reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Iwonko a produkty dla wegetarian?? w ogóle polecam ci odwiedzić sklep ze zdrową żywnością.

Reniu przynajmniej ostrzygłaś i ci kłaki nie latają, mycha ostatnimi czasy tak gubiła, że aż wkurzające dzień w dzień z odkurzaczem, mopem itp. na szczęście w poniedziałek ją wykąpałam i jest w miarę.
ta a teraz przy bulwie to z kłakami nie wiem jak my wygramy:baffled:
 
reklama
Iwonka herbatke mozesz podac przed cycem i po, kiedy bedzie chciala, to nie jest lekarstwo wiec nie ma regul jako takich, nie musi byc podana jakas tam ilosc, poprostu jezeli bedzie ja pila to jej poprawi prace brzuszka, i bedzie pyrkac jak stara;-), a w nocy-wydaje mi sie ze nie ma sensu ja "rozbudzac" herbatka cyc starczy, a jak bedzie miala kolke to i tak herbatka nie pomoze wtedy to szybka akcja czopkiem lub infacolem;-)
 
Iwonko a produkty dla wegetarian?? w ogóle polecam ci odwiedzić sklep ze zdrową żywnością.

Reniu przynajmniej ostrzygłaś i ci kłaki nie latają, mycha ostatnimi czasy tak gubiła, że aż wkurzające dzień w dzień z odkurzaczem, mopem itp. na szczęście w poniedziałek ją wykąpałam i jest w miarę.
ta a teraz przy bulwie to z kłakami nie wiem jak my wygramy:baffled:

Masiu nie wiem czy wiesz ale Yorki nie maja jako takiej siersci, maja wlos dzialajacy na zasadzie ludzkich:tak: wiec ja tych klakow poprostu mam mniej:-), tylko w okresie zmian letnio-zimowych wyczesuje ich ciut wiecej:-), jak u siebie:-D, ale nie zazdroszcze klakow, przerabialam to z jamniczka:baffled:
 
Dobra słonko wychodzi zabieram psy, z siostrą W. naszą sąsiadką, jej Amelką no i oczywiście Leonkiem pójdziemy na spacerek. Ostatnio odkryłyśmy, że dość blisko mamy piękny park a kawałek dalej jeziorko.
Tylko cholipa znowu nie wiem jak mam hrabiego ubrać, bo w słonku ciepło ale w cieniu chłodnawo.
 
hej kobietki

my dziś umówiłyśmy sie z pediartą i już po wizycie :tak:
na te krosteczki mamy jakiś kremik i wapno w syropie i powinno przejsc, ale mam przestrzegac bardziej diety a ja kurna nie wiem już co jeść :dry: może któraś cioteczka napisze mi swoje menu dnia? mam odrzucic pomidory i ogórki i wszystko co ma mleko, z owoców tylko jabłko i banan. ale co ja mam w takim razie konkretnie jesc na sniadanie obiad i kolacje tak żeby mieć czas to zrobić :dry: nawet nie wiem jakie wędliny kupować :baffled: czytałam we wczesniejszym poście ktos pisal o diecie ale juz mam odrzucone niektore rzeczy a z reszty nie wiem co można upichcić :-( i to jeszcze wszystko gotowane, kurna :sorry2:
Czy któas mama karmiaca piersia daje jerbatke z kopru? bo moja mala ma w nocy problemy z kupka i perdkami i sie pozniej meczy wiec nie wiem kiedy dac? czy w dzien przed czy po karmieniu czy zamiast karmienia czy wieczorem?


Ja tylko na chwile
Buziam i pozdrawiam eszystkie mamy i Sebastianka najbardziej, Michałka i Milenke

A do Iwonki, kochana sama pij ile wlezie tej herbatki, ona z cycka ja wyciagnie:tak:
A moje predysponowane do skazy wszystkie łosie wymusiły na mnie dietę która ogranicza mi bardzo wiele posiłków i np jem: białe pieczywo lub razowe lub żytnie, bez karmelu, kurczaki, indyki, marchewkę, pietruszkę, pomidora, paprykę u Mi tylko, kasze wszystkie, olej rzepakowy, słonecznikowy i z pestek winogron, oliwe z oliwek, z nabiału tylko jogurty i sery żółte i już:-)
 
Masiu, Madziujko, Reniu, Lucky dziekujemy a Misio przesyła buziaki ciotkom;-):tak::-):-)

Ada no i jak tam po wizycie co??

Masiu widze ze uciebie mopsia na macie lezy:tak::-D jadzis kupilam mojemu marudzie i nawet polezal chwile i gaworzył:tak::-) a potem ja go karmie a moja sunia sie ulokowala na samym srodku maty i poszla w kimono:baffled::-):-)
 
MAJU nie mam czasu tłumaczyć ale dostał zagęszczacz do mleka ten co wy macie ale musze uwazac bo duzo dziei go nie toleruje wiec mam testowac jak nie to debridad nie wiem po co jak to na kolke a jak nie to zmiana mleka na AR a to wiąze się z kolkami bo tam jest mleko a mu nie wolno i mam do wyboru albo kolki albo refluks chce mi się płakać a refluks ma.....i lekarka kazała mi wybrać to co ulewania przejda a kolki beda bo ma dac mleko po mleku tęz bedzie ulewał mam doła chce mi się płakać idę sobie
 
Adunia nie martw sie! moze akurat nutriton mu spasuje i nie bedzie na niego wrazliwy i mu pomoze a debridat to jest syrop na ból przewodu pokarmowego moj Misio go pije 2 razy dziennie:tak: głowa do góry bedzie dobrze, zobaczysz!!!;-):tak:
 
reklama
MAJU nie wiem sama mam doła na maksa jeszcze mamy problem z witamina D3 bo po devikapie wymiotowała a po Vigantolu dostaje kolki straszne to jest tragedia wtedy w domu tak się drze a lekrza powiedział,ze nie mam wyboru mam dać i co patrzeć jak on się drzew niebogłosy....to jest okropne nie wiem co robić.....

a nie wiem czy w dbridadzie jest laktoza????Jak tak to kupa powiedz mi czy jest????
 
Do góry