reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

witam

Kolejnym roczniakom naj najki i duuużo zdróka i uśmiechu!!!!

Anekha to wyska córcia :-) super i modelka ;-) bo śliczna jest bardzo bardzo!!!!
Tez musze na to szczepienie sie wybrac :-(

Iza niom chyba gorżej ze mną i tym cycaniem wiesz bo ja to lubię a Młoda tyż ;-) i ona taka moja malusia..hihih tuli tuli...jak wspomne początki i modlity o kolejny tydzien karmienia..szok
i gratki dla Pati mądra dziewczynka!! Mja cwaniara predej nauczyla sie schodzi "mądrze" z wersalki niz chodzić na początku stycznia pamietam...teraz nie obawiam sie jej zostawic bo wiem ze sobie swietnie sama poradzi..a z reszta to mały perszing i porusza sie z predkością swiatla

dlatego Ruda ciesz sie ze nei chodzi za szybko.... bo ja caly dzien latam kuchnia pokoj sypialnia...zastawiam krzeslami a ta sie wscieka ze ja ograniczam w bieganiu;-)
fajnie ze imprezka udana :-)

Ala i jak testy? czekam z niecierpliwościa...
No i piszesz że starszak na sportowca rosnie świetnie!!!

Ada bużki!!!

Dobranoc
 
reklama
Heloooo

Iza-- mój to samo ciągle coś wyjmuje wyrzuca z półek.... buty wyciaga z szafek dominika ksiazki z nizszych polek majtki jego i skarpetki i ubrania wszystko leci jak tylko dziecko spuscisz z oka..... ostatnio wziol sie za papier toaletowy rozwala ciagle rozrywa go juz urosl i wszedzie dosiega staje na palcach i szok ma co chce.....wszedzie go pelno........na stol przechopdzi z lozka wiec musze pilnowac by zawsze byly te medble daleko od siebie..... no nie upilnujesz rak i oczek mi doslownie brakuje....
a i na awatarku aktualne foto widac nie juz nie ma tych polikow i buzio jakiejsc owalno zwisajacej hahahaha nie wiem jak to ujac jhahhahaha:) tylko ze ta fota to taka przejasniona bo ja taka blada nie jestem hahahah:)
a mialam Ci jeszcze mowic ze moj tak schodzi od dawna ze moi rodzice to az gesiej skorki dostawali na sam widok ze takiwego malego zostawiam na lozku a on sam slicznie juz dawno schodzi zawsze odwraca sie tylem do zejscia potem nogi spuszcza powoli wiszac na brzuszku potem jak czuje ze dotyka podlogi to staje i idzie hahahahaha
Karola ---no mowie ci maz nie chce mi zrobic domino jak robo to jakos tak robi ze ciagle mi cos ucina a to za blisko a to za daleko a to za bardzo z gory... a seba jeszcze nie oanowal nie rzucania wszystkim co ma w rekach wiec go chyba prosic nie bede hahaaha... a tak serioo sama se walne jak zwykle zapomnial;am o samowyzwalaczu w aparacie hahaha:0 tylko czas znalezc musze i meza na chacie jak nie bedzie bo wogole powie ze zdurnialam do reszty hahahahah
a i zapomnialm o najlepszych zyczonkach dla natanka ipra widze udana super a jak tam braciszek w brzuszku daje juz czadu????


Aga--- no to ladnie wazy mnoj tak ostatnio 9600 wazyl teraz napewno cos przybral bo znowu ma karmienioa czesto po 200ml sinlacku w nocy......

Madzia--- nas czeka szczepionka ta roczek ja skonczyl seba ale mowili w przychodni ze jej brak na hurtowniach i dopiero w czerwcu beda.....

Dziewczyny no mowie wam ten dominik to swiruje n a potege tatus dumny z syna bo kiedys sam nalezal do klubu polar we wrocku... a teraz synek ma wieksze szanse i mopzliwosci niz on mial wiec duma jak nie wiem a i ja sie ciesze bo dominik sie cieszy:)
a co do testow to wbila tak dluga igle mu w reke przy dloni by krew pobrac ...duzo jej pobrala cala fiolke i mowila ze bedzie na 2 miechy zamrozona jakby co ze juz seby nie trzeba bedzie kloc tylko wyciagnac i z tej krwi porobia jkby co dodatkowe badania.. a maly szok nawet nie pisnol jak wklola... gadala do niego ten sie cieszy jak glupi z reszta on do wszystkich sie cieszy i ciagle zaczepia reka idzie a jak tylko ktos chce wziasc na rece to szybko do mnie ucieka ale potem dalej idzie i zaczepia hahahah :) a co do wynikow sama jestem ciekawa ... w piatek poznym popoludniem diopiero beda wyniki.... zrobilam mu testy mieszane chyba ze 20 alergenow...zobaczymy///....tazke w piatek wieczorem wam powiem co i jak i czy wogole cos wykazaly.......

a teraz lece sie szyjkowac bo po dominika do szkoly musze isc kaszlal dzis strasznie w nocy no nic syropy znowu pojda w ruch ale do szkoly bedzie chodzil poki goraczki nie dostanie bo tutaj to samo gdyby w domu siedzial cholera to ok ale ten ciagle biega po kolegach nie usiedzi na miejscu lekarka mowila ze domino tez moze miec alergie... wiec jemu zrobie w piatek te testy tez... i zobaczymy ....
ok milego dnia


Ada-----Jeszcze raz najlepsze zyczonka dla Amirka 1000000 lat :)))))napisz jak tam impreza:)buziaki!!!
 
Witam:) co słychać kobitki? ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH ROCZNIAKÓW, MY MAMY JUŻ TO ZA SOBĄ, AMELKA NIEDŁUGO KOŃCZY 13 MIESIĘCY, BIEGA JAK OSZALAŁA, ZATRZYMAĆ JEJ NIE MOŻNA...JAK SKOŃCZY 13 MIECHÓW, TO MAM Z NIĄ IŚĆ NA SZCZEPIENIE I OGÓLNY BILANS...OSTATNIO JĄ WAŻYŁAM U MOICH RODZICÓW I SIĘ ZDZIWIŁAM )POZYTYWNIE) WAŻYŁA 10 KILO, ALE ODBIŁA, ZAWSZE MAŁO MAŁO A TERAZ PROSZĘ JAK PRZYBRAŁA:) SZTUCZNE MLECZKO....OBIADKI...JAK TAM, WASZE POCIECHY? BIEGAJĄ JUŻ??

lADY JAK TAM SOBIE RADZISZ PO ODSTAWIENIU MERIDII, JA ZACZĘŁAM DRUGIE OPAKOWANIE, TYM RAZEM MERIDIA 15...JAK NARAZIE MAM ZA SOBĄ 6,5 KG...WSZYSCY MI MÓWIĄ, ŻE CHUDNĘ, ŻE WIDAĆ TU I TAM, ALE JA TEGO NIE WIDZĘ, SLEPA JESTEM CZY CUŚ.....POZDRAWIAM...
 
Dzień dobry!!

ALA dziękuję...mój też wszystko wywala z szafek....i muszę go pilnować bo on to śmietnik zawsze atakuję wyjmuje i chce jeść:sorry:

MONIKA powiem ci,że mój też zawsze mało mało jak go ważę a ten 10 kg więc dla mnie to też zaskoczenie....bo zawsze mniej ważył i chudszy był a teraz taki akurat na wymiar:rofl2:


pozdrawiam resztę:-)
 
Hej hej!

Padła mi wczoraj przeglądarka i wbić się nie mogłam na bb. Dziś też tylko wpadam i wypadam, bo zaraz wizyta u zębologa. Całe szczęście przedostatnia i koniec.

Wczoraj zakupiliśmy Patce spacerówkę, będziemy się teraz rozbijać Walkerem :-) mój wymarzony wózeczek.

Miłego dnia kobitki, ściskam wszystkie i każdą z osobna!

P.S. Moncia - no to pięknie ruszyły Ci te kiloski! Gratki wielkie!
 
:)

no co ja dalej czekam na wyniki testow a w piatek takze dwa dni eszcze..... dominik gorzej kaszle syropy podaje katar tez sie cos utrzymuje takze cholera wie co mu jest moze to tez alergia ..... sebek dalej zasany katar ma!

pogoda zarabista no nie???? wlasnie mi zasnol jak wstanie nakarmie kolo 12 i ide na spacer i po dominika na 13 do budy.....

dzien jak codzien.....

Monia--- teraz moze cie rusza te tabletki.... kurde albo na ciebie nie dzialaja tak i masz nie poskromniony apetyt albio ja juz nie wiem... ale wiesz moze i to lepiej bo zrzucasz powolutku spokojnie te kilosy tak zdrowiej! naprawde! wiec wytrwalosci! zrzucisz jeszcze wiecej! tylu juz poszo w dol!!! a ze nie widzisz bo ty moze chcesz z dnia n dzien byc szczypiorkiem hihihi :) jak inni widza zwlaszcza ci co widza cie zadziej to naprawde widza!! noo!!!! a u mnie po odstawieniu ok waga juz stoi mi w miejscu...ale na szczescie nie skacze do gory! co sie ciesze z tego bo sie naorawde balam ze przytyje szybciej niz schudlam.... ale powiem szczerze ze sie staram pilnowac.... czasem nie wyjdzie bo zjem o jedna bulke wiecej a pieczywo to zguba naprawde! ale jest ok teraz sezon zaczol sie na pomidorki i wiosenne kanapki takze apetyt mam nie ma ze nie.... i jem bo nie da sie nie jesc ale nie opycham sie jak kiedys naprawde! nie ma czegos takigo bo wiesz chyba zakodowalam sobie ze nie moge bo przytyje...wiec pilnowac sie juz trzeba!!!

kto nastepny do golenia? hahaha zapomnialam juz ....

Ada jak sie impra udala?Amirek szczesliwy???zdmuchnol cos?


Iza ----ja jestem chyba zakupocholiczka normalnie .... co kolwiek bym nie kupila to tak mnie cieszy jak cholera hahahahahahahaha i co chwile do meza co kolwiek to by ie bylo mowie super noe nie??? super>? fajne nie???? i tak do obrzydzenia..... i juz mnie nosi zeby znowu cos kupic nastepnego dnia ...kurde moglabym wygrac w totka....:) a tak trzeba sie kontrolowac bo wakcje przed nami i remont teraz bedzie nam sie zaczynal likwidacja pipeprzonego grzyba zmiana koloru scian i paneli u podlogi..i meble w moim pokoju i lapki:) nie no mam nadzije ze sie szybko skonczy.... dzis mi maz powi kiedy sie zacznie to bagno!


Co U reszty????? Asi nie widac...


Aga jak tam?:)

lece sie szykowac bo dostalam telefon od siory ze bedzie kolo 10:30 wiec buziam mocno!!! caluski!!!!
 
Ostatnia edycja:
hej hej wszystkim
ja tak na chwile poki mąła śpi

Lady
kurcze jak nie urok to sraczka...taka przygoda z portfelem...

A z tymi testami to daj znać jak wyszły ...
u nas podobnie chyba tez nas z młodym czekają....
ostatnio nie dość ze kaszle ...nie mocno ale zawsze...
ale przyszedł do domu ze strasznie czerwonymi dłonmi (górna strona) takie suche, czerwony...troche jak skazowe ...troche może inne..ale podobne...
poszłam do dr..dała zyrtec na 10 dni, smarować maścią cholesterolową i zapisać do dermatologa lub alergologa(w zależnosci gdzie szybciej będzie wizyta).

Mała po szczepieniu ok, nie jest "męcząca"jak po poprzednich....

dziś tylko na spacer nie wzięłam smoczka a ona senna była to i marudziło siędziecku;-)

no a teraz czas na kawekę i porządki, potem zakupki i na obiadek chyba machnę na szybko warzywa i kurczaka na parze.....

jutro do Was zakukam, poczytam co tam popisałyscie:tak:

Buziaczki i pozdróweczka dla WSZYSTKICH!!!!!

a tu pare foto z urodzinowego dnia małej:
Picasa Web Albums - Szklista
:happy::happy::happy:

 
Hej kobietki

Mały właśnie zasnął to mogę chwilkę poklikać.

Lady - współczuje i kradzieży, ale również tego że zrobiła to koleżanka....masakra w takich chwilach tak jak napisałaś człowiek się zastanwaia czy może komukolwiek ufać...beznadzieja.

My jestesmy właśnie po imprezie urodzinowej w sobotę....ufff...ciężko ciężko,ale przyjemnie. Patrk chyba zdmuchnął świeczkę....hehehe:-D:-D:-Dnie wiem było takie zamieszanie, że wkońcu zgłupiałam i nie wiem czy to on, czy ktoś mu pomógł....jak już świeczka zgasła to mały miał odruch dmuchania na ustach ( zrobił dziubek i wypuszczał powietrze) - także mogę domniemać, że to ON ZDMUCHNAŁ ..:-)okażę się na filmie, na którego muszę pczekać, bo nagrywał mój brat.
BYło 15 osób....sporo jak na jeden salon, ale daliśmy radę...Mały zadowolony z prezentów.. ja w nostalgii jak to było rok temu i że to już rok minął....szok
Po imprezie malutki dostał jakiegoś katarku i ciekwa jestem, czy się nie rozwinie jakieś znowu choróbsko.
Będzie co wspominać........

Wszystkiego naj...dla roczniaczków!!!!

Mały coraz częściej chce chodzić za rączki, ale sam jakoś nei możę się odważyć. zaczął się strasznie ślinić, także znowu zębole będą szły....

No nic pozdrawiam wszystkich i lecę zajrzę w wolnej chwili.
 
Czesc Dziewczyny!!!!!

Marta wsiego naj dla Patryczka!!! zapodaj fotski z impry jak masz bo ja nie mam ani jedego:)

A pusci sie zobaczysz lada chwila nawet nie bedziesz wiedziala kiedy hahahah moj to wszedzie juz szura jak to u dziecka postepuje szybko z chwili na chwile... nawet juz smiga szybko i ladnie po nierownej nawierzchni po podworku boisku wszedzie i daje rade czas bah normalka ale wstaje i idzie dalej tylko musze za nim bo co napotka to siup do buzi laduje bleee takze na oku musze go miec kiedys jeszcze za raczke ustal ze mna w miejscu a teraz trzeba za nim hahahahahhahahahah


Wczoraj zlozylam pozew o nowy dowod kurde ale zdjecie fatalne wyszlo ale kij masakra.... no nic tak z posiechu z nienacka aaaa tam naszczescie nikomu pokazywac nie bede hahahahahah

U nas nocki wzgledne...wogole dziewczyny......

Sebaaaaaaa zaczol sie od kilku dni zajmowac sam soba jeju wiecie co to oznacza???? ze ja jestem w siódmym niebie i na chacie blysk w kazdym kaciku.... obiad na czas i to uroziacenia trzaskac zaczelam:) kurde nie ma pran zaleglych do skladania... nie no laski ja normlanie zaczelam czuc ze zyje.... na wszystko juz mam czas.... az nie chce mi sie w to wierzyc.... jeszcze kilka dni temu nie wiedzialam w co rece wlozyc i kiedy bo maly mi nic nie dawal zrobic a teraz no mowie wam....oby tak mu zostalo:) pewnie zapeszylam teraz hahahahahahahahah:) w sumie jeszcze dodam ze nie mam co z tym czasem robic jak on spi siedze i sie nudze...szkoda ze nie mam takiej kolazanki by se pojechac z dzieckiem gdzies nie weim na jakis plac fajny zabaw albo na solarke na kilka minutek hahahahah nie no samej mi sie nie chce...wczoraj caly dzien bylismy an dworzu bo po domina do budy poszlismy potem na tarasie maly sie bawil caly czas a ja z nim i to ze 3 godzinki tak zlecialo nam tam potem na 18 trening domina na boichu takze kolejne 1,5 godzinki z malym na powietrzu i tak potem na solarke z mezem zajechalismy i w domu kolo 20 bylismy a nawet dalej.... i malego wykapalam szybko bez zabaw w wannie... nakarmilam i godzina 21 zasnol:) ile to czlowiek musial czekac by sie doczekac takich dni co nie>?

Aga---- no jutro wyniki poznym popoludniem odbieram takze dam znac na 100% az sie nie moge doczekac co tam sie pokaze albo nic ....kurde ale i tak wiem ze to alergia bo to przeciez nie jest mozliwe by mi tak caly rok a napewno 9 bitych miesiac tak katarzyl ciagle z 2 tylko krotkimi przerwami jedna 7 dniowa a druga 4 bez katarkua ta non stop ...sama widzisz jak pisze non stop i od kiedy juz pisze ze ma ciagle katar no nie? widzisz nie chce przejsc za cholere a jest taki ciagle fgesty zolto zielony i tego masa.....

CO U Was??? jak tam???????

zajrze do was pozniej jak sie uda dzisija deszczowa pogoda moze sie rozpogodzi ale od jutra cieplucho co nie za dwa dni czy tam 3 ma byc bawet 23 w cieniu takze super no nie??????:)

sluchajcie jak wy ubieracie w taki upal maluchy? tak jak ostatnio bylo chyba ze 22 stopnie i zero wiatru??? ja dalam bez rajtuzek ogrodniczki i krotki rekawek.... bo tak goraco bylo niedawno jedego dnia bo jak mial dlug to sie az spocil wiec sciagnelam i nie wiem czy na to nie za wczesnie ale taki spocony ze scignelam i przebrac musialam koszulke bo tesz spocona byla ..... nie no pogoda taka niepewna ze czlowiek glupi nie wie jak dziecko ubierac.... a u was jak to jest??? bo teraz na dniach to musowo gora byla z dlugim ale bez kurtki bo goraco.... a czapki juz sicagacie jak wiatru nie ma??? mowicie bo ja ciekawa jestem:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
DZień dobry!!

ALUNIA współczuję z powodu portfela ale jeszcze gorzej,że to koleżanka:sorry::confused2: to okropne...fajnie,że masz wiecej czasu zawsze se odpoczniesz:tak: ja roczek robie dopiero w sobote ale skromnie przyjedzie brat z rodzinką.....ale i tak sie mega ciesze:rofl2: dziś zamówiłam torcik....wiesz u nas nie tak ciepło super wiec mój ma rajtuzki spodnie i bluzke i bluze capke wiosenna bo u nas wieje zimny wiatr......

TSCHUP fajnie,że imprezka się udała i spóźnione życzenia dla Patryka:-)


AGUŚ a wy robiłyście tą szczepionkę na roczek mmr??Tak??Ja jeszcze nie byłam...musze iść po recepte po mleczko to moze mnie zawiną na szczepionke bo nie mam napisane kiedy...a nie robiłaś nigdy testów Adiemu?? no i Anitka taka śliczna dziewczynka na zdjęciach...ach marzy mi się córcia ale nie mogę teraz jeszcze......choć jakby się zdarzyło to przygarnę:-)
 
Do góry