reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

...Iwonka, nie mam pojęcia co to za wysypka, moje dziewcze ma taką kaszkę po bokach buźki, czasem widac to mocniej a czasem mniej, nie wiem czy to potówki są czy co.
Lene a czy to jak dotykasz to jest jak taka tarka?? bo u nas to bylo okolo 2 tyg tak jak ty opisujesz raz mocniej czerwone raz bledsze... i okazalo sie skaza białkową:baffled:
 
reklama
MAJECZKO ja już sama nie wiem chce mi się płakać jak go usypiam dosłownie i nie zawsze tak jest w dzień nie raz usypia bez probelmu jak wczoraj a po kąpieli ryk i dziś rano był ryk i wieczorem ja już nie wiem co robić....nim usnie to półtora godziny i tak zawsze jest po wieczornej kąpieli zawsze....potem w nocy w miarę szybko usypia....i wdzień zdarzy mu się raz marudzić ale w po kąpieli zawsze wymiękam....on tak macha główką na boki i macha rączkami....nie wiem co robić....
 
Ada a czy on jeszcze moze rusza jezyczkiem albo słyszysz ze mu tam cos chlupie? niewiem dokladnie jak to opisac:baffled: no u nas tez zawsze po kapieli tak bylo ze zasypial dopiero kolo21:30 a kapiel przed 20-ta:baffled: ale juz lepiej...
 
MAJU on tak wypycha język do przodu nie raz sie krzywi przy tym i mam wrażenie jkaby mu chlupotało ale nie zawsze chlupota nie raz się kręci kręci macha główką uleję albo cos poleci i spokój albo widać że ma mleczko w buzi....chyba usnął....jak zwykle półtora godziny:-(

MICHASIU GRATKI Z OKZAJI DWóCH MIESIąCZKóW!!!!!!!!

Milenko TOBIE RóWNIEż!!!!!!!!!!!!!
 
Adunia to niechce cie martwic ale chyba Amirek tez ma refluks zoladka ktory go meczy i dlatego jest taki niespokojny:no: bo to sa takie same objawy te co opisalas jak u nas:no: zapytaj pediatre o to:tak: bo szkoda zeby sie tak meczył:-(
Michas dziekuje i przesyła buziaczka cioteczce;-):-)
 
Hej dziewczyny!

Nie, no ja nie wiem czym sobie na takiego aniołeczka zasłużyłam. Dzisiaj znowu Patinka przespała całą nockę. Wczoraj nieco później położyłam ją spać, bo byłam z DD w kościele wieczorem, po mszy się wyspowiadałam (ksiądz mnie pogłaskał po główce i powiedział, że to nie moja wina tylko hormonów heh). Potem jak wróciłam do domu to zrobiłam moim chłopcom gofry z bitą smietaną i truskawkami (laski, ale miałam ślinotok hahaha). No i tak koło 21 zatankowałam Pati do pełna, potem zasnęła ok 21:30. Rano o 5 się obudziłam bo koty darły się jak opętane a ona jeszcze spała do 5:30. A mnie zalało mleko, koszula, stanik, prześcieradło, wszystko do wymiany hehe. Ale dziecka nie wymienię bo mi rozpuścicie hihihi i będę musiała ją na rączkach nosić non stop :)

Kobietki, mam prośbę, trzymajcie dzisiaj kciuki od 8 za mojego mena bo zdaje po raz kolejny na prawo jazdy, żeby mu się tym razem już udało, bo strasznie zestresowany...

edit - niestety nie udało mu sie....
 
MAJECZKO ja też jestem pewna,że ma refluks ma wszystkie typowe objawy nie raz jak go to nie męczy dosłownie złote dziecko z niego jest:tak: dzwonie,żeby się zarejesrtować do lekrza nie będę czekać tygodnia....idziemy na 13.20 zobaczymy co na to pediatra bo oni mają różne zdania na ten temat

IZA r=trzymałam za słabo....:sorry2: buźka dla złotej Pati...:-)

wieczorem cyrkował ale nie dostał czopka i rano mi za to ładnie spał a na czopku nigdy nie przespał całej nocy tylko od 4.00 się wił...dziś lepiej nie dam mu więcej tych czopków....
 
Lady była z Sebastiankiem z szpitalu, ale juz się wypisali bo jest lepiej i dalej kurują się w domku. A poszli do szpitala w związku z tą chorobą o której Lady pisała, dostali antybiotyki.
 
reklama
Dzien dobry wszystkim,
Maju, mam nadzieję że to nie jest skaza, dzisiaj na przykład nie widzę ani jednej krostki, jutro przychodzi położna to ją zapytam, ale jestem pewna, że moje dziecko ma refluks po tym co przeczytałam. Ma dokładnie takie objawy jak piszecie.
Poza tym cały czas są kupki ze śluzem. Dzis męczyła się prawie całą noc, zeby zrobic, mimo ze robi bardzo luźne i nad ranem musiałam jej pomóc :baffled:
 
Do góry