reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

No to wszystko wyjasnia:-), ja tez sie daleko nie ruszam jedynie samochodem ale wczoraj po supermarkecie tez ledwo lazilam:laugh2:, niech opadaja, az sie zdecyduja wypasc:tak:

Idz Adus do sklepu a ja sie chyba walne (w leb;-)) bo az mi krew z kichola poszla, tak nawala, zajrze prawdopodobnie jutro:baffled:, bo dzis juz sil nie mam a dzieciaczki jeszcze cza do szkoly po 3 tygpdniowej przerwie wyszykowac:tak:, jakbys sie sypla to lekkiego porodu:-D;-):-):crazy::tak:- ale mam humor co?:sorry2:

Buziol Kozucho;-)
 
reklama
Hej Kobitki

Melduje sie 2w1 z domku. :-)
Dziś mnie wypuścili ze szpitala opuchlizna zeszła w miarę a skurczyki są nieregularne więc nie trzymali.Wzięli na badanie bo zglosiłam bóle krzyża i podbrzusza, okazało się że szyjka skrócona ale rozwarcia jeszcze nie ma, brzuch nisko że już chodzic nie mogę więc myślę że to niedługo. W środę na ktg i piątek wizyta chyba że okaże się że mam jechac do szpitala znów:):-)Brzuch mi się napina co jakiś czas ale jeszcze daję radę najbardziej to te bóle krzyżowe-masakra.

Co do wątków bo doczytałam że mają byc zmainy to jestem za ja i tak nie nadążam za wszystkim i najczęściej jestem tutaj. Wiem że jest też zamknięty gdzieś to doczytałam:)ja w ogóle jestem zakręcona :-)
miłego wieczorka dla Was.
 
Ada no ci faceci to czasem mają poluzowane :baffled: Palnij go raz a dobrze :-D:-D:-D
An no ja już najchetniej jakbym leżała w szpitalu to wolałabym urodzic, ale cóż, widze ze i woja niuńka nie pcha sie za bardzo :sorry2: ale to juz końcóweczka, ufff ;-)
Silka no jakoś nie widać cie, mam nadzieje ze już cosik sie rozkręca :tak:
 
Ania na ból krzeża najlepszy b ciepły termofor (wkładam w spodnie i tak chodzę po mieszkaniu)

Czy tez tak macie że jak skurcz to jak boli to lepiej chodzić (lżej to znieść?)
i przy skurczach od dzisiaj sie poce, i czerwona sie robie, ale niestety nie są regularne:(:baffled:
 
No witam się...

Hej Kasiu.....:-):-):-):-)

RENIU skoro kasia mówi,że oznaka porodu to mam nadzieję,że się sypniesz i z głowy.....:-):-)

ASIU jak leżę to mnie bardziej boli wole łazić....
 
Ania na ból krzeża najlepszy b ciepły termofor (wkładam w spodnie i tak chodzę po mieszkaniu)

Czy tez tak macie że jak skurcz to jak boli to lepiej chodzić (lżej to znieść?)
i przy skurczach od dzisiaj sie poce, i czerwona sie robie, ale niestety nie są regularne:(:baffled:
Asienko ja tak mialam nie moglam lezec jak mnie lapal skurcz musialam chodzic i to dosc szybko:-D..

No witam się...

Hej Kasiu.....:-):-):-):-)

RENIU skoro kasia mówi,że oznaka porodu to mam nadzieję,że się sypniesz i z głowy.....:-):-)

ASIU jak leżę to mnie bardziej boli wole łazić....

A co Cie boli Aduni.... masz surczyki???
 
Majeczko witaj ....fajnie ze juz jestes..:tak::tak::tak::tak::-)
Widzialam twojego Michasia... sliczny chlopczyk....:-)
Kasiu no wreszcie moj P załatwił wszystkie papiery dla Misia i znalazł czas zeby kupic nowy dysk i juz jestem z wami:tak::tak::tak: Maksiu tez prześliczny i ta czupryna no, no nie spodziewałam sie jak Ada mi pisała ze to bedzie az taka duza czuprynka:tak:;-):-D:-D:-D
wogóle wszystkie maleństwa sa cudne:tak:
 
reklama
KASIU mi często twradniej brzuszek tzn wszytsko zaczęło sie od środy jak dostałam bóle jak na okres i do tego krzyżowe o boże bolało..ale przeszło....teraz mam twradnienie brzusia i bóle jak na @ i uczucie że mi dziecko wypadnie i ciśnienie na pęcherz i pupę że mam wrażenie że non stop mi się chce....i jedno i drugie....więc może kiedyś cos przy okazji mnie pyknie i urodzę....hehehe....i tez mi sie lepiej chodzi mniej boli a jak siędze albo leże to więcej
 
Do góry