reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

witam

Maja to rodzisz w końcu czy nie? :-D ;-)

Reniu Adus gratki 9 okienka!!

Niebo Nasza zalatana...oj dobrze by było gdyby obydwaj razem już byli dziewczyna się nagoni.

No i się tego spodziewałam..Młoda dziś spokojna..ech
 
reklama
Dziendoberek

Boshe to juz 9 okienko:szok::szok::szok:dziewczyny:baffled:- dzieki za Gratki

Maja my cie tak popedzamy bo kolejnosc musi byc zachowana:tak:, a Kazda by juz chciala te malenkie pietki poobgryzac :-D:-D:-D

Asia Ty wiesz co oznacza taki nagly przyplyw energii?:-D:-D:tak:;-)

A Wy sie dziewczynki nie martwcie w polu rodzic nie bedziecie;-):-D napewno sie dla Was miejsce znajdzie, a swoja droga to fajowo ze sie tyle dzidzi rodzi:tak:

Ide sie pokrzatac poki dzieci w szkole no i moze w koncu torbe do szpitala spakuje:nerd:

Do potem:sorry2:
 
jestem. wracam od malego. maly dolaczy do mnie po poludniu. teraz jest jeszcze pod czujnym okiem, jak to powiedziala pani doktor. prawdopodobnie okolo 12dostane go na karmienie i juz zostanie.
mi dzisiaj zdjeli szwy i jest o wiele lepiej. moge juz normalnie chodzic a nie krokiem dostawnym jak pijaka.
ale tenskni mi sie za domem. za moja psinka, codziennie wojtek albo ktos z rodziny zabiera jakoas rzecz malego by mopsia mogla obwachac. a podobno wacha z zaciekawieniem, dostale tez do tulenia tetre malego.

i tu kolejna obserwacja, do szpitala na poczatek
spakujcie pieluszki "pampik" (tak tu nazywaja) my uzywamy obecnie happy dla noworodkow bo najlepiej leza malemu i kilka tetr, nie za duzo bo codziennie ktos i tak zabiera i przywozi swieze.
 
...Maja to rodzisz w końcu czy nie? :-D ;-)
No i się tego spodziewałam..Młoda dziś spokojna..ech
Madzijko spokojnie mój mały od 2 dni strasznie spokojniutki chyba juz ma bardzo mało miejsca bo tylko czue jak sie przesuwa...:baffled::sorry2:;-):tak:

...Maja my cie tak popedzamy bo kolejnosc musi byc zachowana:tak:, a Kazda by juz chciala te malenkie pietki poobgryzac :-D:-D:-D


Ide sie pokrzatac poki dzieci w szkole no i moze w koncu torbe do szpitala spakuje:nerd:

Do potem:sorry2:
no Renia, pakuj sie pakuj bo za niedługo twoja kolej bedzie:-p;-):tak::-D:-D:-D

a tak sobie własnie mysle i mówiłam Michasiowi ze jakby sie dziś urodził to babcia (moja mama ) miałaby najpiekniejszy prezent na urodzinki na swiecie:szok::tak:;-):-):-) ach.... az sie wzruszyłam i lezka popłyneła:sorry2::sorry2::sorry2:
dobra dziewcynki to ja zmykam póki nie pada z psia na spacer;-):tak:
no i moze sie co ruszy bo SPACER I CHODZENIE PO SCHODACH niby przyspieszają:-D:-D:-D a ja 4 pietro....
do pozniej buziolki babolki;-):shocked2:
 
Masiek to szybko cie te szwy zdjeli:szok:, nie za szybko?:baffled: kurcze po porodzie sciagaj po 7 dniach no ale moze tu inaczej jest, ale co fakt to fakt jak szwy sciagna to jest o niebo lepiej:tak:


Super ze Leos taki dzielny ucaluj go ode mnie





 
oj rodzi sie duzo dzieci, tu jest taki kogiel, ze szok.
mnie po cc najpier przewiezli na jakas cicha sale ale jak tylko sie wybudzilam to zaraz mnie normalnie na poporodowy przewizli.
a tu na oddziale caly czas przybywa do pokoju dostawili jeszcze jedno lozko. ale i tak mimo tego przyznaje ze personel szpitala jest super. rzyczliwi, pomocni. kobieta od laktacji czesto jest do pozna. tylko z lekarzami od dzieci nic nie mozna sie normalnie dogadac.


a i juz wiem czemu sie pazurkow nie obcina, bo sa delikatne i mozna je uszkodzic a w tedy latwo o zakarzenie.
 
Witam Kobitki

Wczoraj to się nawet nie pozegnałam ale miałam jakiegoś focha i padnięta byłam.
Dziś wstałam nietomna, małż po 6 wyjeżdżał do roboty więc miałam pobudkę ale potem usnęłam jeszcze na trochę.
Mam zamiar dziś poprasować ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dobrze z Niebo już lepiej i z dzieciątkami:-)
Maśku-Twoje wskazówki skrzętnie zapisuję:-)
Dziś po 20 idziemy na wizytę powiem Wam później co tam u Jeremiego i jego matki slłychać:-D

Życzę wszystkim miłego dnia
 
Masiek ja wiem ze to nie teges ale jak na poczatku i tak nie obcinalam tylko obgryzalam:sorry2: (tylko mnie nie zlinczujcie:-D) bo sie balam ze te malenkie paluszki polamie:-D
 
szybko, 5 dni juz prawie. no fakt ze niektorym dluzej zajmuje. jednej kobiecie nie zjeli jesze a jet tu od 10dni, ale jej sie to malo goi.

a wiecie chodzi tu po szpitalu plotka ze rodzilam w czapce. bo jak sie wybudzilam bylo mi zimno, wojtek skombinowal czapke i w tej czapce przewiezli mnie na odzial.
 
reklama
Masiu - tak szybko Ci te szwy zdjęli? Wow, zdolność ludzkiego ciała do regeneracji nie przestaje mnie zadziwiać. Dobrze, że już od dzisiaj będziesz spędzać cały dzień z Leonkiem :)
Majeczko - też na czwarte piętro musisz z piesiem latać? Piąteczka :)

Ach babeczki, jakoś mnie tak mdli od godziny, niby głodna jestem, ale jak pomyślę o jedzeniu to... bleh.
I wybrałabym się do fryzjera przed świętami, zrobić coś z głową bo jak urodzę to mogę zapomnieć... A zapuszczona jestem strasznie. Tylko że ZUS mi jeszcze nie wpłacił kaski na konto bo gupi gupi gupi szef!!! nie wysłał im informacji potrzebnych. Znowu mi podpadł... A święta za pasem i co jak nie będę miała nawet na zajączka dla moich chłopców?
 
Do góry