reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
RENIU a mnie to na spacer nie zabrałaś co:crazy::dry: hmmmm.....:-D:laugh2:


Nieeee:confused:, a ja caly czas szlam i z Toba gadalam.....to nie bylas Ty?:-D:-D:-D

No nie ma nas, bo sa wakacje:-), i tak jak ja np musze dzieciakom jakos dzien zapelnic co by calkiem nie powariowali:-D.....a teraz juz w wyrkach to i mama ma luz:happy: tak jakby:baffled:
 
hej hej, co u Was kochane?????
no to mój synek ma tylko( na szczęście) zmiany alegrgiczne...prawdopodobnie nasilone na jakieś pyłki bo zawsze miał problemy z oczami w sierpniu a teraz jeszcze skóra doszła...wiec jem zyrtec i smaruję go maścią-mam nadxieję że szybko przejdzie
oczko.gif


córcia wkłada wszystko do buzi na potęge...sprawilam jej gryzaczek o taki: http://www.allegro.pl/item421902724_gryzak_d ziaselko_tommee_tippee_1_szt_roz.html
i muszę powiedzieć że zajmuje się nim
smiech.gif
gada do niego
jezyk.gif
i trze dziąsełka,gryzie i jest ok
oczko.gif


no i łyżeczkę kupiłam inną za radą pediatry( miękką ,silikonową)o taką: http://www.allegro.pl/item417445104_lyzeczka _silikonowa_anatomiczna_babyonowyprzedaz.html
dalam jej się nią pobawić w ciągu dnia a po południu po mleczku dalam na niej jabluszko....i ku mojemu zdziwieniu zjadła pół słoiczka
smiech.gif
smiech.gif
smiech.gif
cieszyla sie jak gwizdek z tego jabłuszka
usmiech.gif
usmiech.gif
usmiech.gif

potem wielka kupa ...hihihi ale co tam
jezyk.gif


wszystkim miłego dnia życzę!!!!!!
usmiech.gif
usmiech.gif
usmiech.gif
usmiech.gif
usmiech.gif
 


Anekha biedny synus, wysciskaj Go:-)
a gryzaczek nie glupi:happy:, trza pomyslec:tak:

U nas nocka spokojna, maly wlasnie wstal i zagaduje mame:-D.....tylko znowu pada .......moze sie rozpogodzi

Milego dzionka









 
dzień doberek!!!!

U nas też nocka ok....:-):happy:

ANETA:-) oby szybko przeszła ta wysypka....

RENIU:-) dziś spacerek;-):tak: ale nie tak jak wczoraj:-D:laugh2:;-)
 
reklama
Do góry