reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Cześć kobietki

Kasia, Renia - :-D
Mnie tez wlosy wylaza ze hej.. malej zeby sie wykluwaja .. a moje osemki to chyba juz tylko najgorsze czeka.. bede musiala wybrac sie do dentysty - pewnie sie "zaprzyjaznimy" na dluzej ;-)
moja tez marudzi ostatnio.. czasami w nocy je o 3 dopiero i ok 6-7, a czasmi o 24, 3, 6.. nie wiem od czego to zalezy.. no ale niech wcina
tak czytam co juz potrafia wasze dzieciaczki to az mnie zazdrosc bierze, moj leniuch jeszcze nie umie sie przewrocic z brzuszka na plecki, choc glowe juz wysoko zadziera i sie rozglada.. jak jej sie znudzi to woli zawolac mamusie na pomoc :sorry2:.. musze ja bardziej pomeczyc.. a tak wogole to faktycznie coraz fajniejsza sie robi, coraz wiecej ja interesuje.. lubi ogladac (najlepiej z raczek mamy :sorry2:).gadac.. milusiek moj
 
reklama
Kasiu - oj tam wiesz o co chodzi :-p
Masiu - no wczoraj próbowałam sie w aptece podpytać ale jakaś dziuńdzia była i jakoś niewiele sie dowiedziałam :baffled: jutro pojde do pediatry to mi może coś przepisze :tak: a teściowej nic nie powiem bo zawsze bedzie wtrącać sie :dry:
niby jest tak że jak sie karmi piersią to piersi same sie dopasowują do karmienia, ale ja od tych 3 dn jak nie podaje sztucznego to mam juz tak że są całkowicie miękkie i wczesniej jak mała jadła z jednej to z drugiej kapało a teraz nic, widać ewidentnie że nie nadążają, a mała marudna :dry:
 
kasiak się nie denerwuj, tylko pobudzaj, rozłóż koc połóż na brzuszku porozkładaj zabawki, pokazuj, grzechocz.
w dziale o niemowlakach jest wątek o zabawach poczytaj, wykorzystaj. Są fajne i pobudzają dzieci ruchowo.
Leoś lubi też jak mu muzykę puszczam. Wesołą. Chichrać się zaczyna jak mu puszczamy "fasoli" bo z W. sami podśpiewujemy.
A i Leoś uwielbia zabawę pszczółkę robimy ręką bzzyyy esy florest i pykamy w ciałko Leona. Lubi też kosi kosi łapki.
Ostatnio wyjęłam Leosiowi zabawkę radyjko z fishera ale radocha, radyjko wydaje różne odgłosy zwierzątek, piosenki i się świeci:tak::-)
muszę rodzince powiedzieć by więcej kupowali właśnie zabawek niż ubranek itp. dla Leonka.
 
IWONKA jak chcesz dokarmiać i mała ma jakieś wysypki spróbuj Bebilonem Pepti bo Nutramigen fuj choć mój żre go....to hydrolizaty nie powodują uczuleń....

Ja byłam na szczepieniu dziś mały waży 6 kg:cool2: i jest spoko od przyszłego tygodnia dam mu troche kleiku a niech je i skuszę się na soczek:-p

MASIU fajna zabaweczka...buźki dla Leosia i pogłaskaj fasolinkę;-)

KASIAK Masia dobrze radzi mój też był leniwy ale zabwki na około zrobiły swoje a dziś na szczepieniu się obkręcił first :-) powolutku się rozkręci dzidzia twoja....
 
hallo. ale tu pustki.
Aduś no ładnie 6kg. fiu fiu. ale jak dobrze pójdzie za 2tygodnie Leo też powinien dobić do 6kg.

Zabawki i zabawy z maluszkiem, pobudzać go. śpiewać, klaskać, wydawać różne dźwięki, naśladować dźwięki wydawane przez maluszka.
 
no nie wytrzymalami i dalam małej butelke, jak zjadla 120 ml to pobawila sie i spala jak suseł :-) no i po 4 h upomniala sie o papu a piersi ładnie nabrały :tak: tylko jutro musimy zmienic mleko no i chyba masła też nie bede jadła, bo moze i od masła te krostki :confused:
 
hej:-)

Kasia no juz sie nie chcialam upominac o te "dobranoc":-p

Ada:rofl2:, no prosze, a mysmy Cie o bezczynnosc posadzaly:-D;-)

My po wizycie u pana dentologa i mowiac po krotce-jestem zalamana:baffled:, Junior (fajnie brzmi:-D) nie ma nic do roboty...szczesciarz jedem:rofl2:, a Juniorowa:no: i jutro idziemy na pierwsze leczenie:sorry:, ciekawe czy damy rade:baffled:......no a mamusia-na zlom, latwiej byloby policzyc zdrowe zeby:sorry:...tak sie syply:-( .....tylko najgorsze jest to ze mam miec robione i rwane bez znieczulenia bo cycam:nerd:, Kachurku!!!! ratuj, powiedz czy moge se wziasc jakies znieczulenie, moze przez ten czas bym go sztucznym potraktowala, i ile musialabym po znieczuleniu odczekac zeby znow do cycolenia wrocic? powiedz jak wiesz, plisssss:nerd:.....bo jak nie to mam gdzies niech wypadaja:eek:, pojde jak Bartka odstawie:eek:, na zywca sie nie pisze:no:

Maluchy w domu i nie wiadomo w co rece wsadzic:eek:, Lucky...jak Ty to robisz:nerd:

Ide kawulca se zapodam, bo jeszcze sklep musze zaliczyc:baffled:

do wieczorka

Kasia moze dzisiaj hardkorem polecimy np Smerfy.... co Ty na to:-D:-D?
 
Dobry wieczór
Marycha umyta i śpi jeszcze tylko zostala zabawa w susła czyli budzenie na karmie wieczorne. Jest wtedy taka śmieszna...
Iwonka ja bym się nie cykała na Twoim miejscu i waliła butle. JA przez jakiś czas dokarmiałam 2 razy dziennie a teraz znów nie dokarmiam bo niew piersiach znów dużo a mala sama się odstawia że więcej nie chce.

Renia ja idę do zębologa jutro na 14 bo wypadła mi pląba i potem jeszcze wielki kawałek mi się ukruszył czarno to widze. Chyba będzie rwanie ale bez znieczulenia nie dam sobie nic zrobić. W ciąży miałam kanały wypełniane bez znieczulenia i dałam radę ale wyrwać nie dam. Jest podobno jakiś rodzaj znieczulenia ktory można podawać takim jak my...

A my znów u moich rodziców w związku z zębami i imieninkami. No i musze sie zorientować jak z Marysi zrobić aniołka. Chciałabym chrzest jeszcze w sierpniu...
 
Renia , Aga spokojnie możecie brać znieczulenie. Działa ono miejscowo, zanim by to doszło do mleka to już się 10 razy rozłoży. Nawet w ciąży można brać znieczulenie, tyle że bez noradrenaliny.
 
reklama
Do góry