reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Madziujka ja tam sie juz nie oszukuje:-D:-D:-D,a wiesz czemu?
Syn mnie sprowadza na ziemie pytajac- Mamo a jak bylas mala to byly telewizory?, albo -ale ten samochod to staruch ( 1999rok prod.):-D, a jak byla wojna to ile mialas lat?:szok:, i ja mam jeszcze miec zludzenia?:-D:-D:-D
Poczekaj madziujka niech tylko Corcia zacznie mowic:tak::tak::-D
 
reklama
Masiek Ty sie spadkiem wagi Leosia to nie przejmuj to normalne:tak:, no mozesz miec mniej czasu:-), ale jak zasnie to my tu jestesmy:-) i czekamy;-)
 
Madziujka ja tam sie juz nie oszukuje:-D:-D:-D,a wiesz czemu?
Syn mnie sprowadza na ziemie pytajac- Mamo a jak bylas mala to byly telewizory?, albo -ale ten samochod to staruch ( 1999rok prod.):-D, a jak byla wojna to ile mialas lat?:szok:, i ja mam jeszcze miec zludzenia?:-D:-D:-D
Poczekaj madziujka niech tylko Corcia zacznie mowic:tak::tak::-D

Renia ja 79 tez i syn sie pyta czy jak byłam mała to telewizory były i jakieś bajki, to dla dziciaków taka odległa przeszłość. Dobrze ze nie spytają czy dinozaury były

:-D
 
Czesc Dzioszki!!!


Masiu--- widocznie Ci sie tam wszystko goi mi sciagneli po 7 dobie dopiero.... no ale napewno roznica w chodzeniu jest juz tak mocno nie szarpie no ale to jeszcze nie rarytas ;p...do tego jeszcze troszke.... czasami bardziej niz ciagnie jest astrach ze cos tam peknie heheheheheheheheheeh Fajnie ze maluszka już Ci dadzą wtedy bedziesz mogła mu sie przyglądać 24 na dobe.... jeju jak ja chce juz miec małą przy sobie....

Iza--- Ja juz jestem po wizycie u fryzjera podciełam wloski i na szczescie nie am tych juz odrostow ale znowu im nie wyszedl kolor taki jak zawsze chyba w ciazy hormony szaleja bo zawsze mi robila tym samym i bylo super a teraz odcien jakis ciemniejszy ale daje rade....

Reniu---Dzieki za wiesci od naszej Niebio..... to fajnie ze maja sie coraz to lepiej ..ale naprawde jej wspolczuje przy jednym malenstwie naprawde jest co robic...a przy dwojce i to jeszcze tak musi kursowac do szpitala... urwanie gklowy..lekko nie ma... no ale niedlugo sie wszystko sie unormuje mam nadzieje.... a jak bedziesz po wizycie daj cynka moze cos nowego sie dowiemy ;)

Kachurku----- Ja wyjatkowo juz nie puchne..wczesniej pisalam ze jakas jak bania sie zroblam ale to mi zeszlo juz dawno i bezpowrotnie..... a na nogach troszke jestem.... w pierwszej ciazy to jak mnie te opucniecia zlapal... na nogach kostakch palce.... buzia to tak trzymaly az do porodu... a teraz luz...oby tak dalej...

An---- Tez daj znac jak bedziesz juz po wizycie.....moze masz jakies male rozwarcie ;p hihihihi

Madziujka--a niesety nie mam sie czym dzielic bo u mnie szaruga jesienna pada od rana ciagle...i niebo takie ciemne.. nic sie nie chce mialam isc do sklepu ale pupska nigdzie nie ruszam....

Maju----To syneczek daje Ci fałszywe alarmy chce wyjsc i nie chce zastanawia sie hahah jeszcze widocznie musi sobie to dobrze przeanalizowac hihihihi

Kasia Kasia--- no własnie przypomniałam sobie o Tobie ale Tty to baba jestes nooo zamiast mi odrazu powiedziec o tym kremie ....hahhaahahha a ja margaryna gosci musialam karmic hahahahahahahah

Asia --- no to synek Ci sie naprawde udał troskliwy chlopak jak nie wiem ;) w koncu wygoniłas go do szkoły? hihihihi

Aduś--- to z Toba widze jest coraz to juz lepiej skoro tryskasz energia o takich godzinach wieczornych hihihihi

Luky mamo puk puk?:-D


No ja wstałam dzis wczesniej ale pierw porobiłam kolo siebie ...mój maly cos podkaszluje wiec kiepsko cos widze te swieta ale faszeruje juz go syropami mam nadzieje ze to sie szybko cofnie....

Kurcze ale ja czuje te ruchy jak nie wiem co takie mocne kopy to chyba za kare hihihii czesto mala ma czkawke...;)

jutro ide na badania jejuuuuuu... nie chce mi sie wczesnie wstawac mam robione miec obciazenie glukoza 75 szkoda ze podczas pobytu w szpitalu mi tego nie zrobili.... mam nadzieje ze nie bede musiala tam siedziec ze dwie godzinki ..... a po jutrze w srode mam wizyte u lekarki.....na usg i ogolnie kontrola az sie boje co powie na wiesc ze sama sie wypisalam ze szpitala w sumie bym nie mowila ale niesety musze wziasc ze soba moj wypis ...a tam wszystko pisze.....

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Reniu i Aduniu Gratuluje 9 okienka !!!! ;;;;;)))))))
 
Masiu happy sa mnijsze? jak będziesz moła napisz mi dokłądną nazwę bo jak coś to ja mojemu musze taką włąsnie podac bo cłopak się zgubi..jakby tak mojej Malutkiej za duże 1 były.

Renia no tak..wiesz Ty masz 3 już..a ja zaczynam jakby dopiero.. oj masz rację te pytania sa dołujące :-D nie raz my sobie tak gadamy i opowiadmy jak to było w co się bawiliśmy..jeny teraz nei widze by dzieci tak biegały po dworze i po polach jak my. Od rana dow eiczora na dworze się siedziało..to na łące to na polu..na obiad się zbiegało i zas w tany..szczaw się wpinkalało i inne trawska, ech..fajne miałam dzieciństwo tak se myśłe w porównaniu do naszych dzieci..one to juz nie ta bajka.
 
Masiu happy sa mnijsze? jak będziesz moła napisz mi dokłądną nazwę bo jak coś to ja mojemu musze taką włąsnie podac bo cłopak się zgubi..jakby tak mojej Malutkiej za duże 1 były.

Renia no tak..wiesz Ty masz 3 już..a ja zaczynam jakby dopiero.. oj masz rację te pytania sa dołujące :-D nie raz my sobie tak gadamy i opowiadmy jak to było w co się bawiliśmy..jeny teraz nei widze by dzieci tak biegały po dworze i po polach jak my. Od rana dow eiczora na dworze się siedziało..to na łące to na polu..na obiad się zbiegało i zas w tany..szczaw się wpinkalało i inne trawska, ech..fajne miałam dzieciństwo tak se myśłe w porównaniu do naszych dzieci..one to juz nie ta bajka.


Sama widzisz madziujka a oni jak Playstation nie moga na dwor wziasc, albo przynajmniej internetu;-) to po co oni w ogole maja tam isc?:-D:-D:-D . Ja to surowy bob wcinalam i z jeczmienia albo zyta, no tego dla kur,:-D gumy do zucia robilam:-D.No to witaj w gronie Starszych Pan:-D:cool2:
 
reklama
Do góry