reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008



Anrus pamietaj ze ja mam godzine gratis:-D (czyli do tylu;-) ) i u mnie to byla 23.15:-p:laugh2::rofl2:

Iwonka jak sie uspokaja na rekach....no to raczej jej nic nie jest:tak:;-), a ze zwymiotowala:happy:, no przy takim placzu;-).....poprostu ja dobrze odbij po kolacji i do wyrka, a ja sie strasznie rozplacze do ja wyciagaj i potrzymaj jak do odbicia. bo przez ten placz moze i sie powietrza nachapac;-), beknie;-) uspokoi sie i znow do wyrka:tak:....nic sie nie martw;-), moj przez ostatnie trzy dni no az piszczal z nerwow bo mama nie brala na opa;-).....ale zyje:-D
a co do wagi pisalam Ci o kolezance:-), Ona jest na sztuczym a mala ma podobna wage do Natalki (a jest z marca) wiec mze taka jej uroda......;-)

justipa tak trzymaj ;-)

kasiak:-)

my po szczepieniu, dostal 3:szok:, nozki go bola:-(.....mam nadzieje ze bedzie ok
starszaki odstawione do szkoly:-), a ja ide w koncu sniadanie zjesc:-)
aaaaa Bartek wazy 7kg i ma 68cm:-)......moj bydlak;-):-D







 
reklama
witam

dzieci Wam śpia w nocy z eguły ładnie...moja kiepsko...jeeeny mam nadzieję ze jej się odwidzi.
Miałam dziś jabłko jej dać ale musze czekac zas bo obsypana jest ..

Renia ale go pokłuli..bidulek..nie ma tam u Was skojarzonych? I ładnie waży :-) ..moja ma ok 7300 ale nie wiem ile wzrostu bo mi jej nie mierzą :-(
szczepienie mamy w srode brrrr

Iwonka a nie lepiej w nocy karmic cyckiem? iNiby tłuściejsze mleczko i lepsze te nocne..ni wim..

Kasiak ..mojja prawa "butelka" wczoraj strajk miała dziś ciut lepiej cały czas ja przystawiam ..a wogóle Mała bierze mi piersi w rączki jak butelke słodko to wgląda choć czasem uszczypie i już takie słodkie nie jest...

miłego dnia

ps. jak któraś chce z nowych by wpisac na liste dzieciaczków to podajcie mi dane na PW
 
Madziujka - w nocy karmie piersią :tak: ale przed snem to już mi z piersi praktycznie nic nie wyciąga wiec wtedy butla, przynajmniej najedzona szybko zasypia
Renatko - tez sobie nie raz tak tłumacze "ze taka jej uroda" i mam nadzieje ze tak jest :tak: ale czasem dopada mnie martiewnie sie ze coś może jednak jest nie tak :sorry2:
 
Iwonka ja cały czas myślałam ze coś nie tak z moim nerwuskiem..ale odkąd myślę że taka ma urodę i charakterek to jest mi lepiej..poprostu uczę sie takiej i akceptuję taką...i od razu lepiej...nawet moje spanie nie jest złe...
 
witam lasencje

nie wiem od czego zacząć tyle nastukałyście postów :-) połowę już zapomniałam :tak:mam chyba jakieś braki w szarych komórkach po ciąży :rofl2:


Anrus pamietaj ze ja mam godzine gratis:-D (czyli do tylu;-) ) i u mnie to byla 23.15:-p:laugh2::rofl2:

Iwonka jak sie uspokaja na rekach....no to raczej jej nic nie jest:tak:;-), a ze zwymiotowala:happy:, no przy takim placzu;-).....poprostu ja dobrze odbij po kolacji i do wyrka, a ja sie strasznie rozplacze do ja wyciagaj i potrzymaj jak do odbicia. bo przez ten placz moze i sie powietrza nachapac;-), beknie;-) uspokoi sie i znow do wyrka:tak:....nic sie nie martw;-), moj przez ostatnie trzy dni no az piszczal z nerwow bo mama nie brala na opa;-).....ale zyje:-D
a co do wagi pisalam Ci o kolezance:-), Ona jest na sztuczym a mala ma podobna wage do Natalki (a jest z marca) wiec mze taka jej uroda......;-)

justipa tak trzymaj ;-)

kasiak:-)

my po szczepieniu, dostal 3:szok:, nozki go bola:-(.....mam nadzieje ze bedzie ok
starszaki odstawione do szkoly:-), a ja ide w koncu sniadanie zjesc:-)
aaaaa Bartek wazy 7kg i ma 68cm:-)......moj bydlak;-):-D








no tak Renatko jesteś godzinkę do przodu hehe:-)
Bartuś waży 7kg no to nie źle ale mój ponad 8400 i ty swojego nazywasz bydlakiem :confused: jakie to urocze


i ty masz stresa że starszaki do szkoły idą aż nie chce mi się wierzyć :confused:
witam

dzieci Wam śpia w nocy z eguły ładnie...moja kiepsko...jeeeny mam nadzieję ze jej się odwidzi.
Miałam dziś jabłko jej dać ale musze czekac zas bo obsypana jest ..

Renia ale go pokłuli..bidulek..nie ma tam u Was skojarzonych? I ładnie waży :-) ..moja ma ok 7300 ale nie wiem ile wzrostu bo mi jej nie mierzą :-(
szczepienie mamy w srode brrrr

Iwonka a nie lepiej w nocy karmic cyckiem? iNiby tłuściejsze mleczko i lepsze te nocne..ni wim..

Kasiak ..mojja prawa "butelka" wczoraj strajk miała dziś ciut lepiej cały czas ja przystawiam ..a wogóle Mała bierze mi piersi w rączki jak butelke słodko to wgląda choć czasem uszczypie i już takie słodkie nie jest...

miłego dnia

ps. jak któraś chce z nowych by wpisac na liste dzieciaczków to podajcie mi dane na PW

ja tak jak Madziulka uważam że Iwona powinnaś większy nacisk kłaść na karmienie nocne - bo tak jak pisała moja poprzedniczka bardziej tłuste mleko jest a w dzień to takie bardziej do napicia i może nie potrzebnie malutkiej rozpychać brzudzek takim :confused:

ja się do ciebie Madziulka odezwę o wpisanie na listę bo nas tam nie ma :no::-)

pozdrawiam i miłego dzionka
 
Madziujka - w nocy karmie piersią :tak: ale przed snem to już mi z piersi praktycznie nic nie wyciąga wiec wtedy butla, przynajmniej najedzona szybko zasypia
Renatko - tez sobie nie raz tak tłumacze "ze taka jej uroda" i mam nadzieje ze tak jest :tak: ale czasem dopada mnie martiewnie sie ze coś może jednak jest nie tak :sorry2:

:-Dno bo jestes mamusia;-)

Ruda bo On jest moim prywatnym bydlakiem:-D, wez pod uwage jaki potezny sie urodzil:-D;-):-p
i czemu mam nie miec stresa:confused: ze dzieciaki do szkoly ida:confused:, co Ty myslisz ze jak idzie 2 to stres jest podzielony:baffled:, toz on jest podwojony do kwadratu:laugh2::-p:rofl2:;-)

Madzia, te skojarzone:nerd:.....:sorry2:, ale to juz ostatnie.....do roku:-)
 
Dzień doberek poczytałam i nie pamiętam juz nic:sorry2::baffled:

IWONKA mój to samo wczoraj odstawił zamiast spać w łóżeczku jak zawsze spał trochę o 18 to był ryk nie ztej ziemi na raczki ok do łóżeczka ryk ale jak ryczałam jakby go zarzynali:nerd::rofl2: godzine aż ale wziełam na rączki i dwa razy mocno beknął nie wiem może to mu przeszkadzało zobaczymy dziś dziś od ran spokojny ale wieczór zobaczymy....

JUSTIPA a może jakieś homoepatyczne zamiast przeciwbólowych sa takie chyba chomilla 15 coś takiego ponoc pomagają

KASIAK witaj :-)

RUDA:-)
MADZIU:-)
RENIU:-) i popatrz jak Bartus nadrabia a urodził się malutki no to bydlątko kochane buźka dla Bartoliniego:-)

i uciekam na spacerek papapa do później:happy:
 
Ruda bo On jest moim prywatnym bydlakiem:-D, wez pod uwage jaki potezny sie urodzil:-D;-):-p
i czemu mam nie miec stresa:confused: ze dzieciaki do szkoly ida:confused:, co Ty myslisz ze jak idzie 2 to stres jest podzielony:baffled:, toz on jest podwojony do kwadratu:laugh2::-p:rofl2:;-)

Renata nie wiem z jaką wagą się urodził :confused:
ja właśnie myślałam że jak ma się już dwójkę w szkole to nie ma stresa bo jedno się drugim zaopiekuje :tak:
w szkole - nie są tacy samotni :-)
a do których klas twoje dzieci chodzą :confused: bo nigdzie tego nie wyśledziłam :-)

ada:-)
 
O wadze pisalam jak sie martwilas o Natanka ze taki kloc:rofl2::-D;-), moj mial 2820g i 50cm:-)
a starszaki:-D nie wiesz jak to jest, w szkole sie omijaja:-D;-).....a na powaznie, maja siebie ale do roznych klas chodza i inni nauczyciele, w sumie tu klasami maja przerwy, wiec chodza razem ale osobno:tak:......syn ma 8 lat i poszedl do 4 klasy a cora 6 i do drugiej:rofl2::-)

Ada bydle wycalowane;-).....,tylko ostroznie bo Go nozki bola....
 
reklama
Witam sie,

Poczytałam Was trochę ale za dużo się nazbierało a ja mam czasu mało. Dzisiaj byłam na badaniach okresowych z pracy i wymordowało mnie miasto a wlasciwie korki.
Od 3 dni mam jeszcze malutkiego kotka a w niedziele mialam dwa kotki ale udalo mi sie znalezc dla jednego dom drugi zostaje u nas - w domu cyrk... Filip macha nogami i rękoma a kot go atakuje, chce się bawić, oczy muszę mieć wokół głowy!
Ja Filipa tez dokarmiam na noc, bo od czasu jego goraczki (wtedy nie miał apetytu) zaczęło mi brakować pokarmu. Wczoraj wypił 170 ml kaszki i jeszcze spił mleko z moich piersi, a ja sie dziwiłam, ze mi co 2 godziny w nocy sie budził....
 
Do góry