reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
jestem.
Lady w szpitalu?? dlaczego? coś z Sebastianem??

A my od wczoraj mamy w domu jeszcze jednego czworonoga, buldoga angielskiego. Ma 4lata i jest cudowna. Oaza spokoju. Leoś zachwycony jej gulgotaniem, Mopsia zachwycona, że ma koleżankę.
 
niom Iza masz aniołka ;-)

Michasiu naj najki dla Ciebie!

refluks, alergia, moja to chyba juz wszytkie objawy ma..newrusek kochany...a moje biedne cycusie cierpia hihih szarpane.

Lady łoj :-( zdrówka!
 
ALUNIA dużo zdrówka dla Sebastianka....

mój przysnął ale widzę,że mu się znowu papu podnosi bo wzdrygyje przez sen i sie krzywi i przebudza i mlaska bidulek....

MADZIU kochana a byliscie u lekrza może cos jej dolega czy ma tylko kolkę...może coś je....i znowu go to wybudziło aż się krzywi idę bo mu sie odbija strasznie:-(
 
biedulki te nasze dzieci..jedno pocieszenie wyrosną z tego...ale namęczyć sie musza :-(

Aduś jutro idziemy na to cholerne szczepienei w końcu to pogadam z lekarzem
 
Lady zdrówka dla synka!

Dziewczyny u mnie też te objawy: mur beton refluks i skaza. skóra jak tartka, raz blade chrosty raz czerwone, jedno mnie dziwi od porodu unikałam nabiału i dopiero od kilku dni jem i sie nie nasiliło czy to możliwe,

Na usg byliśmy z biderkami wsio ok, nie trzeba szerokiepieluchowania (ja jednak na noc jej bede zakładac)

Nerwa takiego wczoraj miała - nie spała wcale - :baffled::baffled::baffled:, w nocy za to odsypiała bo nie chciała sie budzić na karmienie, mi jednak cycki by pękły i ją na śpiąco karmiłam, ja sie w nocy budze o porach jej karmienia:baffled:, moze mogła bym ją przetrzymać ale cyce coś mleka nie trzymają i cała pościel mokra:baffled:, wymieniałam rano

pozdrawiam
 
Asia idx dpo lekarza bo pewnie albo ścisła rygorystyczna dieta albo nutramigen czy bebilon pepti..kurcze te skazy to cholerstwo
ja sie jej obawiam..jutro sie dowiem
 
MICHASIU

MILENKO

WSIEGO NAJ NAJ NAJ Z OKAZJI 2 MIESIACZKOW


Dzien dobry

Ale nasze dzieciaczki cierpia bidulki:-(
Adus mam nadzieje ze z Amirkiem bedzie ok
A co do Oilatum-zartowalam:-D przesylka cie drozej wyniesie:-D i jeszcze bede musiala ci doplacic :rofl2:

Madziujka wycaluj naszego ;-) Cudka , mam nadzieje ze szybko wyrosnie z dolekliwosci a Tobie duuuuuzo sil zycze:tak:

Iza w koncu mezus zda, ja tez 2 razy podchodzilam:tak:, nikt nie jest idealny;-)

Alunia zdrowka dla Sebcia, ale az szpital:szok::szok:-biedaczek

My bylismy u lekarza na 6 tyg sprawdzeniu, maly ma sie dobrze, wazy 4700g:szok:, 2 tyg temu wazyl 3680g:baffled: - kilo w 2 tyg:-p spaslaczek;-), ciesze sie:rofl2:, z bioderkami tez niby ok ale idziemy na USG, przynajmniej bede pewna, a ja sie bede spiralowac dopiero 13 czerwca:crazy:, bo pani doktor ma wolne:crazy:, ponad 2 tyg z lizakami w papierkach;-):no:;-):rofl2:
No i wczoraj pokupowalismy dla Syna na Komunie, bo to juz w niedziele:szok:,a ze tu nie ma komunijnych garniturkow, bedzie wygladal jak pan mlody:-D, podziele sie zdjeciami- w poniedzialek
No i moj rozpuszczony slodziak spi mi na rekach:baffled:,ale co zrobic jak on taaaakie maslane oczy robi:-D i mu tak dobrze;-)








 
Zapomnialam:baffled:
Kachurku w poprzednim moim poscie linka wstawilam do tego lezaczka:tak:

Moj tez prawdopodobnie ma skaze, ale jemu sie to ulewaniami objawialo:tak:, mama na diecie dzidzi lepiej:-)
 
reklama
RENIU ale gdyby ktoś jechał do cie z rodziny to moge w polsce podesłać i ci dam bo szkoda serio....:tak:;-):-) buźka dla Cieciunia....i jaka dopłata ja nie chce kasy:no:

MADZIU jutro macie szczepienie a jakie bierzesz ja chce to 6 w 1..... mamy za tydzień:baffled: oj nie wiem co to będzie me dziecię jakieś wrażliwe na wszystko co nowe....źle reaguje nawet na leki tragedia:baffled: ma to chyba po mnie:baffled:
no mój je nutarmigen czasami go meczy kupka ale tak może byc choc dużo pije 180ml-200ml wody no i ten refluks sto procent jestem pewna ach wiadomo,że wyrośnie ale jak widzę że się męczy to serce peka i płacze razem z nim:-( właśnie se popił wody i nie beknął usnąl i śpi na mnie:baffled: już 30 minut ale za 40 minut papu i sie ubierzemy pójdziemy się przejść i do lekarza mam nadzieję,że nie zlekcowży mnie...:dry:
 
Do góry