reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

KASIU mi często twradniej brzuszek tzn wszytsko zaczęło sie od środy jak dostałam bóle jak na okres i do tego krzyżowe o boże bolało..ale przeszło....teraz mam twradnienie brzusia i bóle jak na @ i uczucie że mi dziecko wypadnie i ciśnienie na pęcherz i pupę że mam wrażenie że non stop mi się chce....i jedno i drugie....więc może kiedyś cos przy okazji mnie pyknie i urodzę....hehehe....i tez mi sie lepiej chodzi mniej boli a jak siędze albo leże to więcej
a moze powinnas udac sie do lekarza????? :-)dziwnie mi to wyglada
 
reklama
czy ja wiem wydaję mi się,że to normalne skurcze przepowiadajęce.... tak myślę....słyszałam,że dzidzi jak się obsuwa nizej to tak ciśnienie na pupe i pecherz a twardnienie też mi rzekli że normalne na tym etapie ale one trwają chwile 5 sekund i przechodzi a bóle jak na @ to słyszłam,ze przepowiadające....nie strachaj mnie bo ja to panikara jestem...a poza tym oststnio dużo chodziłam więc może temu też ale jakoś mnie nosi energia rozpiera
 
MIRELKO GRATULACJE!!! Tylko ten obojczyk:baffled:, mam nadzieje ze to nic powaznego i malenka nie cierpi:-(, ucaluj ja od cioteczki:tak:



Maja witaj z powrotem, my tu spragnione wiesci od wszystkich rozdwojonych:-), tylko ze one juz tyle czasu dla nas nie maja:-:)tak:;-)


Dziewczynki ja sie ciesze kazda rozdwojona mamusia i nowym dzieciaczkiem, tylko ze wstyd sie przyznac:baffled: z kolejna szczesciara, moja depresja sie chyba powieksza:-(, tez juz bym chciala, miec obolala d...., problemy z cycami, ale miec Go juz po tej stronie nooooo, tez tak macie? czy tylko mi odwala:szok:?

Reniu ja tez mam ten syndrom...

Hej!!!!


RENIU ja mam też depresję ale przez męża nie wiem co mu zrobię.... ubrałam se pościel do łóżeczka żeby sprawdzić jak wygląda a ten dupek polazł mi tam wiercić to go okrzyczałam to mi rzekł że dziecko chce chowac sterylnie...to mu rzekłam żeby nasrał na środku łóżeczka jeszcze ale mnie wpienił ***** zakurzył mi wszystko wiercić mu się zachciało jeszcze rzekł mi że przeze mnie dziecko będzie chorować jak będę taka sterylna czy do cholery nie rozumie że tym wierceniem mi kurzy to no co za pajac aż się popłakałam...niech se w d...wierci....dobra już nic nie gadam.....


MAJU WITAJ PONOWNIE!!!!!JAK MASZ CHWILĘ PISZ CO U CIĘ!!!!

MIRELKA GRATULUJĘ!!!!!!!

ANRUSKU WITAJ!!!!!CUDOWNA TA TWA CÓRCIA.....

Adus tacy są faceci...nie mysla taj jak my ....moze powiem inaczej powinni pomyslec 5 razy zanim cos zrobia.... bo to wiadomo ze jak sie wierci to ten pyl sie unosi i gdzies przeciez osiada a szkoda swioerzutkiej poscieli...nie przejmuj sie powiedzialas mu swoje i koniec.. moze nastepnym razem juz pomysli zanim zrobi...
Ada ale pamietaj o ubezpieczeniu!!!;-):-D


A gdzie ta Sila z nowa fryca?:rofl2:


No wlasnie podejrzana sprawa z Ta Silą......:szok: no ale nie siejmy paniki jeszcze...dajmy jej czsik do wieczorka....:-p
 
:-D:-D



No wlasnie podejrzana sprawa z Ta Silą......:szok: no ale nie siejmy paniki jeszcze...dajmy jej czsik do wieczorka....:-p
[/quote]

Silce fyzjerak zrobila pol glowy i musiala zakonczyc farbowanoie bo Silka dostala skurczy:-D:-D.............................ZARTOWALAM OCZYWISCIE:-D:-D:-D

gdzie ta koza??????????????????????????????????????????
 
KASIU dobre:-):-):-):-):-) nie na pewno wsio ok jakby co jestem pewna,żeby napisała spoko.....nie trujmy dziewczynie bo się zestresuje bidulka....i tak wszyscy śla esy ja dziś dostałam kuźwa 7 a tylko nie zdąże odebrac telefonu to Cie potem zamęczą...pralka mi się zepsuła prała prała i zonk wyłączyła się ani drgnie nie no szlak mnie trafi zaraz:crazy:
 
hehe bol glowy to zwiastun porodu Reniu:-) czyzbys byla nastepna .................:rofl2:

Czy Ty cos wiesz??:-D:-D. Tylko ze do tej pory to ja myslalam, ze te bole to z drugiej strony:-D;-):-D;-)


No witam się...

Hej Kasiu.....:-):-):-):-)

RENIU skoro kasia mówi,że oznaka porodu to mam nadzieję,że się sypniesz i z głowy.....:-):-)

ASIU jak leżę to mnie bardziej boli wole łazić....

A moze jak zesmy powiedzialy to razem juz pojdziemy rodzic:-D?
 
RENIU oby.....:-D:-D:-D:-D a tak perzy okzaji zaraziłaś mnie bólem głowy....nie wiedziałam,że przez neta się da zarazić...:-D:-D:-D:-D:-D lepiej troche.....
 
Kasia dobre:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Silka gdzie jesteś:confused:
Mirelko wielkie gratulacje i sciskam córcię. Boziu a obojczyk od przeciskania sie przez kanał rodny czy jakiś konował za bardzo ciągnął:confused:
Reniu spokojnie wywal deprechę w kąt. Urodzisz już niedługo;-)
Ada jak skurcze teraz:confused:
Katja nie martw się i dobrze że mąż wziął wolne. Korzystaj. Odstresuj się;-):-)
Lady jak się czujesz dziś z myślą ze to synek może być:confused: Ja ciągle podejrzewam że córcia;-)
Majeczko witaj. Cudnego masz Michasia:happy:
hej kozy:-)
 
reklama
Dobry wieczór kobietki,
tak, tak te bóle głowy to częsty zwiastun "godziny zero":tak:jak głowa napier***** jak nie wiem co, to oznacza, że jeszcze parę godzin i będzie się działo. Ja jestem tak wymęczona tą koncówką, ze czasem to zastanawiam się jak wytrwam te ostatnie dni i skąd wezmę siłę na urodzenia dziecka:baffled:nie wiem jak wy, ale ja zjadłam już kolacyjkę i spadam do mojego m. buziole i spokojnej nocki bez koszmarów i siuśkania.
 
Do góry