reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
W temacie planowania płci:happy: mój Marcel miał być Gabrysia:-p temperatura, testy owulacyjne i takie tam:nerd: studiowałam ksiązki o planowaniu płci:happy:
i na usg w 14 tygodniu juz lekarz widział siusiaka :-D:-p:happy::rofl2: w sumie sie nie dziwie, ze było widać bo mój syn ma czym siusiać:-D:tak: oj ma:-);-)
 
Mój tez wczoraj spał prawie cały dzień :tak: i tez bała się o noc, ale była normalna:-puff
Nasze dzieci robiły nam wczoraj prezenty na dzień matki moze?:rofl2:
Nic nei chce mówic, ale chyba wróciło mi grzeczne dziecko:rofl2: tfu tfu

To moja mi robi dzisiaj dnia matki ciąg dalszy hehe :))
Napisz jutro czy wrócił nasz czaruś Marcelek... na dobre.
 
Iza - rozanielona ;-)choc mąż po takim poście zbyt długo nie wytrzymał :sorry2: tylko że kurna tak przytulalam sie do meza ze nocka nie przespana :dry: on pozniej smacznie spal a ja musialam zajmowac się księżniczką bo jej się za bardzo w nocy spać nie chciało :dry: a od 5 znów się wierciła i pięła i myślę że jej się chciało kupę albo nie wiem co jej tam sie zawsze z samego rana spać nie może tylko wierci sie jak robak i tez jakby sie przeciąga ale non stop a przy tym jeszcze harcczy strasznie :baffled: ostatnio nie robi kupy w nocy a to dziwne u niej :nerd: no więc kupiłam herbatke z kopru i bede pila to jej może troszke bedzie lepiej :tak:
my po badaniu bioderek i jestem bardzo szczęśliwa choć jeszcze czujna, ale niuni się poprawiło i narazie nie zakładamy szelek :-):-):-) szerokopieluchowanie i ulkadanie na brzuszku pomogło ale jeszcze przez miesiac musimy to robić i kontrola :blink:
 
IWONKA super,że z bioderkami wsio ok....oby tak dalej....

NIANIU no był dzień matki nawet w miarę zasnął i było ok....nasz też dostał uczulenie od tego a to niby dl alergików...:dry: i zwykłe bambino i ok jest....:-):tak:

idę go kąpusiać bo zaraz papusiać mi będzie więc wiadomo może syrenę zapodać....:-) jak pozwoli psylece potem
 
A mpją kruszynke wysypały jakieś krosteczki i nie wiem od czego :baffled: i to już kilka dni jest na twarzy, najpierw bylo kilka a teraz taka kaszka sie zrobiła :dry: i już widze że na szyjce jest kilka i na dekolcie :-(czy to jest alergia? może to od kremu bambino bo jej od tygodnia smaruje bużke jak wychodzimy na dwór? a ten Oilatum to niby taki extra żeby skóra sucha nie była a ja w nim kąpie i nawet jeszcze smaruje oliwką a skóra sucha na pleckach, szyi i ramionach i smaruje w dzień oliwką a i tak sucha, czym mam smarować?
 
ludzie:-( brakuje mi pomysłu czemu me dziecko tak ciężko usypia.... zawsze po kąpieli cyrkuje ile wlezie kręci głową na boki mach rączkami a przecież odbekuje najdzony może za wcześnie go kładę spać albo za późno i albo nie może usnąć bo zmęczony albo mu się nie chce już sama nie wiem pomysłu brak:-(
 
Iwonko spróbuj parafiny ciekłej allbo oliwy z oliwek:tak:;-)
długo spał,aż 20 minut:baffled: i ksycy no to idę polulam

MASIU mój to średniaczek jak spokojny to spokojny ale jak się rozedrze to lepiej uciekać i ewakuacja wtedy...
moj to samo :baffled: jak zacznie koncert to tez tylko uciekac:tak::sorry2:
moj Misiekjak mial takie policzki jak tarki, raz sie robily czerwone raz bledly myslalam ze to potowki a to skaza bialkowa:szok::szok::baffled::baffled:

mojemu nie dość,że coś tam się podniesie to go męczą gazy nie duże ale męczą ludzie jak nie urok to sraczka:sorry2::baffled: może mu coś kupię na gazy lezy pręży się i pierdzi ale kupa były dwie więc nie robi...a ja myślę,że to przez to,że łapczywie je a zamówiłam butelki tego dr browns ale nima jeszcze:nerd:
My kapiemy Misia w oilatum i jest ok:-) nic po tym nie ma:tak::-)
Ada my mielismy na kolki Bobototic i super sie sprawidzilo:tak: teraz malemu tez czasem daje to pierdzi jak stary:tak::-D:-D to jest polski odpowiednik Sab Simlepex:tak:

Michasiu, Milenko - gratki z okazji 2 miesięcy :)
\
dziekujemy;-):tak::-)

My dzis bylismy na usg glowki i dzieki bogu wsio oki uuufffffff.........
 
Ada, moja córa też po kąpieli zaczyna życie nocne, i może byc najedzona, wymęczona- nie ma mowy o spaniu. Może kąpiel tak działa na nasze dzieci?!
Gdyby tak Iza zechciała zamienic się na parę dni na swoją córę....;-)
Iwonka, nie mam pojęcia co to za wysypka, moje dziewcze ma taką kaszkę po bokach buźki, czasem widac to mocniej a czasem mniej, nie wiem czy to potówki są czy co.
Mąż przywiózł mi pizzę wegetarianską i wciągnęłam połowę, teraz się martwię co na to moja córa, mam nadzieję, że nie będzie tragedii. Buziaki dla wszystkich, uciekam odespac nockę, bo ostatnio Hanka koncertuje po nocach.
 
reklama
ludzie:-( brakuje mi pomysłu czemu me dziecko tak ciężko usypia.... zawsze po kąpieli cyrkuje ile wlezie kręci głową na boki mach rączkami a przecież odbekuje najdzony może za wcześnie go kładę spać albo za późno i albo nie może usnąć bo zmęczony albo mu się nie chce już sama nie wiem pomysłu brak:-(
Ada mam nadzieje ze to nie to samo co u nas:no::no::no:
bo u nas tak sie Mały zachowywał przez to ze mu sie jedzenie podnosilo i tkwiło w przełyku:-( i to go draznilo bo chcial juz spac a to mu przeszkadzało i takz 1,5godz dopoki sie to w miare nie ulozyło:baffled: ale czesto sie budzil i machal raczki i plakal tak mu to przeszkadzalo:-:)-(
 
Do góry