reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej no nic widze ze Sili jak nie ma tak nie ma.....

Renia Ada e to jak zwiastun taki to niech boli a co tam...przejdzie po porodzie hahahahahahahaahahaha

Kasia cala promieniejesz :) ja tez juz tak byc w skowronkach chce....:-)

Luky mamo no wiesz oswajam sie z ta mysla powoli ale jakos nie hce o tym myslec ...Jedno juz wiem ze jak bedzie Synek to bedzie nazywal sie Sebastian.... ale ciagle zwracam sie do brzuszka Sandra ..albo jak cos opowiadam synkowi to mwoie"a mała tamto i tamto.." no zapominam sie ciagle czlowiek tak sie przyzwyczail do tej mysli ze laleczke bedzaie mial a tu takie cos... w srode wizzyta moze lekarka moja mi powie cos potwierdzi albo zaprzeczy.... po srodzie wezme to na bark juz....a poki co szczerze mowiac robie sobie jeszcze nadzieje...byle do srody....

Mirelka moje gratki jeju jak fajnie jedna za druga juz rodzi....ja to nie urodze zbyt wczesnie bo juz zadnych skurczy nawet nie mam nawet po wysilku... a maluszek kopie jak nie wiem co..czemu tak kopie czesto czemu tak czasem mocno sie wierci...? przeciez nie jest male ma az 3 kg... a Wy piszecie ze tylko Was szturcha i to juz w okreslonych porach ....
 
reklama
Kurcze czy wy aby jestescie pewne ze bol glowy to zwiastun:baffled:, no bo jak tak to ja juz spac nie ide:-D;-), nie no ja nie slyszalam zeby glowa:szok:, fakt ze juz 2 tabletki wzielam i teraz znowu zaczyna ale poza tym to cisza:baffled:, zglupialam:sorry2:, no zobaczymy

Wiec ide sie walnac bom

Branoc
 
Dobranoc Reniu oby do jutra powinien Ci bol juz przejsc....a walnij ze dwa razy glowa o ściane hahahha moze przejdzie hahahahahaah:-D:-D:-D:-D
 
Renia kozo jedna pamietasz jak Ci pisalam ze mnie telepie od srodka.. i ze to zwiastun porodu:rofl2:.. wkleilam ci wtedy taki link.. jak gdzies go znajdziesz to poczytaj.. tam wlasnie bylo napisane o tych dziwnych obiawach...:-D:-D:-D
 
Reniu ból głowy to na bank jeden z objawów "już już'a":-D
Oj z Domiśkiem myślałam że zdechnę rano a wieczorem sie zaczęło;-)
 
Hehehe...to ja też chce ból głowy:-D:-D:-D:-D:-D nie no żartuję mnie tylko trochę boli to nie to....:-):-):-)

KASIU pamiętam jak to pisałaś o tym telepanku tak dzień bądź dwa przed....a potem nagle pyk i Maksio wystrzelił.....

przylazł mój małż....:baffled:
 
reklama
Do góry