reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

guglag

no naprawdę szkoda Filipka matce zawsze serce pęka jak się czuje bezradna :-(
miejmy nadzieję że mu szybko przejdzie :tak:

ja już mleko wprowadziłam dawno i nic mu się nie działo może po prostu dorósł do tego - albo tak jak pisałam źle była postawiona diagnoza ale emolium używam nadal nie ma lepszych kosmetyków jak dla mnie i Natana :tak::-)
 
reklama
ada: dzięki za ciepłe słowa, ale Twoje i Amirka nieszczęście nie pociesza mnie, to znaczy, że jeszcze jedna mała istotka cierpi - jakie to przykre. Współczuję Ci alergika. Moja pediatra mówiła że oilatum i emolium to to samo, zawierają te same składniki, że jeżeli nie będzie skuteczne emolium to spróbować balneum. Koleżanka ma córkę ze straszną alergią na wszystko i stosuje krem avene. Ja z avene kupiłam filtr na słońce to kosztował prawie 100 zł - ale te kosmetyki drogie są ale bardzo dobre. Nie wiem tylko czy mają coś do kąpieli...
 
a widzisz nie wiedziałam,że sklad ten sam to było tłumaczyło czemu go uczulało i jedno i drugie spróbuję balneum może tym razem się uda...oni cierpią i my:-(
 
Czesc Wszystkim!!!!!!!!!!!! od czego tu zaczacpadam na buzke.... oglonie zaczne od Was ...guglag ----idzie na odstrzal hahah....sorki za te maskowa fobie....ale teraz to kazda dla mnie masiek hahahahahahahahaha < nawiasem mowiac podejrzanie podszycia sie pod inna posatac hahah> a powracajac do temaciku twojego malenstwa to gratki 5 miesieczniaka....i jesli chodzi o goraczke to moze jak nic lekarka nie zobaczyla u niego to albo cos sie kluje...albo jak juz wsomnialas jaks straszna wysypka.....to moze ta cala trzy dniowka ktora sie konczy wlasnie wysyka???? bo moj maly tez ma AZS.........................................Adulka gratki i dla Twojego malenstwa :*...........................................Net girl witaj cos zajeta widze ze wpadlas i wypadlas hihihi.....Renoiu sloneczko :D wez na sacerek i mojego malego bo mi sie nie chce juz chodzic w dwa dni tyle kilosow po domu natrzaskalalm ze chyba na drugi koniec polski bym zaszla z buta jakby to odliczyc.........................................................Kasiak 100 lat :) ale czego nie skumalam to urodzinki czy jak w kazdym badz razie setki!!!!!!!!......................................................................................................................Ruda.... no to natanek mega duziiiii fajnie bynajamniej nie musisz sie martwic ze ci nie je..................................a jesli codzi dziewczyny o wage to moj urodzil sie Anetka Agnieszka hahahahahah tak samo jak twoj 15 kwietnia z waga 3420....a na dzien dzsiejszy ma 6800kg...........................................................
 
a ja mam 2 alergików
myślalam że mala nei będzie miała skazy ale niestety...nutramigen,nic co z mlekiem a i wszystko co nowe trzeba w bardzo malych ilościach i powoli wprowadzać..np kaszka malinowa już u nas odpada ;/ jablko tylko samo bez dodatków np róży itd....

ale oil atum i emulsja i szampon sprawdza siesuper
 
a teraz 5 minut cos od siebie .....otoz padam na buzichne moja ze tak delikatnie powiem ....od tygodni trulam wam jakmaly zle cos je jak sie potwornie slini jaki marudny sie zrobil i jakie ma ostatnio noce okrone te noce coraz gorsze sie zrobily bo w bnocy nic mi juz nie chcial jesc....ani pic ani smoka nawet w buzi trzymac w dzien go karmie tylko kaszkami gestymi i zupka z doskoku herbatke naszala taka lure z glukoza..... bylam u lekarki zbadala go i mowila ze nic mu nie jest ze mu sie zabki zawiazaly ale napewno z dnia na dzien jeszcze mu nie wyjda.... oskrzela czyste gardelko tez plensniawki nie ma....wiec wsio ok no nic pomyslalam sobie ze to zabki bo wedlug lekarki to wskazywalo na zabki ale na drugi dzien i noc to samo a jeszcze gorzej....wiec poszlam znowu do lekarki bo w nocy az mi zanosil placzem oczywiscie wczesniej lekarka mi zlecila badania krwi i moczu w moczy bakterie liczne a we wkrwi wyszlo ze ma zle wyniki jakies bo czegos tam ma za duzo co u niemowlat wynika ze ma albo robaki a ze niemowleta takie nie maja robakow to wskazuje na to ze ma alergie...... no nic lekarka dalej go zbadala i mowila ze wszystko dobrze ze lekko gardelko ma spulchnione ale ze to moze od placzu bo prawie cala noc rzebeczal przekrzyczal biedny.... dala mi skierowanie na badania kalu i posiew z moczu...czy nie ma bakteri i infekcji jakiejs... no ale wyniki dopiero pod koniec tygodnia tego co bedzie bede miala bynajmniej kal a mocz moze w oniedzialek wiec trzeba czekac...ale wczoraj rano dostal goraczki niby nie duza bo po odjeciu 5 kresek mial 37.8,,,ale utrzymywalo mu sie to caly dzien zbijalalm czoami do 37 i potem znowu w gore az zachodzillo maxymalnie na 38,7 po odjeciu kresek..... plakal dzis nie milosiernie biedny mooj syneczek.... patrze rano dzis mu do buzi moze zabek sie przebija ze on tak mocno goraczkuje a tu zagladam a tu pleniawka mala na ustach..... no i ta cholerna goraczka dalej..... nie chce mi nic z butelki jesc wiec musze tylko lyzeczka takze samego mleka juz nie dostaje niesety a najgorsze ze nie chce pic nawet smoka nie pozwala sobie do buzi wlozyc....wiec ja znowu do lekarki i ona go zbadala ponownie i patrezy a dzis dziecko ma juz zappalenie gardla....rzez to marudny i nie chcial jesc a z oslabienia organizmu i goraczki wyszla lesniawa bo mowi ze dziecko wtedy jest podatne w cwilach zalamania sie organizmu.... no i przepisala mi antybiotyki...biedny mowie wam taki spiacy a spac nie moze,...teraz podalam antybiotyk nakarmiam marchewka i zasnol a ja padam......ale spac nie moge bo w tym czasie gotuje obiad,,,,,wiec do was zajrzalam.... mowie wam cala noc 2 z kolei nosilam go na raczkach plakala zanisol sie i jak zasnol dawalam do lozeczka ale sie odrazu budzil jak czul ze go puszczam wiec jak go uspilam to wzielam go na kolana i na siedzaco na lozku spalam....cala noc tak oczywiscie budzil sie co 25 czasem 30 minut a potem 30 minut noszenia i tak do 5 nad ranem az go udalo sie rozbudzic...........................az serce sie kroi ale antybiotyki niesety dostal i mu mam nadzieje szybko pomoze............
 
layla
ojjj...bidulek...oby mu szybko przeszlo...wierze ze padasz na twarz...a spanie na sidzaca z dzieckiem znam z okresu kolek;/a moja mala tez niespokojna itd....ale goraczki nie ma.buziaki dla Was
 
Biedne te maleństwa, za co one muszą tak cierpieć. Lady ucałuj swojego synusia
A ja nie wiedziałam, że ta 3 dniowa gorączka kończy się wysypką, zaraz poszukam czegoś o tym w necie.
 
Zadzwoniłam do lekarza, podałam objawy małego i ona natychmiast z ulgą powiedziała "aaa, proszę panią, to była gorączka trzydniowa" - więc chyba lady miała rację, a wysypka nie jest uczuleniem, bo już byłam zrozpaczona :szok:.
Jednak martwi mnie jeszcze to, że ta wysypka go swędzi, nigdzie nie ma o tym słowa...
Właśnie się dowiedziałam, że mój siostrzeniec (2 latka) ma gorączkę a był u nas 3 dni temu, chyba go Filip zaraził:-(.

A tu taki krótki artykuł o tym Gorączka trzydniowa
 
reklama
dziewczyny wielkie dzieki i wzajemnie.......tez bym chciala by to u nas 3 dniowa byla ale niesety.....i antybiotyk juz 2 od urodzenia no naprawde maluszki sa biedne ile sie musza nacierpiec......dzis mi spi w dzien przez te goraczke oczywiscie ciagle sie przebudza ale wezme na raczki pochodze pospiewam i dalej spi....oczka ma takie czerwone bidulek moj kochany....guglag ciesze sie ze u was nic sie nie wyklulo.....ciekawa jestem czy mozna zapodac mu wapno bananowe dla maluskow takie na te swedzenia???? albo smarowac takim bialym jak na ospe.......
bo jak go swedzi to moze tez byc nie spokojny....ale mam nadzieje ze szybko wsio wroci do normy:?)
 
Do góry