reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

DZIEKUJE Ty tez masz fajna pupe

Ale musialam z jednego zrezygnowac:-(

Ja cos glodna nie jestem:sorry:, obiad to jet moj ostatni posilek a pozniej ssie tak o 23:-D

Trza isc ta salatke dokonczyc bo mowila ze sie zrobi i slowa nie dotrzymala malpa jedna;-)

Adus Ty sie masz bidulo sama, ale samemu tez moze byc fajnie nie;-)

Zajrze jeszcze ciut pozniej jak ktos tu bedzie:rofl2:, no i masz Ada na wieczor co by Ci za smutno nie bylo







 
reklama
No teraz to już widzę wszystkie wymiotło na maksa mój już spodąża w mym kierunku i za godzinę mykamy se do domku i od jutra sie obijamy... aż 3 dni ale się cieszę niezmiernie...:rofl2::laugh2::-D:-);-):-):happy::happy:
 
No kozy ja jestem ale zaraz spadam .. ide spac bom senna straszliwie ..
przeczytalam o Silce.... bidula ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo... bedzie miala przynajmniej Alanka juz kolo siebie:-) fajnie.


Ada to po jakiemu ty sie ze swoja malzowina dogadujesz????

Renia ty pracowita jestes.. ja to nic nie zrobilam jeszcze .. hehe .. no cwikle juz mam hahah

Maja masz dobrze ze nic nie musisz robic;-).. ja juztro sie zabieram jednak za robote

A gdzie LADY?? pewnie koper kreci :-D:-D:-D

ide spac bo mi moja malzowina przez ramie zaglada co tu pisze a wsciska jak baba wiec jutro pewnie czytac bedzie co tu naklikalam...te chlopy :sorry::baffled:


D O B R A N O C K O Z Y
 
KASIU na początku to gadałam po angielsku z nim tylko a teraz po polskiemu.....:-):-):-):-):-) ale śmiesznie było mówię ci :-):-):-):-)


to dobrej nocki kozucho jedna.... :-) idź niech ci przez te ramie nie kuka:-):-)
 
Cześć słoneczka !!!

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!!!
SMACZNEGO JAJKA, MAZURKA, SCHABA I CO TAM JESZCZE NAGOTOWAŁYŚCIE :)

I PRZEDE WSZYSTKIM ŻEBY TE ŚWIĘTA BYŁY SPOKOJNE, RADOSNE I SPĘDZONE W RODZINNEJ ATMOSFERZE!

Ach, ta rodzinna atmosfera... Jejku jaki to dla mnie dopalacz mieć moich chłopców w domku cały dzień. Przyjemnie tak z nimi spędzać dzień, chodzić na spacerki, na zakupy, razem w kuchni myszkować.
Wczoraj z rana Jarek pojechał na pogrzeb swojej uczennicy (smutna sprawa - Wielki Piątek, pogrzeb dziecka...) a ja wzięłam DD i pojechałam do ZUS podenerwować się trochę. Okazało się, że 29 lutego!!! ZUS odesłał mojemu szefowi błędnie wypełnione przez niego papiery i w tym momencie ślad się urywa. Jednym słowem szef albo nie odesłał, albo odesłał tylko zaginęły na poczcie (w co jakoś nie chce mi się wierzyć). W dodatku gdy wczoraj chciałam z nim pogadać okazało się, że wyjechał do końca miesiąca za granicę i pewnie dopiero w kwietniu dostanę kasę za luty i marzec. Po prostu rewelacja....

No ale potem zrobiłam pyszny obiadek - rybka jak bozia przykazała i wszystkim się nastroje poprawiły :)
Kupiłam też chłopcom na zająca po pakieciku z czekoladowego zajączka, cukrowego baranka, jajeczek itp słodkości :)
No a dzisiaj pomalujemy pisanki, stworzymy koszyczek ze święconką i polecimy spacerkiem do kościółka go poświęcić...

No zatem znowu szykuje się dzień pełen wrażeń :)
Wam też życzę miłego dnia i przyjemnych spacerków z koszyczkami.

 
Dzien Dobry Wy pewnie świecicie jajeczka a ja w tym roku nic a nic tesciowie ida i styka jakby maly moj byl zdrowy to byn oprzy tym poswirowala a ze podziebiony ostro to z domu wychodzic nie bedziemy....

Noc jak noc zleciala mi szybko bo pobudke mialam o 4:50 moj Domino za wczesnie poszedl wczoraj spac a dzis byly efekty a jak on nie spi to i cala chalupa.... wiec znowu te bajki od 5 rano.... no nic poszwedałam sie po chacie...ogarnełam ja odkurzacz odpalilam po 5 i jheja... mam domek juz z glowy potem byla szybka kapiel a po kapieli 2 godzinki w kibelku...:crazy:pizza wyszła mi bokiem juz nigdy nie zjem nic takiego...potem znowu kapiel...potem sie ubrałam wyszykowałam jak na impre hahahahah no i do Was taka elegancka przysiadłam hahahahah :):-)

EEEE myslałam ze cio nie co naskrobiecie a tu widze nie bylo cio czytac za bardzio hahahhahhahhahahha:)

AAAA i zrobiłam te cisto o ktorym pisałam wyszlo by genialnie gdybym nie zapomniała biszkoptu nasaczyc syropem no nic moze jak w lodowce polezy treoszku to sama namieknie hihihi:-D

no dobra lece sobie jak Was nie ma :):tak:

Milego dzionka !!! dzis u mnie tez bedzie sie dzialo trosske bo rodzicow mam na pare godzin wiec zajrze po odwiedzinach do Was :):sorry:

a moze jak sie uda wczesniej bo oni lubia sie spozniac :):-p

No to buzja :)

Renia --ładny suwaczek :)

Ada--- fajnie to brzmi jak obco krajowyc ucza sie polskiego moja siora miala kiedyś chlopaka ktory byl holendrem... i tak mi sie podobalo jak on mowil po polsku a zwlaszcza jak wymiawial slowo-----dziendobryyyy----cesc-----wsistko dobzie.....ociwiscie tak miekkkkooo.... milo go wspominam....

Kasia kiedys balam sie do wanny wchodzic z ciepla woda i wniej przesiadywac ale dzis sie poraz pierwszy skusilam i posiedzialam nalalam pelno wody wsypalalm sobi sol morska...<chyba przeterminowana hahah> naprwde fajnie sie poczul;am ale sioe zasiedzialam z deka.... nie wiedizlam ze az tak czas mi tam ucieknie :) przez 9 miechow szybkie prysnice byly ...ale od dzis PANI MA RELAKS hahahahhahahahhaha:-)

dobra lece juz buziam!!
 
Kasia kiedys balam sie do wanny wchodzic z ciepla woda i wniej przesiadywac ale dzis sie poraz pierwszy skusilam i posiedzialam nalalam pelno wody wsypalalm sobi sol morska...<chyba przeterminowana hahah> naprwde fajnie sie poczul;am ale sioe zasiedzialam z deka.... nie wiedizlam ze az tak czas mi tam ucieknie :) przez 9 miechow szybkie prysnice byly ...ale od dzis PANI MA RELAKS hahahahhahahahhaha:-)[/B]

dobra lece juz buziam!!

Czesc

WIDZE ze tyko my urzedujemy hahha


LADY ja bez wanny to zyc nie moge.... soli to teraz nie sypie bo ona wysusza skore ale pianka z jakim dobrym plynem :rofl2:.. tu gdzie mieszkam mam beznadziejna lazienke.. czyt. brzydka:-D...ale juz niebawem bede miec taka laznieneeeee ze chyba w niej bede siedziec dzien i noc:-D:-D:-D

dobra wstaje z tego lozeczka i za robote sie biore

pozniej zajrze
 
Dzien Dobry Wy pewnie świecicie jajeczka a ja w tym roku nic a nic tesciowie ida i styka jakby maly moj byl zdrowy to byn oprzy tym poswirowala a ze podziebiony ostro to z domu wychodzic nie bedziemy....

Noc jak noc zleciala mi szybko bo pobudke mialam o 4:50 moj Domino za wczesnie poszedl wczoraj spac a dzis byly efekty a jak on nie spi to i cala chalupa.... wiec znowu te bajki od 5 rano.... no nic poszwedałam sie po chacie...ogarnełam ja odkurzacz odpalilam po 5 i jheja... mam domek juz z glowy potem byla szybka kapiel a po kapieli 2 godzinki w kibelku...:crazy:pizza wyszła mi bokiem juz nigdy nie zjem nic takiego...potem znowu kapiel...potem sie ubrałam wyszykowałam jak na impre hahahahah no i do Was taka elegancka przysiadłam hahahahah :):-)

Oj, Lady, tak mi żal Dominisia że chory, a już zwłaszcza że w święta.... To życzę zwłaszcza Tobie i Twojej rodzince Zdrowych Świąt Wielkanocnych!!! Żeby już przyszła ta wiosna bardzo ciepła co ją zapowiadałaś jakiś czas temu i żeby wszystkie maluszki przestały chorować!

A kąpiel to najcudniejsza rzecz z rana - tak za tym tęskniłam, już miałam dość prysznicowania, teraz też od pewnego czasu pierwsze co rano robię to wskakuję do wanienki :) Miodzio :)

Chyba wezmę z Ciebie przykład i też se walnę tapetkę, jakiś fryz zrobię, w końcu święta są i trzeba jakoś wyglądać :) W dodatku mąż w domu, można go troszkę pouwodzić :)

No to znikam robić kruche ciasto z jabłkami :) Buziaki i do potem...
 
reklama
nakarmiłam Leonka i teraz godzina z tatusiem wiec mam trochę odsapki.
więc z kubkiem inki się z wami witam (inka dobra na laktację):tak:

a wy z tym pisaniem się opanujcie, udało mi się pobieżnie przeczytać.

biedna Silka święta w szpitalu, ale nagroda jaka, ciekawe jaki będzie Alanek??
 
Do góry