reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Witam mamuśki
Poranne całuski dla dzieciaczków:-)


Filip przybierał bardzo dużo na początku i rozmawiałam o tym z pediatrą. Dziecko powinno podwoić swoją wagę urodzeniową koło 5 miesiąca. Filip podwoił w dniu ukończenia 2 miesiąca życia, ale potem już trochę przystopował. Urodził się 3130 g a tydzień temu ważył 7620g. Jak mi tak bardzo przybierał na wadze, to lekarka uspokajała, że jeśli dziecko jest na piersi to nie ma czym się martwić, bo karmienie jest najlepszym sposobem zapobiegania otyłości u dzieci.

Dzisiaj miałam najgorszą noc od urodzenia malca, od 23 do 3 rano jęczał co 10 min. o 3 wzięłam go do nas ale wcale nie było lepiej , tyle tylko, że nie musiałam wstawać co 10 min. Temperatura mu spada, dzisiaj ma już tylko 37 stopni a jest strasznie niespokojny - to chyba zęby.

Wczoraj dostałam od kolegi nazwę leku, który całkowicie zlikwidował objawy ząbkowania u ich dziecka (moja pediatra powiedziała, że jest to lek homeopatyczny i na pewno nie zaszkodzi a może pomoże) Jednak, żeby zaczął działać potrzeba trzech dni - to
Chamomilla Dagomed 44, dzisiaj kupię i zacznę mu podawać.

 
reklama
Amirku wszystkiego najlepszego, dużo mleczka, snów o cycusiu i dużo zdrówka :-)

Filipek dziękuje za życzenia, ale mi gdzieś dzień uciekł i okazało się, że 20 był wczoraj, czyli wczoraj Filip skończył 5 miesięcy.

Mimo wszystko jeszcze raz dziękujemy za życzenia.
 
hey dziewczyny ja tak z innej beczki, kto jest obecnie moderatorem kwietniowek bo chcialabym o cos zapytac:happy:

a i chcialam spytac czy swoich zdjec nie wstawiacie przez sprawe z masiek?wie mze temat malo przyjemny ale ciekawska baba jestem :D
 
Ostatnia edycja:
Moderatorem jest MADZIUJKA....

GOSIU ja właśnie słyszałam,że jak dzieci kończą 4 miesiąc mają swą wagę urodzeniową podwoic mój na pewno miesiąc temu miał 6 więc książkowy chłopak:-):-)

KASIAK to miły widok z okien Wam się zapowiada....super:-)
 
hey dziewczyny ja tak z innej beczki, kto jest obecnie moderatorem kwietniowek bo chcialabym o cos zapytac:happy:

a i chcialam spytac czy swoich zdjec nie wstawiacie przez sprawe z masiek?wie mze temat malo przyjemny ale ciekawska baba jestem :D


Ja tam się nie znam jeszcze ale ty netgirl masz pod nickiem nazwę moderator
 
ja wiem wiem guglag:-D ale ja jestem moderatorem innego watku.. a kazdy watek ma swojego moderatora, z kwietniowkami jestem stosunkowo krotko:-D
 
Witam sie z rana (-no powiedzmy :-D)

ja wazyc bede sie za tydzien, ostatnio miala 6200 a miezylam ja sama miala ok 65 cm - ale nie wiem na ile pomiar byl wiarygodny :-) (a przy urodzeniu miala 3190 i 54cm)

i ciagle jest jeszcze tylko na cycu - zbieram sie psychicznie do wprowadzenia czegos nowego ale to tak we wrzesniu dopiero

Gulgag - my mieszkamy po drodze do Walbrzycha, okolice Sobotki, jesli uda mi sie wybudowac domek to z salonu bede miala widok na Sleze:-)

Kasia to my prawie sasiadki:-D:-D:-D, ja przez ponad 20 lat mieszkalam w Walbrzychu:-)

netgirl madziujka jest naszym modem:-) jeszcze nie uwidoczniona ale zgloszona u admina:tak:

mi sie tez wydawalo ze dziecko podwaja wage szybciej:baffled:, e tam najwazniejsze ze nasze kurczaki sa zdrowe:-D;-)
ja po obiadku krotki relaksik:-) i ide na spacerek...ktora idzie ze mna:-p:-p
 
reklama
Do góry