reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

takie uczucie ruchów nazywa się motylkami, nie czuć jeszcze kopniaków, ale mozna delikatnie wyczuć moment kiedy dziecko sie porusza - z pierwszym dzieckiem poczułam motyki w 15 tygodniu, teraz pod koniec 13. cudowne uczucie, mam tylko nadzieje, ze to dzieciatko oszczędz mi kopniaków po żebrach - auć:rofl2:
mozliwe... :)
a "motylki" ladniej brzmi :D...
gin powiedzial ze moge to odczuwac, bo ostatnio mocno schudlam i przy mojej posturze moze sie to zdarzyc tak wczesnie :D!!
eeee tam... poczekamy zobaczymy ;)!!!
 
reklama
Hehe cwiczenia... Ja Wam powiem tak: mam atletyczna budowe ciala ze sklonnosciami do tycia - istna tragedia. Musze zatem cos robic, zeby za pol roku nie dobic do powiedzmy 90 kilogramow. Juz teraz kregoslup mnie pobolewa, a co to bedzie jak brzucho jeszcze urosnie...

Na poczatek polecam cwiczenia, ktore opisane sa na jednej z podstron babyboomu, chyba siedza one w zakladce ciaza, albo jakiejs takiej... Sa one swietne na miesnie plecow, posladkow i klatki piersiowej i nie sa meczace - cos w sam raz dla leniwcow :D Chcialabym zaczac chodzic na basen, ale jeszcze zobacze. Nie chodzi o to zeby plywac jak szalona, rzecz raczej w relaksowaniu sie w wodzie - fantastycznie rozluznia miesnie, a plywanie samo w sobie wzmacnie miesnie plecow i brzucha. No i wracam do chodzenia. Nie wyczynowego bynajmniej. Zawsze lubilam snuc sie bez celu. Wczoraj nawet wybralam sie na godzinna przechadzke. Niestety godzina to dla mnie, po trzymiesiecznym leniuchowaniu i przy brzucholu jaki mi wyrosl, zbyt wiele - 40 minut w zupelnosci wystarczy. I to tyle. A po przeprowadzce planuje joge dla ciezarowek, ale to sie jeszcze zobaczy.

Ja chodze na basen z synkiem i z nim na spacerki innych raczej ćwiczeń nie planuje:-D:-D
 
witam dziewczynki ja też mam dziwne uczucie w brzuszku ale jest to spowodowane nieustannym wieczornym burczeniem. Czy wy też wieczorem macie takie okropne burczenie i chęć na zjedzenie konia z kopytami. :-)
Dzisiaj po południu jedziemy do dziadka na imieniny mniam babcia narobiła pyszności w końcu najem się czegoś pysznego. Wczoraj wieczorem się rozmarzyłam i zachciało mi się wigilijnego bigosiku i kotlecików grzybowych ahh ślinka leci odliczam dni do 24 grudnia.
Pozdrawiam wszystkie brzuchalki:-)
 
Witajcie Dziewczynki :-)

Przepraszam Was, że się tak nie odzywam ostatnio, ale kompletnie nie mam kiedy.
Od tygodnia mam na "głowie" teściową, bo jest po operacji w naszym mieście i musiała się u nas zatrzymać:confused2: ehhh...:confused2: i nic więcej nie powiem :eek:
Poza tym jestem na zwolnieniu i czuję się co raz lepiej :-)
Zazdroszczę wam tych "motylków" :-( ja jeszcze nic nie czuję oprócz brzucha wielkości melona :confused2:
Miłego dzionka i idę robić śniadanie dla "mamuni":eek:
:-)
 
a ja was dobije na mase....

wczoraj bylam ul lekarza i pytalam sie czy to normalne ze zaczynam czuc malego.....lekarz mi powiedzial ze to prawie 12tc i przy takiej mojej budowi (jestem strasznie chuda) i jak dziecko dobrze sie ustawi to moge cos tam odczuc, ale to bardzo rzadkie :)... A na USG wczoraj maly robil znowu mega wygibasy :D! P zawsze slucha serduszka Bąbelka :)!
Wogole mnie nie dobilas. Wisi mi co Ty tam czujesz, a tylko smiac mi sie chce gdy czytam jak probujesz wszystkim wmowic , ze w polowie 11 tygodnia, przy pierwszej ciazy Ty juz czujesz ruchy dziecka. Ot.

i moja skora taka napieta sie robi, czuje ze chyba niezle rozstepy dostane:no:
moja skora tez tak wyglada. Juz nawet moj Ł jak masuje brzuch wychodzi z podziwu jaki on napiety jest, i ze niedlugo to chyba wystrzeli jak przedmuchany balon :-D:-D:-D
Dawaj brzucha nie gadaj :tak::-D
Ł wroci z pracy to mi zgra foty na kompa, bo nie umiem obslugiwac programu na jego kompie, a na lapie nie mam jak ...

Zazdroszczę wam tych "motylków" :-( ja jeszcze nic nie czuję oprócz brzucha wielkości melona :confused2::-)
ja tez juz bym Dzidziulke chciala poczuc...



U nas dzis od rana pieknie slonko siweci, a zimno jest cholernie, raptem tylko 5 stopni. Po obiedzie ubiore sie w swoje nowe ciazowe spodnie, nowa ciazowa kurteczke, i tak wystrojona z mezulem i psiurem pojdziemy pospacerowac :-D:-D:-D
 
Moim zdaniem ruchy w 11 tygodniu to przesada i nie jest to możliwe, by były ruchami Dziecka. Reakcja Katik była ostra, ale szczera;-) Nie chodzi przecież o to by sobie tylko słodzić. Napisała jak czuje i tyle.
A może to hormony za Katik napisały??;-):-)

U nas w Jeleniej też chłodno, ale ubieramy się cieplutko i jedziemy do Szklarskiej Poręby po górach troszeczkę połazić.
Miłej niedzieli Kwietnióweczki!!
 
reklama
hej,

a ja byłam wczorqj u mamusi na imieninach i sie taaaaaaaaaaaaaaaaak najadłam. mój tata zrobił przpyszna sałatke śledziową z papryczka i pieczareczkami marynowanymi i zjadłam duuuuzio ( odchorowywałam pół nocy:-)) i dziczyzne w sosiku, i sałatecze i mieska i rybki.... ech.... no i ciastaaaaaaaa.... pychotki same:-) az sie bioje isc zwazyc dzisiaj hahaha:-).

niestety jesynym mankamentem wszytskiego jest mój mega katar, przysłaniający cały swiat:-(... ech....

ale jutro do gin i bedziemy ogladac nasze Szkrabidu:-D juz sie nie moge doczekac:-D

pozdrawiam cieplutko
 
Do góry