reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ok uciekam moje słodkie... pogadamy jak wrócę, bo mam dzisiaj wolną chatę do 16... mąż w robocie a syn na trening piłki nożnej leci od razu po szkole.

Do potem, papatki!
 
reklama
Dodatni wynik antygenu Hbs świadczy o nosicielstwie wirusa żółtaczki zakaźnej - lekarz nie zlecił Ci takiego badania??
Przeciwciała też miałam robione 3 razy w czasie ciąży.... Ty nie? Sprawdź, może miałaś, powinno być wszystko w kartę ciąży wpisane.

No a ksieczka RUM - to nie wiem jak Ci to wyjaśnić, trzeba ją zawsze mieć przy sobie podczas wizyty u lekarza :-D na pewno ją masz, tylko może inaczej nazywasz.

ja nigdy nie mialam zlecanych takich badan a ta ksiazezka to nie chodzi o ksiazeczke ciazy ta co u lerki sie prowadzi??? bo innej nie posiadam
 
dzien dobry masiek, śliczny ten twoj synuś!!! to przechlapane masz z tymi badaniami, teraz nejlepiej byscie sobie odpoczęli a tu tyle jeżdżenia, badania i ta nasza kochana słuzba zdrowia, ale najważniejsze, zeby wszystko było pod kontrolą, więc życzę powodzenia.
 
Lady - z dokumentów weź jeszcze WR, HBS, przeciwciała... książeczkę RUM ale to pewnie masz już zapakowane. Dla siebie staniczek do karmienia... ewentualnie może kółko dmuchane do siadania, suszarkę do układania włosków i wietrzenia krocza ;) maść na brodaweczki... często kubek i sztućce się przydają. Dla Sandruni może przyda się rożek, łapki żeby się nie podrapała... czapeczka cienka na "po kąpieli", pieluszki tetrowe 2-3, dla dzidzi i dla Ciebie (np do położenia na piłkę na której będziesz skakała gołą pupcią). Niektóre babeczki biorą też laktator o ile szpital nie wypożycza.... Nie wiem co tam jeszcze Ci doradzić :))

Iza to zależy od szpitala, jak mnie na oddział brali to tylko legitymacja, dowód osobisty, potem grupa krwi (oryginał) i mówiła że książeczka ciąży i oststnie badania

ja jeszcze wzięłąm płyn do "dupci" z kory dębu i kęczniki papierowe do podcierania
 
Sila no co Ty ja poprostu czytam co napisals i sama przekrecialm sobie z lenictwa bo mi sie nie chcialo juz po raz 3 patrzec jak to miaalo byc z tym podszczypywaniem czasowo...wiec nie masz co miec zadnych wyrzutow bo sama tego chaolam haahahahh i mam sie juz ok skurcze dzieki Bogu przeszly i nie wracaja a szczypac jedynie co bede to posladki meza by sie troszke mna zajol haahahhahaha

No!! I żeby mi się to więcej nie powtórzyło, bo dupsko zleję wirtualnie ;-);-);-);-):-D:-D:-D:-D:-D A tak serio, to cieszę się, że już jest ok !!!!!!

Sila Ada wtajcie z ranca:rofl2:

Ada co Ty suwaczek usunelas? Ciebie tez denerwowal pokazujac codziennie co innego:-D:-D?

Renia, witaj :tak::-) Heh... Ja też ten swój suwaczek wypierdzielę, bo mnie wkur*** ;-);-);-):-D:-D:-D:-D:-D

Dziewczyny wyobrazxacie sobie ze ja???? taki glodomor ja????? od 3 dob nic nie jadam po nocach i nawet jeszcze snaidania nie jadlam????? organizm mi sie nawet nie domaga czujecie???? nie no cos sie poprzestawialo u mnie...:sorry2:

Lady, ciężko mi to sobie wyobrazić :-D:-D:-D:-D:-D;-);-);-) A tak seri, to też może być objaw zbliżającego się porodu... Zachwiania łaknienia są podobno normalne przed porodem...
 
KURDE TYLE TYCH OBJAWOW PRZEDPORODOWYCH HAHAAHAHAHA

nie no ale serio ja taki pasi brzuch i bez sniadanmia o 11;44 szok no nic zaraz cos musze wciac by mala mnie nie obstukala z kazdej strony..... bo kopie jak najeta a Ciebie Sila tez podkopuje Alanek jeszcze? na takim przefiniszu?:rofl2:
 
Asia ma rację, płyn do higieny intymnej z korą dębu koniecznie :tak: Ja też laktator mam zapakowany, dwie koszule do karmienia dla siebie... Śpioszki dla Małego 5 szt., czapeczki po kąpieli, pieluszki tetrowe, a z dokumentów, to książeczka RUM, karta ciąży, ostatnie wyniki badań i oryginał grupy krwi :-) No i takjak już Iza pisała, przydaje się suszarka, ja wzięłam też kosmetyki do makijażu, na wyjście może chociaż rzęski pomaluję żeby jakoś na tych zdjęciach pamiątkowych wyglądać ;-)
 
Sila. Ada to moze zrobimy jak Kasiek wyrzucimy suwaczki i za 2 dni naporodowke:-D, no jak u niej zadzialalo;-):-D;-):-D
 
Lady, nie kopie, ale wierci się... Ma już swoje pory i tak na przykład z rana się wierci tak do około południa, potem w dzień śpi, a wieczorkiem znowu się budzi i sobie szaleje ( czyt. przewraca się ) w brzuszku :tak:
 
reklama
Do góry