reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

renia,ada-dziekujemy z synkiem za cieple slowo:happy::happy::happy:
aaa...
male sprostowanie moj nick nie pochodzi od iienia aneta:-pmam na imie Agnieszka...huihhi...to tak na marginesie :-)
 
reklama
Renia
tak :-)
oj...tak mi się dziś nie chce...najchętniej bym siedziała plackiem albo poszła spać...ten tydzień urzędowy itd mnie wymęczył...
zaraz się pozbieram do kupy i chyba wyskoczymy na plac zabaw nad jeziorko z młodym bo mi żyć nie daje...dobrze że to tylk o10 min spacerku bo inaczej bym nie poszła :-ptaka leniwa dziś jestem:-D
Wszystkie panie pozdrawiam i pewnie się odezwę niebawem..dzis lub jutro ;-)
Papa
 
moja mala dzisiaj tez spokojna w nocy byla.. tylko jesc nie chciala.. jak ostatnio je co 3 godziny tak dzisiaj ja przystawilam do cycka o 4 zassala 3 razy i nie chciala.. normalnie to chyba dopiero o 9 zjadla..

dzien dobry tak wogole:rofl2:
 
menupop.gif
ANEKHA ok Agnieszka też może być...hahaha:-D:laugh2::rofl2: sorki:-)
 
Witam

Dzisiaj w nocy koszmaru cd.
Obstawiałam ząbki, a wczoraj wieczorem zobaczyłam, że jest tak potwornie wysypany, że szok. On jest alergikiem ma AZS, ale to co dzisiaj mu wyszło, to jeszcze nigdy tak nie miał, cała główka czerwona, brzuszek i dekolty i zgięcia u nóg.
Już od miesiąca miałam spokój a tu znowu....
Wypiłam 3 razy kawę inkę (bez mleka) czy na może uczulać?
Mały machał nogami, myślałam, że się denerwuje, że go dziąsła bolą, a jego po prostu swędziało.
Moje dziecko należy do tych co nie płaczą, do 3 miesiąca życia nie zapłakał ani razu a dzisiaj w nocy tak strasznie płakał, że myślałam, że mi serce pęknie....:-(
 
hej hej, co u Was kochane?????
no to mój synek ma tylko( na szczęście) zmiany alegrgiczne...prawdopodobnie nasilone na jakieś pyłki bo zawsze miał problemy z oczami w sierpniu a teraz jeszcze skóra doszła...wiec jem zyrtec i smaruję go maścią-mam nadxieję że szybko przejdzie
oczko.gif


córcia wkłada wszystko do buzi na potęge...sprawilam jej gryzaczek o taki: http://www.allegro.pl/item421902724_gryzak_d ziaselko_tommee_tippee_1_szt_roz.html
i muszę powiedzieć że zajmuje się nim
smiech.gif
gada do niego
jezyk.gif
i trze dziąsełka,gryzie i jest ok
oczko.gif


no i łyżeczkę kupiłam inną za radą pediatry( miękką ,silikonową)o taką: http://www.allegro.pl/item417445104_lyzeczka _silikonowa_anatomiczna_babyonowyprzedaz.html
dalam jej się nią pobawić w ciągu dnia a po południu po mleczku dalam na niej jabluszko....i ku mojemu zdziwieniu zjadła pół słoiczka
smiech.gif
smiech.gif
smiech.gif
cieszyla sie jak gwizdek z tego jabłuszka
usmiech.gif
usmiech.gif
usmiech.gif

potem wielka kupa ...hihihi ale co tam
jezyk.gif


wszystkim miłego dnia życzę!!!!!!
usmiech.gif
usmiech.gif
usmiech.gif
usmiech.gif
usmiech.gif


Witam się miłe panie dziś was tu troszkę więcej:-)
jeśli chodzi o alergię synka to nie zazdroszczę wiem co to jest znajomego córa też jest skazana na branie leków i wiem jak jej to przeszkadza i życie czasami trzeba podporządkować chorobie :-(

gryzako smoczek tommee_tippee próbowała na synku moja siostra i ja i naszym dzieciom nie pomaga wręcz ich drażni :no::-) ale może u ciebie Aga da rade :-)

anatomiczna łyżeczka dla początkujących to dobry pomysł :-) wygoda dla mamy i dzidzi - my już wcinamy i twardą i miękką bez różnicy - ale też zaczynałam od miękkiej ale inny profil :-)

duża kupa po jabłku to standard ( spróbuj śliwki hehehhihih :-))

pozdrowienia dla was :-)
 
Witam

Dzisiaj w nocy koszmaru cd.
Obstawiałam ząbki, a wczoraj wieczorem zobaczyłam, że jest tak potwornie wysypany, że szok. On jest alergikiem ma AZS, ale to co dzisiaj mu wyszło, to jeszcze nigdy tak nie miał, cała główka czerwona, brzuszek i dekolty i zgięcia u nóg.
Już od miesiąca miałam spokój a tu znowu....
Wypiłam 3 razy kawę inkę (bez mleka) czy na może uczulać?
Mały machał nogami, myślałam, że się denerwuje, że go dziąsła bolą, a jego po prostu swędziało.
Moje dziecko należy do tych co nie płaczą, do 3 miesiąca życia nie zapłakał ani razu a dzisiaj w nocy tak strasznie płakał, że myślałam, że mi serce pęknie....:-(

Współczuję synkowi i tobie
ale czy inka może uczulać nie mam pojęcia :confused: w szpitalu jak pamiętam dają kawę zbożową i to chyba nie uczula :-) ale inka- a kawa zbożowa to chyba blisko siebie stoi :confused: ja szczerze się nie znam na tych napojach bo ich nie lubię :no: i jak tylko mąż mnie przywiózł z porodówki do domu to pierwsze co zrobiłam to napiłam się kawy - jestem nałogowcem tego trunku :-)
A jakie leki stosujesz na atopowe zapalenie skóry :confused:
szkoda dzidzi bo na pewno bardzo go swędzi :-( wiem jakie to jest denerwujące :wściekła/y:

tu jest dobry artykuł o AZS
http://azs.zlotemysli.pl/
warto chyba sobie zakupić taką książkę przy tym schorzeniu

U Natana też podejrzewali AZS ja też wykluczyłam wszystkie produktu mleczne i temu podobne do pielęgnacji zaczęłam używać serii emolium i wszystko ustało , a teraz nawet śmię twierdzić że w naszym przypadku to była zła diagnoza
 
Ostatnia edycja:
RUDA: Dostaje fenistil, wapno gdy się zaognia i nic poza tym. Wprawdzie mam jakąś receptę od alergolog, ale nie wykupywałam jej, bo miał już idealne ciałko.
Jak się zaczęły problemy ze skórą malca, to wykluczyłam niemal wszystko ze swojej diety, ale nie pomagało, w końcu skóra zaczęła się poprawiać, ja wróciłam do wielu produktów, nadal nie jem mleka i produktów pochodzenia mlecznego oraz cytrusów. Piorę w szarym mydle a do ciała też stosuję serię emolium. Nie wprowadzałam też inki, bo mi jej nie brakowało, dlatego myślę, że to może ona jest przyczyną, wprawdzie to kawa zbożowa, ale może....
Za artykuł dziękuję, ale ja już chyba wszystko wyczytałam.... Nawet Pani alergolog nie powiedziała mi nic czego bym już nie wiedziała. Pocieszeniem jest to, że zazwyczaj w okolicach 2 roku życia wszystko przechodzi, mam nadzieję, że u nas tak będzie.
Tylko biedny Filipek, serce pęka jak dziecko płacze, patrzy błagalnymi oczami na mnie a ja nie potrafię mu pomóc. I jeszcze ten mój powrót do pracy..... nie wiem czy dam radę, spróbować - spróbuję to tylko 5,5 godziny, a najwyżej potem zrezygnuję i wezmę wychowawczy.

Cieszę się, że Twoją niunię to ominęło, ale na wszelki wypadek nie wprowadzaj jeszcze mleka, bo szkoda dzidzi.

Filip zasnął na spacerku, teraz śpi na tarasie, to mam chwilę dla siebie, strasznie jest pobudzony tą wysypką, jak nie śpi to cały czas muszę się nim zajmować i jeszcze jeść nie chce...
 
reklama
Gosia pocieszę Cię że ja też mam alergika i mi już ręcę opadają nie wiem co podawać po wszsytkim wysypka i nie wiem czy to chilowa nie tolerancja czy alergia z moim peditrą nie dojdziesz za cholerę do ładu chyba poszukam coś prywatnie w warszawie musze kogos popytać bo mi czasami rece opadają dzis mam zamiar kupić balneum i probować oilatum i emolium odpada po oilatum wyspka że hej przecież nie będe go myć samą wodą co kupię to wyspka bambino ok ale po jakims czasie dostaje tez wysypki i czemu dziś spróbuję balneum zobaczymy
 
Do góry