reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

dzień dobry,

ja ostatnio bardzo napięty grafik miałam, do rodzinki a to znajomi do nas, a to wycieczka pod Poznań... sie działo teraz trochę oddechu złapię w tym tygodniu. No i dzisiaj do Iwonki, bede troszkę po 12 zależy na jaki autobus zdążę, ale i tak jedzie on 45 min wg rozkładu wiec pewn dłużej.

mała grzeczna ostatnio - sama rozkosz...:-):-)grzdyl kochany

Niego trzymam kciki, liczę że to pomyłka, ja znam 2 przypadki takiej diagnozy i obie to pomyłki

Lady moze jak SEbastianek polubi smak herbatki to się przessie i nie bedziesz musiała tak mu jej serwować,
 
reklama
witam się i ja

wpadam na chwilkę życzyć miłego dnia bo za niedługo na spotkanie gonimy z Jeremim:-):-)
u nas weekend fajowski, wczoraj poszliśmy z Jeremim na spacer nad Maltę ze znajomymi się spotkaliśmy i popiwkowaliśmy a na koniec po 20 u nas zlądowaliśmy a Jeremi sobie spał, potem kąpiel papu i spał do 4:-)

ucieam i miłęgo życzę
 
Dziendoberek:-)

Masiu czekamy na relacje po pierwszym dniu:-)

Ala no to zes sie obkupila:-D:-D, ale spodenki tez fajne;-), no i koniecznie powiedz co z Sebkiem....

Dziewczynki no to udanego spotkania, czekamy na fotki:-p

Adus witaj z rana:-)

A moj syn mowi MAMA:-D:-p:rofl2:, tylko nie wiem czemu ale zaraz potem wychodzi z tego placz;-)
Wiec dzieci do szkoly odstawione, pojedzone, posprzatane, to trza na spacer, i sie za obiad brac:crazy:, czemu mi gotowanie nie sprawia tyle frajdy co powinno?:rofl2:
Do potem dziolchy bo znowu slysze MAMA:laugh2:;-)
 
Witajcie,skonczyla sie ciemienicha zaczela sie sucha skora,uzywa szamopnu nivea,macie moze jakis lepszy zeby nie wysuszal.

Jak nie urok to s.....:szok:
Dobrego dnia jade do pracy rozmowa z dyrka,czy mam miec maluchy czy starszaki???????????
 
Witam się i ja po długiej przerwie

Ale tu pustki ostatnio!!! Czytam ale weny na odpisywanie nie miałam bo się strasznie rozchorowałam – wirusowe zapalenie gardła... Dziś jest pierwszy dzień kiedy czuję się lepiej i antybiotyk chyba zaczął w końcu działać. Na szczęście Marycha się nie zaraziła. No ale przez to wszystko znów wylądowałam u rodziców i zaczynam powracać do formy. Dawno mnie tak nie powaliła choroba...

Iwonko i jak tam z butlą sobie Natalka radzi? Pozdrowionka dla Poznania. Fajnie że możecie się spotkać!!!

Kachurku zainspirowałaś mnie swoim planem i też włączyłam butlę bo wydaje mi się że Misia ma większe zapotrzebowanie a mleczarnia nie wyrabia. Na razie dałam 2 razy butlę na noc i dzięki temu pospałam do 3 i 3.30!!! Ale teraz chyba zmienię system na taki jak Twój czyli butla przed kąpielą a potem pełne piersi na noc. No i butla w ciągu dnia bo pod wieczór to kiepsko z ilością. Boję się tylko że będę miała coraz mniej pokarmu...


An ja też wykańczam mieszkanie i widzę że jesteśmy na podobnym etapie. Łazienki i urządzenia do zabudowy. Oszaleć można jak się chodzi po tych sklepach taki duży wybór...
No ale teraz już fajniejsza część pozostaje mebelki, firaneczki, itp.No i pokój Marysi. Mam nadzieję że na październik zdążymy. A wy kiedy się przeprowadzacie?

Renia fajnie usłyszeć MAMA. Ja nadal jem dużo kozich serków i moja to tylko Me i Me. A jak zaczyna gulgotać to dostaje czkawkę bbbuuu.

Masiu powodzenia w pracy! Jak tam się trzymasz? Gdy moja jedna koleżanka wróciła z macierzyńskiego to szef podarował jej lalkę przypominającą noworodka żeby się przytuliła jak będzie tęsknić. Idiota

Lene a Ty gdzie się podziewasz?

Niebo – trzymam kciuki za chłopaków!!!
 
jestem. :-)
wróciłam.
jestem padnięta. trochę ochłonę ściągnę papu bo mam cycki jak balony, a chłopaków nie ma, bo pojechali na kontrolę do lekarza. Ciekawe ile hrabia waży.
 
Hallo a co tu tak pusto:szok:

Masia pierwszy dzien zlecial to teraz juz z gorki:-)

Katja a probowalas kapac mala w Oilatum? wiem ze tu pare maluszkow ma na nie uczulenie:baffled:, ale moje odpukac nie (a Twoje tez Baran;-)), i nam pomoglo, kapie Bartka calego lacznie z glowka (nie ma tlustych wloskow:-) jak sie obawiasz;-)) i jest ok, i uzywam plyn Johnsona do mycia:-)

Aga:-D:-D, mowisz ze to tak po kozim mleku;-)

przywitalam sie i sie zegnam







 
Hej hej gdzie sie podziewacie?????????????????
Dzieki Renia sprobuje,a ty nie masz jeszcze wakcji??????????
Bylam w pracy mam starszakow,ale dzis deprecha mnie wziela.
Kolezanka z pracy choruje na auotagresje organizmu:-(piecioro dzieci:-(stan krytyczny.A ja mam slub cywilny ( mamy zamiar wziac koscielny,ale nie wiemy co z tesciami) i nie chca mi ochrzscic mojego serca malego.
W Niemczech jak miwszkalam dwiee cory ochrzszczone bez problemu.:crazy:.

Dobrej nocki
 
Katja ja mam wakacje dopiero od 22 lipca - Anglia:baffled:

Matko a co to za przypadlosc:szok: jeszcze o tym nie slyszalam
Starszaki czyli w jakim wieku? Fajnie masz z dziecmi pracujesz, ja tez chcialam byc nauczycielka, ale niestety za glupia do tego bylam;-)
 
reklama
hejka laski

jak to Renia od 22 lipca moje maja od 20 czerwca hahahha ...........tak bardzo czekalam na te wakcje zeby sobie zemna posiedzialy :-)a teraz juz mam ich tak dosyc .. tak sie tluka i kloca te moje dziewuchy ze normalnie osiwiec idzie :-(czekam z utensknieniem na 30 sierpnia:-D

KATJA co to za chorobe ma ta twoja kumpele ????a ja mam oststnio inne zamiary pogna strupa i bedzie dobrze bo juz ma dosc.... synka se urodzilam wiec po co mo jakis nad liczbowy chlop w domu:-D

dobrej nocki kozuchy:-)
 
Do góry