reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

oj jak pierwszy raz rodziłam byłam bardzo nieświadomoma tego co dzieje sie po porodze;-) Masiek zdaje relacje na bierząco i podobnie ja to przechodziłam, ból cycuchów, zmęczenie, moj synek miał podejrzenie gronkowca (na oddziale była jeszcze jedna dziewczyna tak samo sie nazywała jak ja i mylili wyniki) wiec miałam niezłego doła.

Bedzie dobrze:-) a strach jest chyba normalny - najważniejsze żeby maluszki były zdrowe. I już niedługo bedą z nami :tak:
 
reklama
A co wam kochane najbardziej doskwiera na finiszu? ja trochę wam się pożalę: mam wieczną zgagę, wypijam litry mleczka, okropnie cisnie na pęcherz, czasem wyjdę z ubikacji i biegiem wracam, najgorzej jak chodzę i to trwa już od jakiegos miesiąca!!! poza tym źle sypiam, budzę się kilka razy w nocy a nad raznem mam tak opuchnięte paluszki , ze trudno mi je rozprostowac. poza tym cycunie coraz bardziej bolą. Kurdę, jak ja już bym chciała urodzic!:tak:
 
Lena witamy w gronie szczesliwych kwietnióweczek :-) to też moja pierwsza ciąża no i też mam stresik :tak:
Asia jak moja mama rodziła brata to na tej samej sali leżała kobitka o takim samym imieniu i nazwisku i w tym samym dniu urodzily synkow i zeby bylo smieszniej moj brat nie jest ani do rodzicow ani do nas podobny :-D:-D:-D no i zeby nie troche do dziadka to bylyby duze wątpliwości :-p
 
byłam w zeszłym tygoaniu u kolezanki, która właśnie leżała na patologii, ciąża bliźniacza, termin na koniec kwietnia. Wyszłam od niej koło 10.00, ona w południe miała dostac wypis do domku, bo cisza na fronicie i wyobraźcie sobie, ze o 12.45 była już po porodzie!!!! szczęściara
 
dzień dobry
witaj lene


Leoś dzisiaj w nocy obudził się tylko 4razy co jak na niego to rekord:-) fakt o 6 jak dorwał się do mojego cycka to z godzinę mu zajęło najedzenie się:-p po czym nie chciało mu się spać. więc rano tatusiowi powiedzieliśmy papa jak szedł do pracy.

My czekamy na babcię i jedziemy dzisiaj do okulisty
 
reklama
musimy Leo badać bo jest wcześniakiem:tak: zdrowym dzieciom urodzonym w terminie wystarczy kontrola bioderek, pediatra i neurolog.
 
Do góry