reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Czesc dziewczynki


Lady kozo sliczny ten twoj synus:-), pepek sie przemywa w kazdym zakamarku nie tylko zwierzchu;-)

Ada gg mi sie wybujalo;-)

Majeczko upasl sie ten twoj smok... super:-)

KATJA nie badali bioderek Sofki przed wyjsciem ze szpitala??

IWONKA ..... Natka super sliczna:-)

Luckymama gdzie jestes kochana .. jak samopoczucie:-)


Madziujka nasze oczko tez ropieje ... ale ja juz nie zakrapiam zadnymi kroplami tylko przemywam sola.. to sa zatkane kanaliki wiec nic pokoi co sie nie poradzi

Reszta nie rozdwojonych ...bedziecie majowkami cos czuje;-)
 
reklama
Alu on potrafi ulac i to tak dosc obficie juz jak spi i to czasem ponad 2 godz po jedzeniu:baffled: np dzis w nocy jadl o 1:30 a o 3:30 sie zerwalam do niego bo zaczal kaszlec i mu sie duzo ulalo:baffled::no: wiec to nie tylko zaraz po jedzeniu i to jest najgorsze po spi tak czujnie ze nawet slysze jak on smoczka wypluwazeby mi sie nie udusil:no: moze wczoraj moje mleczko z piersi mu nie podeszlo i go brzusio bolal .... juz sama niewem:no:
co do pepka to nam polozna pozwolila moczyc przy kapaniu ale potem porzadnie skropic watka z spirytusem i ja czasem jeszcze patyczkim przetarlam mu dno pepka i nic sie nie dzialo....
a polozna to musisz isc do przychodni i powiedziec ze urodzilas to przyjdzie:tak:
 
Lady - pępuszek przemywaj przy każdej zmianie pieluszki z każdej strony odchylając kikutek i gmerając nawet w środku patyczkiem ze spirytusem. Jak położna tak go odchylała na boki i do góry to mi włosy dęba stawały ale potem szybciutko odpadł i się ładnie zagoił.

Katja - bioderka bada się usg w 6 tygodniu życia dziecka.

Ada - dobrze, że z Amirkiem już lepiej :)

Iwonka - a jak Twoja Mała Księżniczka Natalcia?

Wczoraj chciałam dostać sie do pediatry na wizytę kontrolną, która musi byś w 3-4 tygodniu życia dziecka. No i dzwoniłam, ale się nie dostałam. No to dzisiaj od rana stanęłam w kolejce i co? Wielki shit - lekarka przyjmuje tylko godzinę ale nie to jest najśmieszniejsze - przyjmuje tylko !!!! 3 !!! osoby !!!! *^%$#$#%^ :wściekła/y: Myślałam, że dostanę piany z pyska!!! Muszę jutro znowu spróbować i chyba będę z dzieckiem od 5 rano sterczeć żeby się dostać...
 
....Nasze oczko dalej ropieje i mamy już 3 kropelki tym razem antybiotyk..oby pomógł bo nie wiem jak to będzie z tym sondowaniem kanalików..auć...
my tez mamy kropelki z antybiotykiem bo oczko ropieje....:baffled: i tez nam pani pediatra mowila o tym przetykaniu narazie kropelki przemywanie sola i masowanie.....
Kasiu a jak czesto przemywasz sola??

Majeczko upasl sie ten twoj smok... super:-)
no wkonu musi gonic z waga kolege Maksa;-):tak::-D:-D:-D:-D
butla mu sluzy lepiej niz moj cyc....:baffled: trudno wazne ze rosnie i przybiera na wadze:tak:
 
my tez mamy kropelki z antybiotykiem bo oczko ropieje....:baffled: i tez nam pani pediatra mowila o tym przetykaniu narazie kropelki przemywanie sola i masowanie.....
Kasiu a jak czesto przemywasz sola??

3 razy dziennie i chyba ze sie ropka zbiera to czesciej;-)

i esencja herbaciana przemywam..rumianek tez przetestowalam ale moj maly ma na niego uczulenie
 
Dobry.
Ale żeście nadrukowały, nie jestem w stanie przeczytać tego wszystkiego.
Do tego jestem padnięta. Kolejna noc na czuwaniu przy łóżeczku i nadsłuchiwaniu:baffled:
 
witam mamusie..


Nasze oczko dalej ropieje i mamy już 3 kropelki tym razem antybiotyk..oby pomógł bo nie wiem jak to będzie z tym sondowaniem kanalików..auć...

Madziulka, to sondowanie miał mój synek bo oczko ropiało, to nic groźngo lekarz wszystko wyjaśnił i abrał małego na minut kilka i zostały udrożnione, nie martw sie a moze samo przejdzie, mi okulista kazał lekko naciskac masować miesce od oczka przy nosku
 
Dzień dobry wszystkim mamuśką i Lene ;-)

Ile tu już cennych informacji - jestem pod wrażeniem. Trochę zmniejsza to moją panikę że nie będę umiała ogarnąć tego wszystkiego i obsłużyć Maryśki jak należy. Czytam, zapamiętuje i notuję bo tak na sucho to ciężko. Są jakieś pozytywy rodzenia pod koniec miesiąca . . .

Miłych spacerków dla wszystkich!!!
 
Pierwsza wizyta to dosyć szybko jak pediatra na patrażonawej wizyce da skierowanie, my pojedziemy jednak prywatnie, podobno na kase chorych są kolejki a mąz ma czas wieczorkiem wiec skoczymy penie w nastepnym tyg. (ale do tego czasu pediatra kazała i tak szeropieluchowac)

wit K to od 2 tyg - przez 3 dni 0,5 raz dziennie później 2*0,5 i nie wieczorem (moze troche na początku boleć po tym brzuszek), ale do dotyczy tylko małaych na cycu, wit k podaje sie do 3 miesiąca


Dzieki za info co do wit "k",ale ja wlasnie dokarmiam i nie bardzo wiem co robic,a moja rodzinna tez jakos dziwnie te dawki przelicza?Chyba zadzwonie jeszcze do jakiegos pediatry?????????????
 
reklama
Czesc dziewczynki


Lady kozo sliczny ten twoj synus:-), pepek sie przemywa w kazdym zakamarku nie tylko zwierzchu;-)

Ada gg mi sie wybujalo;-)

Majeczko upasl sie ten twoj smok... super:-)

KATJA nie badali bioderek Sofki przed wyjsciem ze szpitala??

IWONKA ..... Natka super sliczna:-)

Luckymama gdzie jestes kochana .. jak samopoczucie:-)


Madziujka nasze oczko tez ropieje ... ale ja juz nie zakrapiam zadnymi kroplami tylko przemywam sola.. to sa zatkane kanaliki wiec nic pokoi co sie nie poradzi

Reszta nie rozdwojonych ...bedziecie majowkami cos czuje;-)
Kasiu badali bioderka,ale u nas jeszcze sa jakies dodatkowe badania po 6 tyg. napisala Iwonka jeszcze raz.Dzieki za informacje.
Milych spacerow.
Masiu trzymaj sie.Sliczne te wasze dzieciaczki.
Ja dokarmian Nestele HA 1takie mleczko robili w szpitalu i zostalo.
 
Do góry