reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Siemanko !!

An t---o milej wizyty z tesciowa hahahahahahahaha

Adus ----szkoda ze jedziesz ale masz racje wypoczniejsz troszke i amam nadzieje ze wsiadziesz na neta czasem i zapodasz jakie masz tam relacje ;)

Lene ----wiesz co podawaj jej herbatke morze jakas one rozluzniaja kupki.... a jak mala ma takie problemy to moze lekarka poda jej taki syropek na zaparcia... ale jakbys picia jej wiecej zapodala by sie unormowalo...

Iwonka ---zdawaj relacje an bierząco i sie nie daj ale wakacje haahhaha z tesciowa moid sam hahah wymarzone hahahahahahahahahahahahahahha tylko wroc z wssystkimi wlosam na glowie ;) mama nadzieje ze nie da Ci w kosc hahahaha ;)

Masiu ----a wiesz ze zauwazylam ze jak mu sama zapodaje herbatki wiecej po kazdym karmieniu to i kupki lepsze i wiecej je.... moze przez te zaparcia nie mial apetytu wczoraj na noc pierwszy raz w zyciu mi zjadl 140 az bylam w szoku zrobilam tradycyjnie 100 a potem mu dorobilam 60 ale zjadl 40 czyli razem 140 ucieszylam sie strasznie ..choc z rana zjadl tylko 60 no ale nic nie no kamien mi spada ....

Kogos pominełam? bojciu skleroza....

Mnie wczoraj nie bylobo na bnasenie siedzialam z dzieciakami pol dnia i se poplywalam za wszystkie czasy woda zajebioza normalnie .... dzis tez jedziemy wlasnie posprztalam halupe wszystko spakowalam tylko czekam az maz laskawie wtanie hahahahaha ale dam mu jeszcze czas do 8 a potem zaczne trabic haahhaahhahaah
 
reklama
ALUNIA wiesz co ja se tak pomyślałam że jak go tak nawodnili i zaczął jeść to może przez to odwodninie nie chciał jak znou tak je tylko czemu by tracił apetyt i się odwaniał nie wiem no mam nadzieję,że będzie ok i badania będą ok...

LENE musisz poprosić lekarza o jakiś specyfik może debridat jego sie jego się podaje cały czas przez jakiś okres czasu choć na niektóre dzieci działa a na niektóre nie próbowałaś z apteki tych jest Esputicon Infacol Espumisan i Bobotic słyszałam,że Sab Simplex jest dobry ale do zamówienia tylko przez interenet...
 
hej Kobitki
witam się z rańca

ależ ukrop za oknem
za nami nocka jak zawsze więc sobie pospałam spokojnie a co:):-)
My po badaniu bioderek i wszystko już w porządku bioderko prawe rozwinięte już prawidłowo:-)
a i ja ze sobą byłam się przepadać i tez gra muzykja wsio ok:-)następna wizyta za pół roku chyba ze będzie się coś działo.

Lene Jeremiasz mój też miał problemy z kupkami ale w szpitalu dali esputicon i debridat i teraz kupka 2 razy dziennie nieraz jest ale rano to zawsze. Fakt że stęka -Iwonka i Asia są świadkami haha- ale Jeremi ma wąski odbyt stąd tez stękania.

Alunia -z Sebusiem będzie wszystko ok , jak już tak ładnie je to na pewno nic się złego nie dzieje tylko dopajaj dopajaj a wyniki zobaczysz będzie ok:-)

aa Kobitki doradźcie mi co kupić malżowi na rocznicę ślubu??? to już w poniedziałek hahah nie ma to jak ostatnia chwila:-)
Buziam Was ciepło
 
Lene a podaj jej do picia wody??? a i jakie kupki robi po czopku?? Niestety maluśka jest na etapie, w którym pojawiają się problemy z kupką. Bo już mleczko nawet mamy bardziej konkretne, a jelitka malutkiego człowieczka jeszcze słabe.
Spróbuj przed karmieniem podać trochę wody do picia. Może pomoże. :tak:

a tak w ogóle. właśnie wróciłam do domu. boziu jak gorąco. W. poszedł z Lonkiem na spacerek koło 6 by było chłodniej ale nie za bardzo im wyszło.
A ja jak wracałam z pracy widziałam kobietę pchającą czarny wózek, boziu aż mi się zrobiło gorąco, a co temu dziecku w środku:confused:
ja rozumiem czasem że taka moda, ale czarne wózki dla dzidziusia:cool: żałoba, że się urodziło czy co??
no nic na chwilę mykam bo muszę pomóc w czymś W. :tak:
 
HEJ ja własnie wróciłam ze spacerku zjem i dalej ruszam.Byłam małemu kupić parasolkę do spacerówki bo wyjeżdżam i zabieram ze sobą spacerówkę.

MASIU ukrop a dziś w sklepie byłą baba z 6 miesięcznym dzieckiem i się mnie pytają czy ja się nie boję dziecka tak ubierać(bodziak i czapeczka cieniutka letnia) bo jej często choruje dziecko:eek: i dlatgeo ma dziś w sweterku kuźwa nie dziwę się że choruję jak zaparza no ja pitole na dworze 30 stopni a ta pojebana dziecko w sweterku i chę kupić długie bawełniane bluzki gratuluję pomysłu wariatka.Ja mówię jej niech pani spojrzy bodziak a się poci przecież jest gorąco czemu sama się rozebrała kretynka mój i tak porezbierany i znowu dostał na buźce potówki niech się punknie w głowę...


spacerówka, chyba muszę od teściowej ściągnąć tą którą kiedyś kupiłam, bo ta z x -landera nie rozkłada się na płasko
kurcze kończę bo psia żółtą pianą wymiotuje:szok:
 
Lene a podaj jej do picia wody??? a i jakie kupki robi po czopku?? Niestety maluśka jest na etapie, w którym pojawiają się problemy z kupką. Bo już mleczko nawet mamy bardziej konkretne, a jelitka malutkiego człowieczka jeszcze słabe.
Spróbuj przed karmieniem podać trochę wody do picia. Może pomoże. :tak:

a tak w ogóle. właśnie wróciłam do domu. boziu jak gorąco. W. poszedł z Lonkiem na spacerek koło 6 by było chłodniej ale nie za bardzo im wyszło.
A ja jak wracałam z pracy widziałam kobietę pchającą czarny wózek, boziu aż mi się zrobiło gorąco, a co temu dziecku w środku:confused:
ja rozumiem czasem że taka moda, ale czarne wózki dla dzidziusia:cool: żałoba, że się urodziło czy co??
no nic na chwilę mykam bo muszę pomóc w czymś W. :tak:

Witam sie:-)
zazdroszcze pogody bo u nas pada:-(
Masiu widzisz a tu w anglicku innego nie ujrzysz jak tylko czarne i szare, a czemu? praktyczne, nie brudza sie:wściekła/y:, a jak jakis inny kolor to od razu wiadomo ze Polka idzie:eek:

Pozdrawiam wszystkie
Do wieczorka
 
Reniu no zauważyłam, że te wózki z zachodnich marek, takie desingerskie:-D ale mnie się nie podobają do tego gondole (jeśli w ogóle jest) bo tak to dają też fotelik i zadowoleni a gdzie tu upchnąć 4miesięczne niemowlę?? A spacerówki są kubełkowe i tp. Jednak Polskich firm wózki są lepiej pomyślane. No i te kolory. I jeszcze te ceny:szok:


a psia nażarła się żółtego sera ze śmietnika:eek::no: i teraz jest obolała. Wieczorem pojadę z nią do weterynarza.
 
Witam się z wieczorka,
u nas niestety bez zmian-kupa była ale po czopku, po dłuuuuuuuuuuuuuuuuugich meczarniach i stekaniach zdecydowałam -czopek!!!mimo, ze wczoraj obiecywałam, ze już jej nie podam czopka.
Lady- niestety lipa z herbatkami, bo Hanna nie cierpi ich, i próbowałam jej dać nawet dziś - i herbatkę i wodę przegotowaną- i przez butelkę, a jak nie szło to łyżeczką- i efekt był taki, ze darła się w niebogłosy, a po wszytskim beknęła jak stary i zwymiotowała tą odrobinę, którą udało jej się połknąć.
An- właśnie słyszałam o tych srodkach, o których pisałas- musimy wypróbować koniecznie.
masiek- odnosnie kupki- to po czopku są jakieś takie dziwne- kleiste, ciągnące- trochę przypominają kisiel w konsystencji.
Dobra to koniec wykładu o kupie.
Mam nadzieje, że u Was wszystko w porządeczku i że nie borykacie się z kłopotami typu "kupa"
A tak na marginesie to straszne tu puchy ostatnio, ale nie dziwota pogoda supcio.
buziam wszystkie po kolei i każdą z osobna:happy2::happy2::happy2:;-);-);-)
 
Hej to znowu ja ;)

Adus--- no ja tez wlasnie nie wiem czemu mial bak apetytu.... badania odebrac mam kolo 11 tazke napisze wieczorkiem co i jak... ale sluchajcie sluchajcie on wczoraj zjadl na noc 150 jezu az ciary mi przeszly i teraz zjadl dopiero kolo 4 a ja zasnoc nie moglam wiec pokrecilam sie po domu i na kompa wsiadlam hahahahah

An---- psikro mi nie wiem co Ci doradzic napewno dobry sex w najlepszym wydaniu a dodatek??? sama nie wiem hahahaha

Masiu ----mój pies taka piana zółą haftal jak sie nazarl idiota trawy.......

Renia ----Ty tej pogody nam nie zazdrosc bo wczoraj w slonu to 50 stoopni bylo nie szlo wysiedziec tak na suchooo....zaduch totalny na niebie ani jednej hmurki nie bylo ...caly dzien w basenie przesiedzialam i spieklam sie ze hej.. tylko kuzwa nogi blade hahahahahahaha

Lene---- no mój tez nie lubi ani herbatki ani wody zwyklej ani z glukoza wiec zapodaje mu to miarka do lekarstw ta strzykawkowa... sprobuj powolutku stopniowow naciskam idaje rade leci kroplekami a lyzka moze sie dlawi mala twoja jak sie podaje za duzo tak????? no ja sprobowlaam i moj pije ladnie tym a podaje tak bo ssac nie chce tego....za cholere...!!! a tak zapodaje mu po kazdym karmieniu z godzinke po po 20 ml a czasami 30 ml... i kupki sie unormowaly.. ajak dostaje mniej plynu to cisnie badz ma zatwardzenie.....wiec wtedy termometrem go wspomagam .....i ulge ma

a gdzie reszta laseczek?

Słuchajcie ja juz na walizkach siedze a wyjazd dopiero mam 12 lipca hahahahah
 
reklama
Dzien dobry wszytskim z rana wczoraj nie mielismy czym oddychac dzis leje i jest zimno i to bardzo.:-(
My sie bdziemy powoli pakowac,jeszcze ja musze zrobic sobie wyniki bo mam czeste zawroty glowy i bole w dole brzucha( podejrzenia przepuchlina).Znajac swoj charakter mysle juz o najgorszym,nie mam poprostu sily,mysl ze red bul by nie pomogl.
Wymiekam,sadze ze na urlopku tez za bardzo nie odpoczne,a ciekawe co jeszcze bedzie ze mna??????????????????????????:-(
Sofijka na szczepionko.

Do potem buziole.
 
Do góry