reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

MAJU opanuje się nie będę zbreźna zachowam się jak przystało na kobiete w mym wieku:-D:-D:-D:-D:-D
a ty wiekowa jesteś??:-p chyba młoda koza z ciebie to się nie krepuj:-p:-p tylko gadaj co ci sie z tym wysiadywaniem jajek kojarzy:tak:;-):-D:-D:-D

Reniu bo malowanie pisanek to zajecie dla dzieci, wiec ty sie nie łapiesz, a ze chlop to takie duze dziecie to sie załapał:-p:-p:happy::-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Bym z Wami posiedziała alew nie moge musze mojego do wanny zagonic bny porzadnie swoje jajeczka wyszorował hahahahaha potem ja i tio potrwa jeszcze klacje musze zrobic jakis narwany dzien ) tazke jakby co to milej nocki no ale moze jeszcze wroce mam nadziej ze jeszcze bedziecie ;)

A zauwazylyscie ze Luki mama cos tu slabo?? mowila cos ze gdzies wyjezdza? moze cos ominelam???
Lady to niech sie dobrze wyszoruje:-D:-D:-D
a Lucky mąż wrócił:-p wiec tam sie pewnie u nich dzieje:-p:-p bo obje wytesknieni i musząsie sobą nacieszyć:-p:-D:tak::-D:-D:-D;-)
 
rozumiem ,że cap to chodzi o twojego ślubnego??:-p:-D:-D dobrze ze on tego nie widzi hi hi hi :-D:-D:-D:-D:-D

a swoją drogą to ciekawe gdzie Kasia, moze znowu sie w wannie byczy koza jedna :-p:-D:-D :-p:-D:-D :-p:-D:-D
 
on i tak nie jarzył by co to cap a mogę mu nakreślić inaczej to w razie gdyby...ale on tu nie wchodzi widzi,że piszę ale nie wnika co....:-):-):-) a dziś go nie ma....
 
No wiem, wiem ze ty dzis sama urzedujesz a twoj wraca pozno:tak: a tak w sumie to masz fajnie jakby co ze to obcokrajowiec bo ja mojemu nie mogłabym wcisnąc kitu co znaczy cap:-p:sorry::eek::laugh2::laugh2:
a Renia moze poszła pomalowac te szczgólne 2 jajeczka hihihihih:-D:-D:-D:-D
dobra ja mykam na chwile na kolacyjke bo cos mnie ssa po zoładku:zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry::-p
 
Adus jajeczka to ja jeszcze poskrobie;-), mam obiecane:-D

No tak chodzi, ale se dodalam suwaczek taki jak i Wy macie:-D, tylko czy wyszedl?

Guzik ide dalej
 
reklama
Do góry