reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

jestem tam zmęczona że zapomniałam, że dzisaj już sobota
no więc
Życzę wam zdrowych, pogodnych, rodzinnych świąt wielkanocnych.
 
reklama
wpadłam się pochwalić, Leonkowi odpadł kikutek pępowinki. Podczas przewijania. :-)

Stawiam wszystkim pępkowe:-)

Możecie wypić za mnie. Ja i tak chodzę jak pijana. Walnęłam sobie dzisiaj drzwiami w czoło aż piesia przyleciała zobaczyć co to.

A co do pediatrów, położnych bo widziałam, że się pytaja poznanianki.
Mój tzw. zakład pracy wykupił pakiet w certusie. Ja do mojego pakietu dopłaciłam i z certusam mamy pediatrę, położną. Wolę dopłacić i nie mieć potem problemów.

A i wczoraj przy okazji jak już pojechaliśmy do kardiologa. Była z nami też teściowa, została na chwile z małym w samochodzie, a my zarejestrowaliśmy naszego synka. I od wczoraj oficjalnie zwie się Leon Wojciech N......:-)

Co do badań u kardiologa, mały ma szmery w serduszku ale ponoć to normalne u takich maluszków i mamy zgłosić się na kontrolę za 3tyg.
A od wtorku kolejne badania: neurolog, ortopeda.

Zmykam. mały się wybudza kolejne 2godz na cycku:crazy: zrobił sobie koleś smoka. Dziumga, dziumga zasypia. I za miast 20minut z małym potrafię siedzieć po 2/3godziny na karmieniu.
 
No ja chyba mam jakiś 6 zmysł - właśnie się chciałam Ciebie Masiu o to spytać (pępuszek), od rana ta myśl za mną chodziła. Chociaż tak sobie myślałam, że gdyby coś tak ważnego się wydarzyło, to byś się z nami podzieliła wieściami :)

A my sobie wróciliśmy z kościółka - święconka poświęcona, pisanki pomalowane, domek czyściutki a z kuchni pachnie ciastem z jabłkami i cynamonem :)) Żyć nie umierać. Teraz idę się wyleżeć na kanapce bo Patusia w brzusiu szaleje a mężuś mi zrobi obiadek :))

Wszystkim życzę tak cudownego dnia :)
 
ale dzisiaj pustki. u nas jak na razie cisza. coś mi się wydaje, że cisza przed burzą.
Leoś najedzony, odbeknięty (beka jak facet po browarze:-D) i śpi w wózku.
Do kołyski go nie wkładamy, bo mi schylanie sprawia ból, a w łóżeczku protest. Ale znalazłam sposób na małego drania, otulony w rożek, przykryty kocykiem i śpi. A rodzice mogą trochę odsapnąć.
 
wpadłam się pochwalić, Leonkowi odpadł kikutek pępowinki. Podczas przewijania. :-)

Stawiam wszystkim pępkowe:-)
Możecie wypić za mnie.
Ja i tak chodzę jak pijana. Walnęłam sobie dzisiaj drzwiami w czoło aż piesia przyleciała zobaczyć co to.

A co do pediatrów, położnych bo widziałam, że się pytaja poznanianki.
Mój tzw. zakład pracy wykupił pakiet w certusie. Ja do mojego pakietu dopłaciłam i z certusam mamy pediatrę, położną. Wolę dopłacić i nie mieć potem problemów.

A i wczoraj przy okazji jak już pojechaliśmy do kardiologa. Była z nami też teściowa, została na chwile z małym w samochodzie, a my zarejestrowaliśmy naszego synka. I od wczoraj oficjalnie zwie się Leon Wojciech N......:-)

Co do badań u kardiologa, mały ma szmery w serduszku ale ponoć to normalne u takich maluszków i mamy zgłosić się na kontrolę za 3tyg.
A od wtorku kolejne badania: neurolog, ortopeda.

Zmykam. mały się wybudza kolejne 2godz na cycku:crazy: zrobił sobie koleś smoka. Dziumga, dziumga zasypia. I za miast 20minut z małym potrafię siedzieć po 2/3godziny na karmieniu.

Czesc Masiu

Super dziekujemy za flaszke wirtualna :-Dznajac nasze dziewuszki napewno skorzystamy.. i na wstepie wypijemy zdrowko LEOSIA a pozniej twoje:-D

czekaj niech tylko wywesza zapaszek zaraz sie zleca... chodz nic nie wiadomo bo swieta .. ale co sie odwlecze to nie uciecze:-D

ucaluj LEOSIA OD CIOTEK:-)i MOPSIE .. bo jej smutno bedzie jak tylko LEOS buzi dostanie;-)
 
Leoś wycałowany:-)
a Mopencja już też dba o to by pańcia o niej nie zapomniała. Choć zadziwiające jak się spokojna zrobiła i taka delikatna.


Mam pytanie do kachurka czy "spulchnione" dziąsła to stan zapalny? czy czegoś mi brakuje?? mam wrażenie jak bym miała słabiej zęby osadzone. help. po świetach chyba czeka mnie wizyta u dentysty. tylko jak ja to zrobię jak Wojtek musi wracać do pracy:baffled:
 
to znowu ja. normalnie zadziwiające mały opróżnił moje cycki w godzinę:-D
a po jedzonku odbijanko, purtanko i niespodzianka.
Bosz wiecie jak można się ucieszyć na widok kupki:-D do tego zostałam obsikana :rofl2: i wiecie co nigdy bym nie przypuszczała, że jak mnie ktoś obsika to go jeszcze wycałuję:-D


Kasiu śliczne króliczki.
 
reklama
Do góry