reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ada
mmr chyba poprzednio miała -muszę spojrzeć w książeczkę....a teraz miała wzwB -zółtaczke znaczy...ale jeszcze spojrze bo to dam znać na pewno ;P
najlepiej jak kiedyś mmr było płatne ...kupiłam Adrianowi jak miał coś koło 3 lat i zaszczepilam..a co..a po pół roku zachorował na różyczkę :p hahahahahah...i tyle było ze szczepienia...no coprawda szybko mu przeszło..ale wysyp[any bylo od góry d odołu:-D
testy młdemu robiłam jak był mały..to wyszło białka coś tam jeszcze....
do tego z moich obserwacji wyszło że jescze coś pyli w sierpniu i go uczulało...w zasadzie to na 100% nie wiadomo co go najbardziej uczulalo...niby potem przeszło..a tu teraz znowu coś wyskakuje...eh....
hehe no mój mąż mówił ze bedziemy"robić dzieci"poki córki nei bęedzie...hahah ale za na szczeście nei zdażylo się synków pod rząd partyjka...bo nie wiadomo na którym dizecku by się wtedy musiało zatrzymać..hihihihih. ..;-D


Lady
no ja czekam na Wasze wieści z wyniczków.....

Lady moja zciąga wszystko z głowy czy wiązane czy nei ..i tak znajdzie na to sposób...hihih jak tylko jej sięprzypomni że coś jej na głowę siewłozyło to zaraz myk i nei ma..wiec siła rzedczy zdejmuje czy jest wiatr czy nie...hehehe...ale jak jest tak cieplutko to nie zakłdam..albo tylko opaseczkę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agnes--:) zapomniałam ostatnio napisac ze sliczne zdjatka urodzinowe mala ma takie juz dlugie te wloski i ma tak ich duzo sliczna dziewczynka:) dalej trszymaj ja dla mojego domina:p hihi wogole wszystkie swoje cory trzymajcie dla mojego hahaha maly harem bedzie mial:p


a tu moje fotki wklejam:) sama niesety robiłam bo syn zrobil 2 i zwial mial dosyc hahahahahaha:p


Wiec tak Seba nie pamietam czy pokazywałam juz to foto?:)



A tu tez mój ufajdany Sebus:p foto dzisiejsze :)


A tu miala byc mamusia z Seba ale Domino mnie chyba złosliwie obcioł! a za to ujol bajzer na pulkach hahaha :p



A tu ja z Awatarka przeswietlona:)



a tu ja juz bez przeswietlen:)



a tu sephia jeju jak ja lubie ten odcien


i troszke mojje tali niesety jedno zjdecie bo sam se nie umiem a Domino jak domino ma to w d.....tylko nie patrzcie

na buzke bo idiotycznie wyszlam hahahaha

i to by bylo na tyle:)
 
Leneeeeeee:zawstydzona/y::-)

Ada ...dziewczyny nawet nie macie pojecia....ze ja normlanie juz przestałam wierzyc ze ja wogole schudne ze wogole bede wygladac jak kiedys ze ja wejde w 36 rozmiar... ze znowu patrzac sie w lustro sie kurde no usmiechne nooo hahh:) naprawde cuda sie zddazaja ...samozaparcie mocne postanowienie i te tabletki....:) teraz tylko trzeba pilnowac sie i dbac... bo szkoda to stracic......takze wszystkim nie wierzacym w cuda wiecej wiary! mniej wytrwalym wiecej wytrwalosci i nawet jesli nie taqbsy to silna wola naprawde wiecej ruchu <czemu ja nie podolalam i siegnelam po tabsy>:)

Edot....a i dzikeuje za mile komentarze ktore podbuduwuja ze az czlowiek w piorka obrasta:)
 
Hej Dziewczęta:-D:-D:-D

Witam się chwilowo. Ponieważ chwilkę mam szybko z Wami piszę.

Dziękuję Lady za info na priva, musze iść do mojej gin po receptę i zakupuję tabsy bo jak Ciebie zobaczyłam to nie wierzyłam oczom super laska :))):-):-)No nie żebyś nie była ale teraz to taka super super:))
Qrka ja zaczynę jak tylko dostane tabsy.ZObaczymy jak to podziala ale mam nadzieję że mi nic nie będzie,

Za nami roczek. Mały wniebowzięty, tyle ludzi tyle prezentów i rąk do zabawy hihih.
Od chrzestnego dostał brykę , bechol Mu zakupił więc policja Jeremiego stoi w garażu a na nasze autka juz miejsca brak:-D:-D:-D
Jeremi wsiada i jedzie...tzw zimny łokiec rączka na kierownicy jedna przyciski muzyczke grają więc je wciska no ubaw po pachy:-D:-D
Jak torta dostał to oczywiscie rękę wsadził a co będzie na gości czekał w końcu Jego Świeto:-D
Ogólnie cieszę się że Mama moja była dzień wczesniej to mi pomogła przygotować co nie co w kuchni z bratówką.
Mieliśmy ciacho no i odpalilismy grila na ogrodzie nie gotowała tysiąca dań w kuchni tylko wszystko na ogórd poszło, ogólnie wsio się udało a Mały miał tyle wrażeń że padł wieczorem:-):-)

Zdjęcia zamieszczę jak tylko mąż je na kompa wrzuci:-) teraz zapodam kilka fotek co ostatnio pstrykaliśmy jak na święta byliśmy u mojej mamki:-):-)

Buziam Was wszystkie i zdrówka życzę

no musze schudnąć muszę.......:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
A oto i fotki:-D
 

Załączniki

  • Obraz 053.jpg
    Obraz 053.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 24
  • Obraz 055.jpg
    Obraz 055.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 29
  • Obraz 075.jpg
    Obraz 075.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 31
  • Obraz 086.jpg
    Obraz 086.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 24
  • Obraz 094.jpg
    Obraz 094.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 22
WITAM!!!

AN JEREMI jaki śliczny chłopczyk....i jak szybko rosną nasze dzieci...już takie duże.....super,że udała się imprezka i Jeremi zadowolony.....

ALA no różnica ogromna jak się patrzy na te zdjęcia na Ciebie serio super wygladasz i BRAWO!!!

nie mówcie o odchudzaniu bo ja też muszem:baffled: ale ja ze względu na silną alergię i złą tolerancje leków nie mogę dostać tych tabsów...buuu:confused2:

a co u reszty słychać????? Dziś przyjeżdża do mnie mój brat z bratową i synkiem on ma 5lat a jutro robię roczek....ale się cieszę:rofl2:

pozdrawiam:-)
 
Witam

Lady no daj spokój ale "syf" z ta "koleżanka:-( smutne..i przykro mi że tak Ci sie przydarzyło...za to lachon z Ciebie bomba!!!!!! Hehehh mężuś w 7 niebie co?
Ja tam na wage nei narzekam bo mam 58 ( w ciazy 85) ale brzuszek został trochu i to mi sie nei podoba baaardzo..a zapalu i checi brak do brzuszkowania z reszta ja zawsze brzuchata była trochu...

Ada super sobie pogaduliszz kims!!!!!!!!!!

An ale Jeremi słodziak:-) :-)

Iza jak Pati lepiej? pisz!!

pozdrawiam wąteczek

ps. my jutro mamy roczekw kosciele..a ja ani kiecuszki ani buciczkó nie mam dla Małej dziś spin i szukanie na szybko bo lepiej sie czuje
 
reklama
Hej kochane!

Lady - współczuję akcji z kumpelą, wiem ze już po ale może jakbyś jednak na gorąco wezwała policję to by się przestraszyła i oddała dokumenty i kasę?
Ciacho z Ciebie kobietko, normalnie zdjęcie w żółtej bluzeczce wymiata, teraz wiem czemu tak na spacerki latasz bo pewnie wszyscy się oglądają za Tobą :-D Już sobie Ciebie wyobrażam na tureckiej plaży w bikini :rofl2:.

An - ależ Jeremiemu włosy urosły, no hery prawie do pasa ;-) i zmienił się nie do poznania, wydoroślał strasznie :szok::laugh2: Powodzenia z odchudzaniem, też nam tu raportuj jak Ci idzie a po wszystkim wrzuć foto (najlepiej w bikini haha). Chociaż na fotkach to zbytnio nie widać żebyś coś musiała zrzucać. I fryzurka bardzo fajna!

Madzia - Pat lepiej, dziś idziemy do lekarza na osłuchanie, ale jestem dobrej myśli bo już nie ma kataru, nie kaszle, czasem kichnie... Ile jeszcze czasu bo skończeniu antybiotyku powinnam podawać te probiotyki? Z tydzień? A od wczoraj zaczęłam z nią wychodzić na krótkie spacerki, żeby pomału ją przyzwyczajać do świeżego powietrza po 2 tygodniach kiszenia się w domu.
Powodzenia w szukaniu kreacji dla Martynki! Mamusia też niech sobie coś sprawi przy okazji dla dobrego nastroju :tak:

Ada - udanej imprezki.

Aga - jak tam Adi, nadal coś go uczula? Co u Niteczki słodkiej? Ona jest zabójcza ogólnie ale jak śpi to już w ogóle aniołeczek :-D.

Miłego dnia drogie panie i przyjemnych spacerków! Pozdrawiam!
 
Do góry