reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008



NET GRIL też myślę,że nie ma co się śpieszyć z wprowadzaniem niech się wsio rozwinie dokładnie i jeszcze w swoim życiu się najedzą:tak::-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej Mamuski

Ja na krótko bo dużo roboty mam.Poczytałam nowości... A gdzie reszta bab?
Gratuluję kolejnych zębaczy:-D:-D:-D

U nas do zębów chyba daleko. Co prawda wszystko ląduje w buzi i łapki sa pyszne ale np. sliniaków nie używamy. Więc zdziwilabym się jakby coś się pojawiło.

Mam do Was też 2 pytanka?
Czy odbijacie dzieci w nocy? Bo ja tarmoszę małą ale nigdy mi jej sie nie udalo odbic jak śpi...
Czy Wasze maluchy też ciumkają dolną wargę?

Aduś jaki z niej aniołek to widać na ostatnim zdjęciu ;-);-);-) Niezła psotnica mi tu rośnie.

 
hej aga, z odbijaniem w nocy to wyglada tak ze bardzo rzadko sie mojemu synkowi odbija. moze dlatego ze w nocy spokojniej ssie :) a z dolna warga mamy identycznie i przez to takie miny mu wychodza ze czasami pekam ze smiechu :D
 
AGA mój nauczył się ćumkać kciuka hahaha i go ćumka aż dziś miał go odmoczonego:-D:laugh2::rofl2:

A Marysia to aniołek z usmiechem chochlika:tak:;-):-):happy:

mój w nocy nie odbija zresztą on kiedyś w ogóle nie chciał odbijac nerw i rzygał jak brałam odpusciłam i odbija ale w nocy karmie raz na śpiąco i nie odbijam:sorry2:

mój też ssie dolna wargę fajnie to wygląda

Kaszkasz gratulki ząbka:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anekha jak mala nie chce jesc z łyżeczki to możesz na początek podawać w butli może jeszce nie jest gotowa

Ja z urzedami jeszcze nie skończyłam - o zgrozo

Gorączka po szcepieniu przez 3 dni też to dziś w przychodni usłyszałam- zgadza się

jeśli chodzi o uszy przy ząbkowaniu to moge się z tym zgodzić widzę takie zachowanie u synka siostry ale mój tego nie robi a dziąsła rozpulchnione i białe kreseczki ma od ponad miesiąca

my dziś byliśmy na szczepieniu i Natan waży 8200 o zgrozo jaki klocek a jak się urodził to taki malusi był 3290

Ja w nocy też Natana nie brałam do odbicia bo jemu się odbija długo po karmieniu czasami już nawet zapominałam że karmiłam hehe:-) a jeśli udało mu się odbić to ulewał mega ilości bo tak w ogóle należy do grona dzieci ulewających
teraz się troszkę polepszyło jak jada takie zagęszczone kaszką i kleikiem :-)

gratulki dla następnego zębacza jak dobrze liczę to już mamy 4 czy 5 bąbli z zubem :confused:

nam dziś pediatra powiedział że jest zaskoczony że na ostatniej wizycie a to było jak Nati miał 3,5 miesiąca już ząbek był prawie na wieszchu a teraz po takim czasie jest w takim samym miejscu - taki jego urok hehe:-):-D

sorry za tego posta jesli jest z bykami lub brak w nim skladni ale jakos nie moglam się skupić bo Natan po szczepieniu coś nie chce spać i cały czas tu ze mną klika :-)

pozdrowionka :-)
 
kasiak_81 - ja mieszkam przy drodze na jelcz-Laskowice, tj. wylot przez sępolno, swojec, strachocin i wojnów w gminie czernica, a ty skąd jesteś?
 
reklama
RUDA gratuluje wagi Natanka łoj masz co dźwigać:-D:laugh2:


to ja tez uderzam aaaaaa kotki dwa




no ja nie wiem czy jest czego gratulować ja już się zastanawiam jak mu ograniczyć jakieś posiłki bo jeszcze z dwa kilo i mi plecy walną :-):-D

a wasze pociechy ile ważą tak dla porównania :confused:

Dobrej nocki kobitki i do juterka
 
Do góry