reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Witam!
Na forum regionalnym dwie brzuchatki urodziły wczoraj i dzisiaj w nocy, a miały termin o kilka dni dalej niż ja! Ale maja fajnie! A mi się wyć chce! Buuuuuuuuuuuuuu. Już chyba przestanę czytac te fora aż do porodu bo normalnie taka presję czuje że nie wyrabiam. Muszę trochę wyluzować.:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Witam ja już w domku mała zdrowa i grzeczna jak bedzie trochę czasu to się odezwę
ważyłą 3450g i ma 56cm
pozdrawiam wszystkie jeszcze oczekujące buziaki odemnie i od Milenki:-)
 
GRATULACJE ANRUS DLA CIEBIE I CORUNI Ale Wam To Sprawnie Idzie Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mialas Znieczulenie Z.o.o.ile Dni Zostajecie W Szpitalu Wydaje Mi Sie Ze Krotko:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Gratulacje Jeszcze Raz Piszcie Jakies Szczegoly
 
Witam wszystkie dwupaki !!!!trochę późno dołączyłam, ale lepiej późno niż wcale:-)termin mam wg om na 25, a wgt USG na 12 kwietnia, boję sięokropnie bo to pierwsza dzidzia i pierwszy poród, ale co tam- jest nas więcej!

A co wam kochane najbardziej doskwiera na finiszu? ja trochę wam się pożalę: mam wieczną zgagę, wypijam litry mleczka, okropnie cisnie na pęcherz, czasem wyjdę z ubikacji i biegiem wracam, najgorzej jak chodzę i to trwa już od jakiegos miesiąca!!! poza tym źle sypiam, budzę się kilka razy w nocy a nad raznem mam tak opuchnięte paluszki , ze trudno mi je rozprostowac. poza tym cycunie coraz bardziej bolą. Kurdę, jak ja już bym chciała urodzic!:tak:

Witaj to masz takie objawy jak kazda z Nas hahahahahahahahahahahahahah

Witam!
Na forum regionalnym dwie brzuchatki urodziły wczoraj i dzisiaj w nocy, a miały termin o kilka dni dalej niż ja! Ale maja fajnie! A mi się wyć chce! Buuuuuuuuuuuuuu. Już chyba przestanę czytac te fora aż do porodu bo normalnie taka presję czuje że nie wyrabiam. Muszę trochę wyluzować.:baffled::baffled::baffled:

No ja Kachurku se czasem mysle jeju a czemu to nie ja na porodowie sie znalazlam noiooooo ten okres oczekiwania w etapie koncowym naprawde najbardziej mi sie dluzy i jest okropny...w porownaniu tych poprzxednich miesiecy.....wtedy tez sie tego juz nie moglo doczekac ale nie tak jak teraz teraz to sraki sie dostaje... hahahahahahah:-D

Witam ja już w domku mała zdrowa i grzeczna jak bedzie trochę czasu to się odezwę
ważyłą 3450g i ma 56cm
pozdrawiam wszystkie jeszcze oczekujące buziaki odemnie i od Milenki:-)

Anruś jeszcze raz mocno Wam gratuluje w nadmiarze caasu<w co watpie> opisz nam co i jak i ajks sie czujecie czy juz doszlas do siebie troszku i jak mala sie spisuje... buziam Was mocno!!!fajnie ze juz jestescie w domciu:-D
 
Hej babeczki!!!

Nie będę szczegółowo odpisywać każdej z osobna, wybaczcie, mam dzisiaj dzień lenia :)) Pogratuluję tylko Anetce córeczki!!!

Wróciłam sobie właśnie od fryzjera, mam na głowie podróbkę a`la Rihanna (nie pasuje, ale w d... - odrosną niedługo). No i nakupowałam sobie kosmetyków do włosów, ciała i twarzy - bo miałam już totalne braki przez to, że zus zwlekał aż miesiąc z przesłaniem kasy. Jednak nareszcie się udało i wczoraj dostałam na konto. Kupiłam od razu karuzelkę nad łóżeczko dla Patusi a dla Dominika grę logiczną "Zgadnij kto to" i wieczorkiem sobie troszkę pograliśmy po kąpieli.

No ogólnie samopoczucie mam super, zaraz lecę znowu do Gdyni powiększyć mężatemu obrączkę, bo ciasna mu się zrobiła heh.
Mam nadzieję, że i Wam dopisuje mimo, że słoneczko gdzieś się schowało.

Witaj Lene wśród kwietniówek, fajnie że nam się grono powiększa :) I życzę rychłego rozpakowania.

No i wszystkim kobietkom i ich dzieciaczkom miłego dnia życzę :))
 


Lene witaj:-)

Anrus super ze juz jestes, ucaluj Milenke

Lady a Ty juz nie strasz wiecej:tak:

Ja sie dzisiaj nawet wyspalam, tylko ta pogoda.....

Cza sie napic jakies kawki na poprawe humorku:rofl2:
 
Wielkie dzieki Iza i mwzajemnie....napewno fajnie wygladasz tylko sie nie przyzwyczailas do malej zmiany....:-)

Dziewczynki sorki ze ja tu na glownym no ale tam moze zadna nie zajrzy wiec sorki...

Ja pakuje wlasnie torbe do szpitala co mama tam wlozyc? wiem ze pisalyscuie ale nie chce mi sie szukac sto tysiecy razy przewracac te strony bo ich masa wiec mysle ze nie klopot jak ktoras mi napisze co nie co...

Mianowicie ja wsadzilam poki co :

Dla Mnie-----

Reczniki 2
podpaski 3 opakowania
papier toaletowy 3 rolki
szlafrok
koszula nocna
kapcie
skarpetki
majteczki
pasta do zebow
szczoteczka do zebow
mydlo i mydelniczka
szamopon i odzywka
grzebien

Dla Sadruni---

Pampersy 20 sztuk
chusteczki do pupy
krem na odpazenia
szampon
mydlo
oliwke
smoczek
<ciuszki jeszcze nie wiem jakie>

NO I PAMIETAM ZE Z DOKUMENTÓW TO ---

Dowód osobisty
ubezpieczenie
grupa krwi i karta ciazy<zapakuje po wizycie >

Czy o czymś zapomniałam???:sorry2:
 
Witam się i ja!!!

LENE witaj!!!!!

LADY ty łobuziaro nie strasz nas więcej...miałam jeszcze wieczorem sprawdzić co u cię ale mój jak się dosiadł do siedział do 3 rano.....

boshhhe ja w nocy miałam taka zgagę ,że nie wiedziałam co mam robić nie wykończy to mnie...
 
Witam Was Kochane:-)

Wybaczcie że nie odpisuję każdej z osobna ale dziś czuję się jakby mnie traktor przejechał. Nie spałam całą noc, łeb mnie tak napierdzielał że myślałam że orła wywinę a małż spał jak suseł, ale niech śpi jak może bo potem się skończy heheh:-D

Witaj Lene wśród nas:-)
Lady Ty to jesteś niemożliwa, nawet mój małż się uśmiecha jak mu opowiadam co też wyprawiasz:-D

Dziś wybieramy się na ktg jak co tydzień, zobaczymy czy pojawiły się jakiekolwiek skurczyki, ale obawiam się że nie bo nic się nie dzieje. No i okaże się czy czasem do szpitala już mnie dzis nie skieruje bo mimo tabletek nadal jestem opuchnięta jak mops:-) Jak się nie zamelduję to będzie znaczy że na polnej jestem:-):-)

A w ogóle jestem wściekła bo tak jak się obawiałam moje pracodawczynie nie wypłaciły mi kolejny raz pensji z umowy zlecenia, niestety głupi sposób wypłacania pensji na który wszyscy pracownicy się u nas godzą, wrr jak pojadę zwolnienie to się upomnę o to bo szlag mnie trafi wrrr:wściekła/y:

a Wam życzę miłego dnia:-):-)
 
reklama
Witam ja już w domku mała zdrowa i grzeczna jak bedzie trochę czasu to się odezwę
ważyłą 3450g i ma 56cm
pozdrawiam wszystkie jeszcze oczekujące buziaki odemnie i od Milenki:-)

Anrusku, super, że z Malutką już w domku jesteście :-) Czekamy na wieści :tak:

Sila co ja narobiałam.....poswiecilam sie i szczypalam z godzine masowalam te sutki...i nie wiem po czym to sie tak stalo ale zlapaly mniue skurcze nieregularne.... a ja nawet nie mialam takich co mama teraz od godziny po myciu podlogi trzy krotnie o matko jak to cofnac???????ani nospy nie mam ani asparginu a skurcze mnie te mecza.... po co ja to robilam jak mala miala by wyjsc to by wyszla bez szczypanki myslalam ze to bujda ale serio skurczy dostalam i to dobra godzine mnie trzymaja....ratunku czy to ustanie?

Lady, ja pisałam, że ma być delikatne szczypanie i nie przez godzinę !! Jeju... Mam nadzieję, że Ci przeszło na dobre, bo będę miała wyrzuty sumienia, że taką radę napisałam :-(

Czesc dziewczynki

jak ja sie stesknilam za bezproblemowym klikaniem z wami:-)...
my dzis mamy spokojny dzien ,Maks wczoraj koncertowal co 20 minut.. glodny biedaczek byl...ale dzis mnie obrodzilo w mleko do tego stopnia ze chyba teraz moja kolej na koncertowanie:-)
Masiu ty dziewczynom nie polecaj tej wody tak bo jak przyjdzie nawal pokarmu w 3 dobie to nie wyrobia... hehehehe

wogole jakos teraz mi sie dziwnie czyta to wszytko co piszecie .. jakies to dla mnie odlegle.. hehe... dziwne uczucie..
zaczelbyscie sie rozdwajac a nie te dzieciaki przytrzymujecie w brzuchach

Dziewczyny a co z Majeczka odezwala sie .. co u niej ?? czy ktoras do nie pisala .. bo moze ja nie doczytalam...;-)


ide suwaczek ladny dla maksia poszukac

Kasia, a ja tak Ci już zazdroszczę, że masz Maksia przy sobie :tak: Nawet jeżeli, to kosztuje brakiem czasu na BB ;-)

Lene witaj :-)

Kachurku,
wiem co czujesz :tak: Mam dokładnie to samo, tylko, że ja już PO terminie :crazy: i czekam... A lekarze mówili w szpitalu, że w ciągu kilku dni na pewno urodzę, a tu widzisz... Duuuuuuuuuuuuupaaaaaaaaaaaaaa :crazy: Myślę, że nie zostaje Nam nic innego jak trochę wyluzować, bo Nasze zdenerwowanie nic nie przyspieszy, a Dzidziusiom może zaszkodzić :sorry2: Musimy się trzymać, już nie długo !!!

A ja biorę się za sprzątanie, potem zakupy... Czyli codzienny rytuał :laugh2:

Katja,
jak samopoczucie dzisiaj ?? Widzę, że chyba troszkę lepiej ??
 
Do góry