
Heh, a potem sama do siebie mam pretensje, ze tak grubne :sorry::sorry::sorry::sorry:
Jutro mam zamiar spac ile tylko sie da. Ł idzie do pracy na 7ma, wiec pewnie przebudze sie przy jego wstawaniu, ale potem mam zamiar dospac tak do okolo 9tej!
 
No i juz po wizycie u lekarza. USG genetycznego mi nie zrobila. Ale to i tak bez znaczenia, bo tutaj kobiety nie maja wyboru co do aborcji - jest niedozwolona i juz. Wiec jest OK. Co ma byc to bedzie, a bedzie dobrze. Zeberka sobie radosnie podskakiwala i machala lapkami i nozkami. Super. Jak juz mowilam, ten aparacik, ktory moja doktor ma w gabinecie jest dosc gowniany, wiec nie zmierzyla Zeberki. Wrrr. Ale tez mi sie nie chce tym przejmowac :D Kolejna wizyta za miesiac. Mam przestac brac folik i dostalam zestaw witamin i mineralow, ktory zawiera takze kwas foliowy. W prezencie dostalam probki kremow do pielegnacji brzucha i piersi. To swietnie, bo wlasnie mi sie moj krem konczy. No i brzucho. Mam juz pokaznej wielkosci bebenek i wydawalo mi sie, ze przytylam przynajmniej 5 kilo, zwlaszcza ze ostatnio miewam ataki glodu. A tu od poczatku ciazy skoczylam 1,3 kg. SUUUPER!


Zapomnialam dodac, ze wolno mi sie seksic :-), no i moge tez juz cwiczyc. Znaczy moze nie utyje za bardzo do konca ciazy...
 
Ostatnia edycja:
hejka
ja sie dzis rano znowu wazylam, no i nadal sie nic nie zmienilo 4 kilo przytylam i nie chce byc inaczej, myslalam ze moze schudlam jakies kilo, bo jakos sie lekko czuje i brzuch rano mam taki maly...jak tak nadal bede tyla to 20 kilo spokojnie przytyje, ale zobaczymy, moja gin powiedziala ze z moja waga powinnam gora 10-12 kilo przytyc...i kazala mi sie opanowac i za dwoje nie jesc. ponoc w ciazy powinno sie przytyc 20 procent wagi sprzed ciazy, ja to raczej pobije..a najlepsze ze jutro do polski jedziemy do mamusi..i wtedy to dopiero pojem:-p
 
Cześć Dziewczyny, ja tylko na moment..
Spałam dziś do 10:30 i w ogóle jakaś taka rozleniwiona jestem okropnie, ale słoneczko piękne, więc za chwilę ruszam tyłek i biegnę na rynek po warzywa.
Zupki ogórkowej mi się chce i chyba od tygodnia mam ją w planach:-D
Dzisiaj już ugotuję;-)
Jeśli chodzi o brzusio to mdłości odeszły w niepamięć (taką mam nadzieję), a jak stanę bokiem do lustra to brzuszek już widać:happy:
Waga w miejscu stoi.
M. do brzuszka mówi codziennie i ciągle zwraca się do Dziecka "Mały", a wczoraj stwierdził, że jak tam jednak siedzi Dziewuszka to smutno jej będzie i zmienia "Mały" na "Dzidzia":-D
 
Czuję motylki !!!!!!!!:-D:tak::happy:

Ruchy to raczej jeszcze nie są, ale wspaniale znowu czuć to uczucie!!!!

też mam takie motylki, ale jakoś tak narazie wyłaczyłam sobie w głowie opcję, ze to ruchy i wmawiam sobi, że gazy, a kto wie... :-)

Alcazar i evcik81: witajcie kochane, czym nas więcej ty weselej :tak:

Barbarka123: to wszystko najlepsze jeszczeprzed Tobą, zakochasz się od pierwszego wejrzenai w dzidzi i usłyszysz po raz pierwszy serduszko :)

Katik: ja dokładnie tak samo, ciśnienie niziutkie, jak dotąd 3 kawki dziennie, teraz się ograniczam i piję jedną co drugi dzien, ale nieraz tak mnie głowa boli, że nawet takawanei pomoże, a pospać nei można, bo córcia chce siębawić :-( ja też mam plus 3 kg :szok: szok, że w takim tempie te kg przybywają,ja nei naleze do tych drobnych, mialam 63 kg, teraz juz 66 kg, a to przeciez dopiero teraz tak naprawde zacznei sie tycie, w pierwszej ciazy doszlam do 85 kg i wygladalam jak słon :szok::tak:
fajnie masz ztą mozliwoscia dosypiania do 9 :tak: moje dzieckow staje codziennie o 7 i ja musze wraz z nim i robie mezowi kanapki do pracy, potem dziecku, a potem musze sama cos zjesc, bo mnie juz od tego zapachu chleba w zoladku sciska, a tak bym chciala nieraz pospac :tak:

mamusia87: ja palcze na okraglo, np. z powodu takeigo, że mnei maz zarejstruje do ginki na inna godzine niz chcialam :sorry:

zielona maupa: ja sie jakos boje cwiczen, no nie pomijajac tego, ze sie rozleniwilam :crazy:

 
Witam ja tez na chwilke,moj komp sie psuje chyba sam sie wylacza a pozniej nie moge go odpalic,wiec nie zdziwcie sie jak zamilkne na pare dni.
Coyote-zazdroszcze Ci tych motylkow,moj brzuchol jest taki duzy ze pewnie nawet nie wiem kiedy je poczuje.
Katik,Kwiatuszek pregnet-Ja tez naleze do nisko cisnieniowcow i dzien bez kawy jest dniem strasznym,wiec pije pol na pol z mleczkiem,i po problemie.
Alcazar,Evcik81-serdecznie witam i gratuluje zafasolkowania
Mamusia87-Moje hormony tez strasznie buzuja w jednej chwili euforia a po chwili wyc mi sie chce zwlaszcza jak nie daje rady z moim 2 letnim buntownikiem
Zielona Maupa-wow podziwiam za ta gimnastyke.
Elvie3-wpadnij na ogorkowa wlasnie zrobilam

Pozdrawiam serdecznie zajze pozniej wracam do sprzatanie puki zgredzior spi.Buziaki
 
reklama
zielona - no właśnie a jakie ty masz ćwiczenia w planach?? Pochwal no sie troszeczkę bo ja po cc ostatniej to mam zwały tłuszczu na brzuchu i boję sie e teraz to juz w ogóle zostanie mi tyle że ciągle będę wyglądała jakw 8 mies ciąży ooooo a bardzo chętnie bym to zrzuciła tylko weny brak i trochę sie boję ze dzidzi może zaszkodzić :sorry::sorry::sorry: super ze miałas usg - nie wazne jakie bo przeciez z dzidzią i tak wszystko będzie dobrze :tak::tak::tak::tak:

u nie dzisiaj mega power - okna umyłam, firanki zmieniła, kwiatki przesadziłam a teraz mi się pizza marzy oooojjjj marzy :rofl2::rofl2::rofl2:

elvie - ja tez dzisiaj zupkę ogórkową wyczarowałam na obiad mmmmmmmmmmm
justa - trzymam kciuki żebyś w polsce nie przytyła więcej niż troszkę więcej niż powinnaś :tak::tak::tak: a z drugoej strony to skoro masz okazję najeść sie różnych fajnych rzeczy to czemu nie? Po powrocie do domu zaciśniesz pasa - trzymam kciuki :rofl2:
 
Do góry