reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

no, ale się dzieje u was kochaniutkie!!!
Lucy- witaj !!!
Mirelko- wielkie gratulacje i buziaki!!!
Ja właśnie wróciłam do domu, byłam w banku, koszmar :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, niby kobiety w ciąży nie obowiązuje kolejka, ale jak po chwili stania postanowiłam podejść bez kolejki to mało mnie wzrokiem nie zjedli, to samo było ostatnio na pobraniu krwi, najgorsze są emerytki!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, następnym razem puszczę wiązankę i nie będę się szczypac z durnymi babsztylami.:angry: A poza tym cisza i spokój, pojawiają się niby skurcze- niby bo nie wiem czy to to, przy kazdym mam wrażenie, ze popuszczę siusiu i do tego mam takie dziwne kłucie w pipuni- może wiecie, czy to jakaś oznaka zbliżającego się porodu? Jutro mam ktg z rana, więc może czegoś tam się dowiem, wizyta u mojego ginka dopiero za tydzień. Buziole dla wszystkich.
 
reklama
hej kochane:tak::-)
wreszcie jestem, dzis P kupił nowy dysk i odrazu zabrałam sie za kompa bo strasznie sie za wami stęskniłam:-p ale chyba nie zdaze nadrobic tyxch zaległosci bo Misio pewnie zaraz sie obudzi na cyca;-)
gratuluje wszystkim rozdwojonym mamom i ich dzieciaczkom:tak::-):-):-)
 
ja sie czuje ok, Michałek jest strasznie słodziutki i uwielbia wisiec na cycu przez caly dzien a na noc niestety dostaje butle, bo w szpitalu juz był dokarmiany:baffled:
ja po cc o dziwo czuje sie dobrze... najgorsze były piierwsze dni, wstawanie i siadanie ale teraz juz jest nawet ok nie narzekam i w sumie to teraz mowie ze mialam lekki porod bo nie miałam zadnych skurczy porodowych:tak:
 
Dzień dobry:-)

Masiu tnij ile się da. Zrób foto za żywo swojego nowego wózia, bo bardzo mi się spodobał
Kasia absolutnie się zgadzam
Lady czytam cały czas, ale nie zawsze mam siłę odpisać
Ada cudnie że sobie tak radzisz
Lucy. witaj
Bratka pozdrawiam
Silka ściskam
Katja i jak dziś
Kachurku spokojnie, na pewno urodzisz
Asiakow, Iwonka witajcie.
U mnie jak zwykle do bani ja mam jakies negatywy u siebie dziwne fliudy wytwarzam:crazy:powoli udziela sie to mojemu mezowi,wzial prawie caly kwiecien wolne i stwierdzil ze jeszcze troche i ze mna i moimi pomyslami zwarjuje.A mam ich mnostwo.
MIRELKO Gratuluje
 
Mirelka GRATULACJE :-)
Maja to dobrze ze juz dochodzisz do siebie, śliczniutki synuś, taki niewinny :-)
Anrus twoja Milenka też ładna laleczka :tak:
Ada super że ci przemeldowanie szybko poszło, ja mam jeszcze dowód z moim panieńskim i byłoby wogóle dużo roboty no i zrezygnowalam z tej całęj przemeldacji :dry:
Lene ja też właśnie mam takie bóle od kilku dni, może to takie skurczyki, może rozwarcie sie robi, a może niunia tak sie wciska w kanal rodny :nerd: nie wiem ale jak bedziesz na ktg to spytaj poloznej i daj znac :tak:
Asiu nom nie bylam jednak na ktg, mialam jakis zawalony dzien a w sumie wszystko ok, choc bardzo chcialabym sprawdzic jaki byłby mój wnik skurczyków bo wy wszystkie robiłyście...
Lucy witaj w gronie i prosze pisac a nie sie ukrywac i podczytywać tylko ;-):-p
Renatka, Katja, Lucky, Kachurek, Masiek, Kasia :-) Lady :-)
 
hej kochane:tak::-)
wreszcie jestem, dzis P kupił nowy dysk i odrazu zabrałam sie za kompa bo strasznie sie za wami stęskniłam:-p ale chyba nie zdaze nadrobic tyxch zaległosci bo Misio pewnie zaraz sie obudzi na cyca;-)
gratuluje wszystkim rozdwojonym mamom i ich dzieciaczkom:tak::-):-):-)


Maju super ze masz juz do nas dostep opowiadaj ajk tam idzie Ci? Wam? maluszek slodki ;) spi tez ciagle?nie no jak ja wam zazdroszcze ze aj....ale z reszta fajnie ze juz macie to za soba.... bo bedziecie nam dopomagac jak juz my wypuscicmy sweoje dzieciaczki na swiat..... nie no jeszcze raz Ci gratuluje...:-)
 
reklama
MIRELKO GRATULACJE!!! Tylko ten obojczyk:baffled:, mam nadzieje ze to nic powaznego i malenka nie cierpi:-(, ucaluj ja od cioteczki:tak:



Maja witaj z powrotem, my tu spragnione wiesci od wszystkich rozdwojonych:-), tylko ze one juz tyle czasu dla nas nie maja:-:)tak:;-)


Dziewczynki ja sie ciesze kazda rozdwojona mamusia i nowym dzieciaczkiem, tylko ze wstyd sie przyznac:baffled: z kolejna szczesciara, moja depresja sie chyba powieksza:-(, tez juz bym chciala, miec obolala d...., problemy z cycami, ale miec Go juz po tej stronie nooooo, tez tak macie? czy tylko mi odwala:szok:?
 
Do góry