reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Adus ja wiem ze Ty kochana jestes:tak:, ale moze ktorejs to bardziej sie przyda, po co tyle zamieszania;-), ale dzieki:-)
 
reklama
no dobla jak nie cieś :-( ;-)

ale może któraś chce ten płyn Oilatum???????????co mam z nim zrobić....szkoda jest cały....


 
jestem ponownie. ale zamieszanie mamy z tymi psiakami. bulwa im. Koko jest czadowa zwiedza cały dom i jest zachwycona zabawkami Leosia:-D

kurcze współczuję wam tych alergii i skaz. Leoś ma skórę wrażliwą głównie na kosmetyki, dlatego ograniczone do minimum, pupę przemywamy ciepłą przegotowaną wodą, do kąpieli mydełko w płynie nivea, oliwka penatena i krem na pupkę i wsio.
najbardziej się cieszę, że mogę jeść w miarę wszytko, wiadomo nie przyprawione itp.

co do leżaczka mamy fischer price z wibracjami, melodyjkami i pałąkiem. jak to u Leo na wibracje reaguje nerwem, melodyjki mnie denerwują:sorry2: ale za to pałąk fajny bo zabawki w żywych kolorach i Leoś je sobie ogląda.

na zdjęciach bulwa Koko zainteresowana matą i Leo śpiącym.
 
hej kobietki

my dziś umówiłyśmy sie z pediartą i już po wizycie :tak:
na te krosteczki mamy jakiś kremik i wapno w syropie i powinno przejsc, ale mam przestrzegac bardziej diety a ja kurna nie wiem już co jeść :dry: może któraś cioteczka napisze mi swoje menu dnia? mam odrzucic pomidory i ogórki i wszystko co ma mleko, z owoców tylko jabłko i banan. ale co ja mam w takim razie konkretnie jesc na sniadanie obiad i kolacje tak żeby mieć czas to zrobić :dry: nawet nie wiem jakie wędliny kupować :baffled: czytałam we wczesniejszym poście ktos pisal o diecie ale juz mam odrzucone niektore rzeczy a z reszty nie wiem co można upichcić :-( i to jeszcze wszystko gotowane, kurna :sorry2:
Czy któas mama karmiaca piersia daje jerbatke z kopru? bo moja mala ma w nocy problemy z kupka i perdkami i sie pozniej meczy wiec nie wiem kiedy dac? czy w dzien przed czy po karmieniu czy zamiast karmienia czy wieczorem?
 
reklama
IWONKA jeśli chodzi o białko będzie ci ciężko bo nawet kurczak ma...najlepiej indyk albo królik:baffled:

no mój już woła o papu
 
Do góry