reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ada super, widzisz mi sie nie udało i wkuta chodziłam że szok !!! MOze teraz powinnam do urzędu pojechać :)) jeszcze bym na sali zaczęła rodzić :))
 
reklama
Cześć dziewczyny. Pozwolicie, że dołącze się do kwietniówek? :-) Jestem Lucy i jestem z Gdańska. Szczerze mówiąc obserwuje Wasz wątek od wieeeelu miesięcy (więc mogę powiedzieć, że znam Was dość dobrze:-p), ale nie rejestrowałam się bo znam siebie i wiem jak łatwo uzależnić się od neta, a nie chciałam jeszcze w czasie pracy spędzać tu całych popołudni..;-) Ale wyszło na to, że teraz tuż przed terminem i tak spędzam (czytając Was sobie kilka razy dziennie:-p) więc co mi tam, zarejstrowałam się. W końcu potem, jak maluch będzie już na świecie, rady i wsparcie innych mam mogą okazać się bardzo potrzebne! Maluch - bo czekamy z mężem na pierwszego synka, Mikołaja:-) Termin wg OM, który z resztą pokrywa się z moimi wyliczeniami mam na 18go, więc za 10 dni i totaaalnie nie mogę się już doczekać więc łączę się w "bólach" z Wami.
Z objawami na razie coś słabo - parę razy dziennie twardnienie brzuszka, czasami bolesne, czasami nie :baffled: Więc chyba Mikołajek się nie spieszy...
No to pozdrawiam Was wszystkie i miłego dnia życzę.
 
no właśnie ASIU mozesz spróbowac bo mi rzekli,że na tym etapie ciąży przysługuje mi cos takiego jak pomoc prawna bo w każdym momencie mogę urodzić,a muszę się zameldować.....więc moge to zrobic w jednym urzędzie....ale oczywiście zależy to pewnie od uprzejmości pracownika urzędowego.....u mnie powiedziała,że nie ma problemu dzwoniła potwierdziłą dane moje w urzędzie u mnie i 3 minuty byłam wymeldowana i zameldowana....więc jednak można wsi tylko nie wszystkim chce się robic pewnie skoro można ludziom życie utrudnić...
 
Dzień dobry:-)

Masiu tnij ile się da. Zrób foto za żywo swojego nowego wózia, bo bardzo mi się spodobał
Kasia absolutnie się zgadzam
Lady czytam cały czas, ale nie zawsze mam siłę odpisać
Ada cudnie że sobie tak radzisz
Lucy. witaj
Bratka pozdrawiam
Silka ściskam
Katja i jak dziś
Kachurku spokojnie, na pewno urodzisz
Asiakow, Iwonka witajcie.
 
Witam ja tak teraz w przelocie nawet niekojarze już co u której się wydażyło
w każdym bądź razie gratuluję wszytskim nowym mamom małych obywateli

my jak narazie już się zaklimatyzowałyśmy w domku jest spokojnie wszyscy twierdzą ze jakby dziecka w domu nie było , śpi je nie hałasuje ale czasami zadługo śpi bo mi cycki przepuszczają i nienadążam wymieniać w kładek laktacyjnych jak ktoś chce obejrzeć naszą małą istotke to podaję stronkę
Bobasy - Milenanna - Zdjęcia i Filmy Dzieci - Załóż galerie swojemu bobasowi - bobasy, dzieci, dzieciaki, galerie, bobaski, zdjęcia dzieci, filmy dzieci, pociechy, noworodki, rodzina, rodzinne
pozdrawiam wszystkich buziaki
 
Masiu sprzataj:-), ja bym glowny zostawila bo i tak tylko sie tu urzeduje:-D, a nawet jak sie cos pisnie gdzies to tu sie prosi dziolchy zeby tam zajrzec:-D, bo nie kazda biega- nie Ada;-), ewentualnie relacje z porodow bo to moze byc ciekawe:laugh2:, ale to moje zdanie:laugh2:

A mnie dzisiaj znowu leb boli az niedobrze mi jest:nerd:, co za dzien:angry:

Sila chwalnij sie fryca jak wrocisz;-)


Anrusku ale fajowa Milenka, duuuuuzia tak
 
Witam dziewczynki, chciałam pochwalić się że w piątek o 8 rano zostałam mamą mojej córeczki, dzisiaj wróciliśmy ze szpitala do domu!!!
Na razie muszę zainstalować się w domu z nowymi obowiązkami a potem usiądę i poczytam co u Was wszystkich słychać!
Rodziłam naturalnie w sumie poród trwał niecałe 3 godzinki, ale strasznie się cieszę, że mam to już za sobą! Malutka jest zdrowa tylko przy porodzie złamała obojczyk. No i cieszę się straszliwie, że wróciliśmy do domu!!!
Buziaki dla wszystkich mamuś!!
 
reklama
Cześć dziewczyny. Pozwolicie, że dołącze się do kwietniówek? :-) Jestem Lucy i jestem z Gdańska. Szczerze mówiąc obserwuje Wasz wątek od wieeeelu miesięcy (więc mogę powiedzieć, że znam Was dość dobrze:-p), ale nie rejestrowałam się bo znam siebie i wiem jak łatwo uzależnić się od neta, a nie chciałam jeszcze w czasie pracy spędzać tu całych popołudni..;-) Ale wyszło na to, że teraz tuż przed terminem i tak spędzam (czytając Was sobie kilka razy dziennie:-p) więc co mi tam, zarejstrowałam się. W końcu potem, jak maluch będzie już na świecie, rady i wsparcie innych mam mogą okazać się bardzo potrzebne! Maluch - bo czekamy z mężem na pierwszego synka, Mikołaja:-) Termin wg OM, który z resztą pokrywa się z moimi wyliczeniami mam na 18go, więc za 10 dni i totaaalnie nie mogę się już doczekać więc łączę się w "bólach" z Wami.
Z objawami na razie coś słabo - parę razy dziennie twardnienie brzuszka, czasami bolesne, czasami nie :baffled: Więc chyba Mikołajek się nie spieszy...
No to pozdrawiam Was wszystkie i miłego dnia życzę.


Witaj ! jak mówi Ada rozgosc sie i zagladaj czesciej ...kazda pora jest odpowiednia... ;)

Witam ja tak teraz w przelocie nawet niekojarze już co u której się wydażyło
w każdym bądź razie gratuluję wszytskim nowym mamom małych obywateli

my jak narazie już się zaklimatyzowałyśmy w domku jest spokojnie wszyscy twierdzą ze jakby dziecka w domu nie było , śpi je nie hałasuje ale czasami zadługo śpi bo mi cycki przepuszczają i nienadążam wymieniać w kładek laktacyjnych jak ktoś chce obejrzeć naszą małą istotke to podaję stronkę
Bobasy - Milenanna - Zdjęcia i Filmy Dzieci - Załóż galerie swojemu bobasowi - bobasy, dzieci, dzieciaki, galerie, bobaski, zdjęcia dzieci, filmy dzieci, pociechy, noworodki, rodzina, rodzinne
pozdrawiam wszystkich buziaki

Słodka jest tez ma tak duzioooo wloskow...az milo oglada sie takie foteczki....

Witam dziewczynki, chciałam pochwalić się że w piątek o 8 rano zostałam mamą mojej córeczki, dzisiaj wróciliśmy ze szpitala do domu!!!
Na razie muszę zainstalować się w domu z nowymi obowiązkami a potem usiądę i poczytam co u Was wszystkich słychać!
Rodziłam naturalnie w sumie poród trwał niecałe 3 godzinki, ale strasznie się cieszę, że mam to już za sobą! Malutka jest zdrowa tylko przy porodzie złamała obojczyk. No i cieszę się straszliwie, że wróciliśmy do domu!!!
Buziaki dla wszystkich mamuś!!


Mirelko Gratuluje serdecznie caluski dla Was!:-)
 
Do góry