reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

MASIU masz rację....można zostawic nasz kwietniowy....zakupy...nie wiem musze poszukac na razie mozna zostawic relacje z porodów jak któraś chce sie wpisac ale potem relacje czy przed porodem to połączyc w jeden wsio.....i tak dojdą nowe karmienia pielęgnacja itp i będzie mozna kołowrotwa dostać....ale zobaczymy co jeszcze dziweczyny rzekną
 
reklama
Hej kochaniutkie :-):-):-)
Czytania a czytania, ufff ale w końcu fajne wieści, mamy przez weekend 2 kolejne dzieciaczki:-)
Nie jestem w stanie odpisać do każdej bo zapomnialam już o czym wczoraj czytałam :zawstydzona/y:
Ja to tylko jak już mam skurczyk to czekam z niecierpliwością na następny, oby już było regularnie a tu nic i nic :sorry2: tak juz chciałabym urodzić :tak: no ale pewie tak jak każda z was :-) W niedzielenie byłam na ktg, wybraliśmy sie na zakupy po firanki wiec jutro mycie okien (bo dzis deszczyk) i bede juz miala piekne okienka:-) moja mała też ma stały rytm życia w brzuszku i tak czekam żeby choć wieczorem sie mniej ruszala to podjadena te ktg, ale ona tam o 20 bryka jak szlona i jej sie nie spieszy :sorry2: juz nawet codzienne baraszkowanie z mężem nie pomaga :-p ale mam od kilku dni takie dziwne bóle mocne miedzy nozkami, tylko ze tez kilka razy i mijaja i nie wiem co o nich sadzic ale sa okropne :dry: Zaraz z mama bedziemy piec ciasto, rafaello mniammmm :rofl2: a pozniej chyba pokaze jej wszytkie ubranka jakie mam dla malejbo i sama bym je jeszcze raz przejrzała :-):-D
przesylam buziolki wszystkim wszystkim kwietnioweczkom no i malenstwom tez :-)
 
próbowałam przeczytać jak zwykle pobieżnie.
Niania gratulacje całkiem nie dawno pisała i nic nie wskazywalo że się tak szybko rozdwoi a tu jaka niespodzianka. Izabel gratulacje

co do brakujących wątków ja bym najchętniej pousuwała większość i zostawiła tylko najważniejsze
nasz kwietniowy, zakupy, i porady a resztę w jeden worek. Jak się siedzi bez dzieciaczka to ilość wątków nie przeszkadza ale jak ma się chwile i to ze zbójem na ręce to już jest problem.
Więc proszę o decyzję co robimy???

Masia MOJE zdanie znasz od dawna ,,,,tnij ile wlezie,,,,.:-D........dodala bym tylko jeden watek,, ,,PROSIMY O NIE ZAKLADANIE KOLEJNYCH WATKOW BEZ KONSULTACJIJ Z KWIETNIOWKAMI,,:-DBo juz mnie cholera bierze jak widze ze sie ktos nowy pojawia i nam wkleja .. jakis bezsens:crazy:

Masiu ja ZA :tak:tylko jeszcze jakbym na ten pryv jakoś dała rade :-) buźka

wlasnie Iwonka dalej nie ma dostepu do ZW.
 
oki będę ciąć a wy na mnie w razie czego nie krzyczcie;-):laugh2:


jeżu przyszły wózeczki. 2bo jeden ostatnio zamówiła moja psiapsióła,
w porównaniu z xlanderem jest leciutki jak piórko
 
Masia MOJE zdanie znasz od dawna ,,,,tnij ile wlezie,,,,.:-D........dodala bym tylko jeden watek,, ,,PROSIMY O NIE ZAKLADANIE KOLEJNYCH WATKOW BEZ KONSULTACJIJ Z KWIETNIOWKAMI,,:-DBo juz mnie cholera bierze jak widze ze sie ktos nowy pojawia i nam wkleja .. jakis bezsens:crazy:
wlasnie Iwonka dalej nie ma dostepu do ZW.

Oooooooooooooo !!!!!!!!!! Z tym się zgadzam w 100 % !!!!!!!! Też mnie cholera bierze...
A więc tak, ja też jestem za uporządkowaniem wąteczków, ale nie tak, żeby wszystkie łączyć w jeden, bo wtedy, to nic nie znajdziemy... Tak jakoś z sensem, więc mam nadzieję, że Masiu ładnie Nam je poskleja :tak:

Dobra laski, ja powoli się ubieram i zaraz do fryzjerka zmykam... Mam nadzieję, że coś poradzi na te moje włosy :tak:

Do później:-)
 
Dzień dobry!

Iwonka napisz co na tym KTG Ci wyszło, jak przed świetami miałam dochodzące do 40. Teraz są o wiele silniejsze i bardziej bolesne ale nie są regularne:baffled:

Jestem za porzątkami za duzo tu tego i sie człowiek gubi. I rzeczywiście dojdao pilegnacji malud to chyba mogło by być oddzielnie żeby łatwiej było poszukać.

Masiek jak wypróbjesz wózio daj znac jak sie w terenie sprawdzi
ps wychodzisz już z Leonkiem na spary???
:-)
 
Ja chyba też se zakupie te Oilatum bo słyszałam,że super jest......
Muszę zaraz iść do urzędu się zameldować.....tylko nie wiem czy mi się to uda....bo mi mój urząd kazała się wymeldować tez tu co bym nie jeździła bo mogę na dniach urodzić i żeby nie jeździć 400km to przysługuje mi cos takiego jak pomoc prawna...hmmmm....zobaczymy co piękne panie tu w urzędzie na tą pomoc....

Ada powodzenia w urzędzie, ja zrezygnowałam ze strań - musiała bym sie wymeldować od rodzićów i zameldowałam sie na 5 lat tj tymczasowy pobyt, nie byłam w zaawansowanej ciązy ale widac że brzuch mam, 0 pomocy w urzedzie
 
silka nie wiem czy zauważyłaś ale malo kto czegoś szuka po wątkach, zwykle pisze się na głównym. Teraz gdy często siedzę na bb z Leo na ręce albo z dosiadki na bb czyt. jak mam chwilę spokoju to raz zerknę, innym razem coś napiszę. Ale jak jest kilka wątków to nie dam rady. A zobaczysz jak urodzi się Alanek to nie będzie ci się chciało przeglądać kilku wątków, o tym już wcześniej wspominała Kasia bo doświadczona mama nas przestrzegała.

asiu w teren czyli spacery itp. będziemy używać xlandera, a ten spacerówkowy będę używać do poruszania się po mieście, sklepy, praca itp.
 
reklama
Ja już załatwiłam w urzędzie wsio.....:-):-):-) zameldowali i wymeldowali można tak zrobic a zwłaszcza że mam termin za 10 dni....:-):-):-):-) ale super.....tylko mój małż mnie wkurza...zaraz go palne w łeb...pochodziłam i znowu skurczyki i krzyż nawala:baffled::baffled::baffled: ale musiałam sie wdrapać na 2 pietro w urzędzie....

MASIU tnij ile wlezie......

ASIU IWONKO witajcie:-):-):-)
 
Do góry