reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
GRATULACJE SILKA I ALANKU ALE DUZY CHLOPAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
juz placze ale radosc
Kasiu cudny chlopczyk,ale te rozdwojone mamy daja nam duzo emocji i radosci.Buziole dla was
 
Silka buziole dla Ciebie i synka!!!! kawał chłopa!!!
Silka była chyba po terminie już?
Ależ ja jej zazdroszczę jak nie wiem co! Dziewczyny rozdwojone piszcie cos o Waszych porodach i w ogóle jak było, czy miałyście na przykład znieczulenie, nacinane krocze, bo dla wiekszosci z nas to pierwszyzna niestety jest.
Lady- jak masz taki katar przewlekły, to czy nie leci Ci krew z kinola?, bo ja mam ten problem teraz w ciązy i uczucie wiecznie zapchanego nosa.
 
Hejka wieczorkiem....:happy:

Mam dziś kiepski dzień i łeb boli....:dry:

RENIU a ty gdzie:-) jak po spacerku:-) a jak samopoczucie:-)....może sam powinnam ruszyc pupę wcześniej żeby sie dotlenić....a człowiek siedzi w tym domu jak ćwok,ale nie mam zkim i nie mam do kogo tu iść nawet,bom sama....

LENE ja też mam zapchany nos więcej w ciąży ale ja np jestem alergikiem więc u mnie głównie od tego....kiedyś czytałam,że w ciąży pod wpływem hormonów można mieć uczucie zapchanego noska.....i ciężko się dycha....

jutro rano muszę zrobic badania i od razu KTG....

IWONKO coś Cie nie ma dlugo chyba zostawili Cię w szpitalu a może rodzisz??:confused:czy ktoś ma nr telefonu do Iwonki???:confused:
 
No tak człowieka nie ma chwilę a tu takie super wiadomości.

SILKO-GRATULACJE WIELKIE:-):-):-):-):-)

Ja dziś mam takiego doła że szok, już mam dośc tego, Byłam na ktg skurczyki są ale niewielkie Jeremi zdrowy mimo że ruchów już tak nie czuc to wierci się że szok jak nigdy. Teraz to do piątku czekam na wizytę.
 
Ja pierniczę nie opanuje emocji.....dostałam esa od naszej SILI

"....Nasz synek przyszedło na świat o 17.15 i waży 4.130 i wielki 57 cm...."

SILA GRATULUJĘ!!!!!!ALANKU NASZ KOCHANY SKARBEŃKU WITAMY CIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no nie mogę aż sie porczałam.....weźcie...no....


Sila Gratuluje Ci slicznego synka !Taki duziiii jeju i dałas rade !Alanku witaj gratki tez dla tatusia tez sie bidak wytczekal na pierworotnego!
Silka buziole dla Ciebie i synka!!!! kawał chłopa!!!
Silka była chyba po terminie już?
Ależ ja jej zazdroszczę jak nie wiem co! Dziewczyny rozdwojone piszcie cos o Waszych porodach i w ogóle jak było, czy miałyście na przykład znieczulenie, nacinane krocze, bo dla wiekszosci z nas to pierwszyzna niestety jest.
Lady- jak masz taki katar przewlekły, to czy nie leci Ci krew z kinola?, bo ja mam ten problem teraz w ciązy i uczucie wiecznie zapchanego nosa.

Lene..no czadm jak smarkne to chyba jas zylka mi peka bo czasem na chusteczce pojawia sie skrzep krwi...ale zeby tak o leciala to nie.... no ale straszny jest...meczy mnie....

Laski no nic ja juz po wizycie u lekarki i co>??> powiedzial mi dwie rzeczy pierwsza ze maluszek jest wystawiony grzbietem centralnie do nas i ze 20 minut konbinowala by go podpatrzec i nic z tego....a jak jej powiedzialm ze lekarz mi powiedzial teraz kilka dni temu ze ponoc chlopczyk ma byc,,,,ze nagle jaderka widac...a wczesniej n 3 d i wogole mowiono ze na 100% dziewczynka...to mi na to rzekla tak "Prosze Pani wtedy lekarz miał prawo sioe pomylic bo narzady nie byly tak wyksztalcone w 26 tygodniu ciazy a jak teraz nawet na zwyklym usg powiedzial ze sa jaderka to tego z niczym nie da sie juz pomylic i juz napewno nie znikna...a ja na tol a czy mozliwe ze to moga byc spulchnione wargi sromowe? a ona ze napewno nie bo jak lekarz okresla ze jadra to sa i na ddatek mowi o tym niemal ze w 9 miesiacu to one sa juz wyksztalcone ze widac w jadrach juz kuleczki jakies... i ze na bank to bedzie chlopiec by na dziewczynke sie juz niesety nie nastawiac....

Wiec kochane..od teraz czekam oficjalnie juz na....

Synka----"Sebastianka"

Z takich innych wiesci to wszystko mam pozamykane jeszcze....tyle do przodu ze juz szyjka jest miekka....

No własnie co sie dzieje z Iwonka? kto ma z nia kontakt taki wiekszy nie Ty czasem Asiu albo An>>?????

Ogolnie tak sie ucieszylam ze Sila urodzila ze lzy same zaczely splywac..serce sie kroi z radosci ale my sie zwiazalysmy ze soba szok...jeju jak to sie przezywa naprawde.....
 
reklama
Silko ogromne gratulacje dla Ciebie i dla Piotrka:tak:;-):-) Alanku witaj po drugiej stronie brzuszka:tak::tak::tak:

Lady, to ja chyba cos przegapiłam:baffled::baffled: jednak czekasz na synka tak?? ale na 100% to sie okaze jak sie urodzi czy bedzie dziewuszka czy chlopczyk:tak:
 
Do góry