reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Dzień dobry :-)
Lady no ty mnie rozbrajasz !!! godzina szczypania :szok: ja poszczypalam 10 minut, póżniej troche suteczki, a i wiesz mnie tez bole @ męczą ale to już od jakiegoś czasu i zawsze w nocy :baffled: to nie szalej tak więcej, masz jeszcze dlugo do porodu, wyjśpij sie lepiej za wczasu bo później to już napewno sie nie wyśpisz :sorry2:
Masiu ehhh jaki piękniusi ten twoj hrabia :-) w torbie mam 3 litry wody :-D a podpaski kupilam pampersa bo nie wiedziec czemu ale mój małż sie na nie uparł, ale myślę że na pępuszek to najwyżej odwine, a jak mi się skończąto spróbuje innych :tak:
Ada fajnie ze masz tego neta non stop bo tak raźniej jak jesteś :tak: a z niedojadaniem to masz racje, ja czasami potrafie sniadanie zjesc a pozniej dopiero o 16 sie kapne jak zaczyna burczec ze mała i ja głodne :sorry2:
Mysza no pewnie że spacerki ! Zresztą zostałyśmy zaproszone przez forum poznanianek na ich schadzki , tylko ze one to tam juz wszystkie dziaciaczki ok roczne albo i starsze maja :blink: jak dojdziemy do siebie to napewno jakies wspolne spacerki beda wskazane :tak:
Kasiu masz ty jakaś fotke tego swojego bąbelka? ty to juz faktycznie z maśkiem możesz sobie wspólny temat znaleść a my jeszcze cekamy i cekamy...
Buźki dla reszty kwietnióweczek :-)
Ja to też jakąś ciężkawą noc miałam, poza kilkoma wyjściami na siusiu budziłam się, przewracalam no i te skurczyki@ takie troche bolące :baffled: a no i zgaga! okropna! nigdy takiej nie miałam :wściekła/y: a tu mam nie dość że w dzień to i w nocy :wściekła/y: dobrze ze kupilam renni to choć troche ulży i zasypiam :dry:
 
reklama
Dzień dobry,

a mnie gardło boli:baffled:, musze coś zaaplikować by mieć siłe wrzeszczeć jak będę rodzić (oczywiście wrzeszczeć zamierzam tylko na meza).

W nocy jak zwykle skurcze przyszły jak mnie one denerwują :( źle spłałam i chyba rame łóżka uszkodziłam:szok:jak słoń jestem i sobie chodziłam po wyrku i trach ale tylko troszke wiec nie uszkodzona ale opuściła sie. Maz jak wróci wieczorem to jakoś przykreci

Lady - ja takie lekkie skurcze 2 tyg mam i nic wiecej sie nie dzieje wiec sie martw, ale zeby czerwony brzuszek mieć kobitko ostrożnie
 
Iwonka też mam pamersy, bo mi koleżanki chwaliły że na poczatek są dobre a później sie zobaczy, zresztą te pieluszy szybko idą - to sie bedzie próbować

Na spacerki mam sie gdzie wybierac, Cytadela, Sołacz, czy blisko mnie Żórawiniec - fajnie tak z wóziem bedzie dreptać:-D:-):-):-)
 
Hej Asiu :-) No to masz ładne miejsca na spacerki, coś ustalimy jak już urodzimy i dojdziemy do siebie :tak: Ja też mam juz te przepowiadające od conajmniej 2 tygodni, myślę że poród już powinien być! :rofl2::-p Ide sie szykować do ginka, w sumie ide na 11 ale kurna musze wyjsc o 10 bo autobusem i trawajem jade no i trzeba ogolić nogi :-D no przeciez jak malpa nie pojde, nie daj boże mnei do szpytala wyśle :-p choć wątpie bo u niego to zawsze wszystko ok, a juz na pierwszej wizycie to mi mowil ze pewnie urodze po terminie 2 tyg :wściekła/y:
 
Witam wszystkie dwupaki !!!!trochę późno dołączyłam, ale lepiej późno niż wcale:-)termin mam wg om na 25, a wgt USG na 12 kwietnia, boję sięokropnie bo to pierwsza dzidzia i pierwszy poród, ale co tam- jest nas więcej!
 
Hej Lene, u mnie to drugie bobo a boje sie bardziej niż za pierwszym razem! NIe matrw sie bedzie ok, ja termin tez mam na okolice 12 kwietnia, na co czekasz????
 
będzie Hania jak nic!!! za kazdym razem demonstruje nam swojego "pierozka" na usg, bardzo się cieszę, ze to dziewczynka, chociaż wiadomo, wazne zeby zdrowe było, a reszta to mniej wazna. Trochę mnie przestraszyłaś, bo już rodziłaś i tak się boisz;-), a moze lepsza jest ta moja niewiedza i styrach przed nieznanym...
 
reklama
byłam wczoraj u swojego gina. KTG wykazuje pojedyncze skurcze macicy, ale szyjka jest zamknięta, więc sama nie wiem co myśleć. W kazdym razie z waszymi sposobami wywołania porodu jeszcze trochę poczekam, chociaż bardzo bym chciała obudzic się i miec to juz za sobą, bo czuję się jak opuchnięty mamut.
 
Do góry