reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

.............. tylko ze wstyd sie przyznac:baffled: z kolejna szczesciara, moja depresja sie chyba powieksza:-(, tez juz bym chciala, miec obolala d...., problemy z cycami, ale miec Go juz po tej stronie nooooo, tez tak macie? czy tylko mi odwala:szok:?

To mi tak samo odwala Też już mi tak cięzko i źle, jeszcze jak bym sie dobrze czuła to rozumiem, ale przez bol w dupci to nigdzie iść nie moge, mleko leci bez sensu, i cofke mam od byle czego. I też bym chciała zobaczyć swoją dzidzie, policzyć paluszki i wiedziec że wszystko z maluda dobrze
 
reklama
A to sorki, ze sie wcielam bo rozumiem, ze to do mnie ten post o zakladaniu nowych watkow przez mlode i niedoswiadczone ;)
nie mialam zlych zamiarow oczywiscie.
Kurde jak ja zazdroszcze tym po rozwiazaniu, u mnie termin uplywa JUTRO a tu zapowiadacze ucichly...
Dosc ciazy!
 
No wlasnie Asia :-(, no ale mam nadzieje ze nie zbzikujemy do konca;-), i dobrze wiedziec ze nie jest sie samym w tych dziwacznych odczuciach:sorry2:

Chyba damy rade:dry:
 
Hej!!!!


MAJU WITAJ PONOWNIE!!!!!JAK MASZ CHWILĘ PISZ CO U CIĘ!!!!

MIRELKA GRATULUJĘ!!!!!!!

ANRUSKU WITAJ!!!!!CUDOWNA TA TWA CÓRCIA.....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ada no ponioslo faceta i to zdrowo:szok:, co on nie odroznia sterylnych warunkow od zwyklego syfienia:crazy:, no takie cos to tylko samiec mogl palnac:laugh2:, nie denerwuj sie Adus, idz mu make w samochodzie wysyp,moze wtedy zrozumie:tak:;-)



 
MILA nie do Ciebie chodzi nam ogólnie już dawni mieliśmy zamiar to zrobić...nie bierz sobie tego dosłownie do serca że chodzi o Cię:-):-):-):-)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
RENIU pamietam:tak::-D:-D:-D a właśnie gdzie z nowym frycem....muszę ruszyć dupe na zakupy....


KATJA nie stersuj sie tak już nie długo urodzisz i będzie lepiej...wiem,że nie brzmi to pocieszająco ale dasz radę...
 
O tej porze na zakupy:szok: tez Ci sie chce:laugh2:
A ja caaaly dzien z glowa walcze no:angry:, juz nie wiem co robic, przydaloby sie wymienic, ale gdzie ja taki drugi model znajde:-D;-)
 
reklama
RENIU bo sklep mam 30 metrów od bloku więc idę....hehehe dalej bym się nie ruszyła.....bo mam dziwne parcia tzn ja myślę,że dzidzia se opada....:-):-):-):-) i tak mi sie dziwnie chodzi.....mnie też dziś łeb nawala....
 
Do góry