reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Lucky kochana przytulam:-) a jutro to cie już T będzie tulił....wyśpij się bo jutro to spać nie będziesz....:-) miłcyh snów....
 
reklama
Ja myślę,że nie tzreba znaleźć krew to dopiero poród...mogą ci nawet teraz wody chlusnąć i pojedziesz,a nie wszystkim od razu czop odchodzi może odejść z wodami....słyszałam,że jak odchodzi z krwią to trzeba podjechać do szpitala...no zobaczymy jak to będzie moja bratowa czopa nie miała w 37 tygodniu chlusnęły jej o 1.00 w nocy wody a na drugi dzień o 21.00 urodziła synka....
 
Hej dziewczynki!!!!!!!!!

Masiu cudenko te Twoj leos ale powiem Ci ze wcale nie wyglada na niemowlaka jak ja rodzilam to wszystkie maluszki to takie pomarszczone a ten Twój Leonek taki powazny dojrzaly slodko wyglada :) a pewnie bardziej slodko jak tymi slipiami tak na Ciebie patrzy:)))):-Djeju ja sie nie moge tak doczekac mojej malej ze hej......:szok:
 
Ingrid wiem tylko mi chodziło o to,ze nie wszytskim odchodzi wcześniej nie którym z wodami różnie to jest a i masz rację jak krewka to tuz tuż :-):tak:

kurczę dopiero teraz doczytałąm co ja tam nabazgroliłam chodziło mi o to,że nie że moja bratowa czopa nie miała (bo to kadży ma)tylko,że jej nie odchodził wcześniej....
 
dziewczyny jesli moge sie wypowiedziec to kazda z nas to moze obchodzic inaczej.. ja na przyklad mialam tak ze zaden czop ani mi nie odchodzil ani zadne wody pierwszy sygnal do porodu to skorcze.... regularne... potem dopiero krew wyplywala (pewnie to ten czop )ale wody mialam caly czas az do cesarki.. :tak:a wczesniej przed skorczami nic...
 
AAAaaaaa bo jaźle napisałam nie o to chodziło to wina hormonów....:-):-):-)
ok to INGRID nakarm niedźwiadka...:-):-):-):-)


LADY tak na pewno u każdej inaczej....kurczę pożyjemy przekonamy się jak to jest....już nie długo.....
 
no wlasnie dziewczynki, pewnie sie okaze w maju ze u kazdej z nas to inaczej wygladało, tzn godzina zero:-p;-):tak::-)
dobra ja mykam teraz na cieplutki prysznic:-p:-p;-):-):-)
 
reklama
Do góry